תפריט

הצערת פנים הדור הבאתכשירי קוסמטיקה מובילים, ביקור תכוף אצל המאפרת שתלמד אותנו כיצד להחזיר למראית עין נפח חיוני לפנים, רק מלמדים אותנו שאנחנו משקיעים בנושא הזה הרבה מאוד זמן ולא מעט כסף.

הפתרון המושלם להצערת עור הפנים באופן היעיל והמידי ביותר שניתן הוא באמצעות טיפולי מילוי קמטים והחזרת הנפחים לפנים.

התבגרותנו הטבעית מובילה באפן בלתי נמנע לאיבוד הנפחים באזורי הרקמה השונים בפנים, אלה אשר תורמים ליצירת המראה הצעיר והחיוני לו אנו משתוקקים. רמות הקולגן באזורים אלו מדלדלים ברבות השנים ורקמות החיבור הבין-תאיות כמו גם רקמות השומן בתת עוריות ורקמות השריר פשוט צונחים ויוצרים שקעים שמבגרים באופן משמעותי את פנינו.

הליך מילוי שקעים הנו פשוט, יעיל, קל לביצוע וקצר להחלמה. ההליך נועד להשיב את אותם נפחים נדרשים לאזורים כמו מתחת לעיניים, אזור הרקות וצידי השפתיים, על מנת לשוות לפנים את אותו המראה הצעיר והרענן שנחנו בו בטרם החלו לשקוע. הדבר מתבצע על ידי החדרת חומרי מילוי מתקדמים וחכמים המשמשים ברפואה האסתטית מזה שנים ומביאים לתוצאות משמעותיות.

אותם חומרי המילוי הטבעיים בהם עושים שימוש ברשת פרופורציה, הם ברוב המקרים בחומצות היאלרוניות, חומצה טבעית המצויה בגופינו ושהודות לכך נקלטת בו כראוי. חומר זה הנו אפקטיבי מאוד, מאחר והוא מעניק תוצאה אחידה ובולטת לעין, האזור נראה מלא חיוניות באופן הכי טבעי שניתן וכעבור פרק זמן קצר, נספג אל הגוף מבלי להסב נזק. בהתאם להמלצת הרופא ורצונו של המטופל, ניתן כמובן לחזור על הפעולה על מנת לשמר את התוצאה הרצויה.

הטיפול מתבצע במרפאותינו על ידי רופא מיומן ואורך כ-20 דקות בממוצע, תלוי בשטח הטיפול המתבקש, ובסיומו מתקבל מראה צעיר, מלא חיוניות ותפוח במידה המדויקת, כזו שתשווה לפנים מראה רענן במיוחד.

נגישות