תפריט

מדוע הסרת שיער בהיר בלייזר הינה מאתגרת?

על מנת להבין את הסיבה, יש צורך בהסבר קצר כיצד עובדת הסרת שיער בלייזר:
קרן הלייזר הנשלחת מהידית המכשיר מתבייתת על זקיק השערה ומחסלת אותו, כשהיא עושה זאת באמצעות זיהוי הפיגמנטים הקיימים בשערה. ככל שגוון שיער כהה יותר, כמות הפיגמנטים שבו גבוהה יותר, וההיפך. מאחר ובשיער השייך לקשת הגוונים אותם הזכרנו, כמות הפיגמנטים נמוכה או שאיננה קיימת כמעט בכלל, קרני לייזר הנוצרות בסוגי מכשירי לייזר אינן מסוגלות לזהות את זקיק השערה נטול (או דליל) הפיגמנט, ומשכך – הן, ממילא, אינן מסוגלות להתביית עליו ולחסל אותו.

הסרת שיער בהיר – כיצד מתמודדים?

דבר שמסבך את הסיפור עוד יותר, הוא העובדה כי השימוש במכשירי הלייזר שהטכנולוגיה הנמצאת מאחוריהם מאפשרת לקרניים המופקות מהם לזהות ולהסיר שיער בהיר, דורש מספר רב יותר של טיפולי הסרת שיער בלייזר, מאשר הטיפולים שיידרשו לצורך הסרת שיער חום או שחור. כך שבעלות ובעלי שיער בלונדיני טבעי, עומדים בפני בחירה באחת משתי האפשרויות:
לבחור במכון המתמחה גם בהסרת שיער בהיר בלייזר, ולכן, ברשותו מצוי הציוד המתאים וצוות העובדים בו מיומן ומקצועי ויודע להתמודד גם עם האתגרים שמציבה בפניו הסרת שיער בהיר.
הדרך השנייה היא לוותר על הסרת השיער הבהיר בלייזר ולבחור בשיטת הסרת שיער אחרת, כמריטתו בשעווה (אם מדובר בשטחים גדולים) או אפילציה (כאשר מדובר באזורי גוף דלילים בשיער או בשטחים קטנים). כאן, לכל אחת מהשיטות ישנם חסרונות ויתרונות מובהקים משלה, אליהם כדאי להיות מודעים לפני שמתחילים בטיפול הראשון.

טיפ קטן, מאיתנו, אנשי המקצוע של פרופורציה:

מאחר והסרת שיער בהיר בלייזר דורשת מכשור מיוחד, אל תסתפקי רק בתשובה "כן" כמענה המכון לשאלתך "האם אתם מבצעים טיפולי הסרה בלייזר לשיער גוף בלונדיני?". השאלה הבאה שלך חייבת להיות "באיזה מכשיר אתם מבצעים את ההסרה?", קבלי את שם המכשיר וחפשי עליו מידע בגוגל. תופתעי לגלות כמה פעמים את עלולה לקבל תשובה חיובית בנוגע לשאלה העקרונית, ולגלות כי מאחורי הרצון הטוב והנכונות – למכון הסרת השיער אין את המכשור או המיומנויות הנדרשות לכך!

נגישות