תפריט

גם לאמא מגיע - מתיחת פנים לקראת החתונההיום הגדול – גם של אמא

כמו שהכלה מתכוננת ליום החתונה, ורוצה להיראות הכי יפה ונחשקת, גם אם הכלה או החתן רוצה להיות יפה וייצוגית לא פחות. הרי במובן מסוים זה גם היום הגדול שלה…

אין פלא אם כך שאנו ברשת פרופורציה רואים המון כלות ואמהות שמגיעות יחד לטיפולים אסתטיים לפני החתונה. כמובן שבניגוד לכלות הצעירות יותר, הטיפולים המומלצים לאמהות מתמקדים בהצערת מראה הפנים.

הרמת עפעפיים

הרמת עפעפיים הוא ההליך המועדף על נשים רבות. מדובר בניתוח קל ופשוט עם החלמה קצרה במיוחד של מספר ימים. מטרת הניתוח היא להעניק לעיניים מראה צעיר ורענן, במקום המראה העייף, המבוגר ונטול החיוניות הנגרם כתוצאה מהופעת שקיות מתחת לעיניים ומצניחה של העפעף העליון. יתרון חשוב נוסף בניתוח הרמת עפעפיים הוא שהתוצאות מחזיקות מעמד עד כ-10 שנים. ברשת פרופורציה ניתוחי הרמת עפעפיים מבוצעים על ידי אוקולופלסטיקאים המומחים לכירורגיה פלסטית של העין.

מתיחת פנים

מתיחת פנים הוא ניתוח המעניק פתרון מקיף לכל איזור הפנים ומבצע הצערה של ממש על ידי טיפול במראה פנים נפול ורפוי, עודפי עור, תופעת סנטר כפול וצניחה כללית של איזור הפנים. למרות שמדובר בניתוח, הדור החדש של מתיחות הפנים, שיטת ה- Direct Line – הופכת את הניתוח להרבה יותר פשוט מבעבר. מדובר בהליך קל ומהיר בעל רמת כאב נמוכה, סיכון מזערי וזמני החלמה קצרים. כמו כן, מאחר ובשיטת ה- Direct Line רמת הפולשנות נמוכה מאשר בשיטה המסורתית, הצלקות הנותרות הן מזעריות ונסתרות, ההחלמה מהירה וניתן לחזור לפעילות רגילה לאחר כמה ימים בלבד.

 

נגישות