תפריט

לבני 60 ומעלה גם כן מגיע…

נקודת המוצא הבסיסית שרק בני ארבעים וחמישים פלוס ראויים ליהנות מכל הטוב שמציע לנו עולם האסתטיקה והפלסטיקה של העידן בו אנו חיים, היא מיושנת ואפילו קצת מצחיקה. כיום, כשה-40 הוא ה-30 החדש ואלו שחצו את גיל 60 נהנים מסגנון חיים שכולל טיולים בחו"ל, פעילות ספורטיבית ומודעות למזון בריא ולאופנה, אין סיבה שכל טיפולי האסתטיקה והיופי לא יהיו גם כן מנת חלקם.

מתיחת פנים והזרקת שומן

טיפולי מתיחת פנים והזרקת שומן עצמי לטובת מילוי אזורים שאיבדו רקמות שומן, הפכו להיות טיפולים המבוצעים בשיטות מתקדמות במיוחד. כשפניך נמצאות בידיו של רופא מיומן ומקצועי התוצאה יכולה להיות פשוט נפלאה. המודעות הגבוהה לאסתטיקה כמו גם הרצון להמשיך ולהיות אטרקטיביים לבן הזוג, לבי המשפחה, לסביבה או על מנת למצוא חן בעיני בן או בת זוג של פרק חדש בחיים, וכמובן בשל העובדה שגיל הפרישה עלה, ובני גיל זה נשארים במעגל העבודה ומנהלים חיי חברה מלאים, מובילים בני 60+ רבים מאוד אל מרפאות הייעוץ לטובת התאמת הטיפול המוצלח ביותר עבורם.

תוצאות מצוינות וזמן החלמה קצר

הליך מתיחת פנים הינו הליך מבוקש ומוצלח במיוחד, אשר משיל מעל פניו של המטופל שנים רבות. הטכנולוגיה המתקדמת ושיטות חדשות הביאו לכך, שההליך מותאם אישית למצבו של המטופל, התוצאות מצוינות וזמן ההחלמה מתקצר.

הזרקת שומן עצמי

טיפולי הזרקת שומן עצמי משלימות פעמים רבות את מתיחת הפנים. הם מיועדים לטובת מילוי נפחים שאבדו באזורים קריטיים בפנים, אזורים בהם רקמת השומן נחלשה, מה שמשווה לפנים מראה עייף, מבוגר ולעתים אפילו חולני: אותם שקעים שמתחת לאזור העדין של העיניים, לחיים חסרות תפיחות מינימלית ועוד.

חומר שאינו נדחה

בהליך זה יכול המטופל לבחור האם להזריק אל פניו חומרי מילוי שונים המופקים בתהליכים רפואיים מתקדמים, או שימוש בשומן עצמי מאזורים אחרים בגוף שלו.
היתרון שבהזרקת שומן עצמי הינו בכך שהגוף כבר רגיל לחומר, יסתגל אליו במהרה ולא ידחה אותו. יתרון נוסף הוא בכך שהתוצאה תחזיק מעמד שנים רבות בטרם השומן ייספג בגוף ויעלם.

אם חציתם את גיל 60 ואתם כבר נטולי דאגות, חופשיים לביצוע תכניות על והגשמת חלומות- מדוע שלא תעשו זאת כשאתם נראים במיטבכם?

 

נגישות