תפריט

מתיחת פנים וסימנים מקדימים של הזדקנות העורמתיחת פנים: לשיפור המראה וההרגשה

אמנם אי אפשר לעצור את הזמן וכך גם את תהליך הזדקנות העור, אבל ישנם פתרונות שונים שיכולים להעניק לנו את אותו אפקט של מתיחת פנים, החל מטיפולים אסתטיים קלים ועד ניתוח מתיחת פנים של ממש, ישנם כיום קיימים כלים מתקדמים שיכולים לסייע לכל אחד לשפר הרגשתו לגבי המראה האסתטי שלו בצורה הטובה ביותר.

סימנים של הזדקנות העור

מראה מבוגר, מקומט ורפוי של עור הפנים מעיד על כך שנדרשת התערבות כירורגית על מנת להצעיר את עור הפנים. קיימים סימנים רבים המעידים על הזדקנות עור הפנים וצניחה כללית של האזור ביניהם ניתן למצוא:

עודפי עור ושומן בפנים

הופעת עור רפוי והידלדלות רקמות שומן פנימיות שתומכות ומתפיחות את מראה הפנים

נפילת שרירי הפנים

שרירי פנים רפויים

קמטים עמוקים

מראה גבות נפול

אזור העיניים

עפעפיים עליונים בעלי עור עודף שמכסה את העין ועפעפיים תחתונים בעלי מראה מקומט ורפוי

לחיים נפולות

חריץ עמוק שמופיע בין הלחי לשפה העליונה

מתיחת פנים: הדור השלישי

מתיחת פנים היא תהליך כירורגי לאנשים המעוניינים להחזיר לעצמם מראה פנים אסתטי, רענן וצעיר. הניתוח מסלק את עודפי העור והשומן, מותח את שרירי הפנים, מעלים את פגעי הזמן, הגנטיקה ואורח חיים לא תקין (חשיפה לשמש, עישון וכדומה) ומחזיר את המראה הרענן לעור הפנים.

למתיחת פנים קיימות מספר שיטות ביניהן שיטת ה -Direct Line . שיטה זו מקצרת את משך הניתוח, בעלת רמת סיכון מזערית והתוצאות טבעיות יותר. גם משך ההחלמה קצר יותר מאשר בניתוח מתיחת פנים קלאסי, לכן לאחר מספר ימים ניתן לחזור לשגרה.

מתיחת פנים: מהלך הניתוח

במהלך הניתוח מבוצעים חתכים קטנים תחת השיער, דרכם המנתח מותח ומהדק את שרירי הפנים והרקמות, הליך המקנה מראה המחודש לעור הפנים. את הניתוח לא בהכרח מבצעים בגיל מבוגר ואין המלצות באיזה גיל אפשר להתחיל, זה עניין של הרגשה אישית. ניתן לבצע אותו ברגע שמופיעים הסימנים המעידים על רפיון בשרירי הפנים והעור.

הכירורגים המומחים בפרופורציה מתאימים את מתיחת הפנים לכל מטופל או מטופלת באופן אישי, בהתאם לגיל, מצב רפואי, מצב העור וציפיות המטופל.

 

נגישות