שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

עמוד הבית » חיטוב הגוף » בודי טייט » המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)

עמוד הבית » חיטוב הגוף » בודי-טייט - המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו » המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)

המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו (בודי טייט)

המסת שומן בודי טייט בפרופורציה

טיפול המסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט) הוא טיפול חדשני, המעניק פתרון מוצלח במיוחד למצבורי שומן נקודתיים שאינם יורדים בפעילות ספורטיבית או בדיאטה.

מדובר במצבורי שומן באזורים שונים, אשר נובעים בדרך כלל ממבנה גוף (גנטיקה), לידות ועוד. שומן בטני, סנטר כפול, זרועות מדולדלות, קו ה"שניצלים" של החזיה באיזור הגב וגם עובי מותניים שלא מצליח לקבל מראה מחוטב – כולם מקבלים פתרון מוצלח באדיבות המכשיר שהצליח לסחוף אחריו כבר את כל העולם.

אנשים רבים מכירים את התופעה – למרות דיאטות ועיסוק בפעילות גופנית ועל אף ירידה במשקל לעתים, עדיין נשארים פה ושם מצבורי שומן שאינם מגיבים לאף פעילות. מצב זה יכול להיות מאוד מתסכל עבור מי שמקפיד להתעמל ולאכול נכון ובכל זאת אינו מצליח לראות תוצאות.

המסת השומן הממוקדת מאפשרת להיפטר מאותם מצבורי שומן עקשניים, מה שלא היה מתאפשר באף דרך אחרת.


פגישת הייעוץ עם הרופא

פגישת הייעוץ הראשונית עם הרופא נועדה בכדי לאבחן ולאפיין את האזורים המבוקשים לבודי טייט. במקרים מסוימים יאפשר הרופא לבצע את הפעולה ביותר מאזור אחד, בטיפול אחד, בחדר הניתוח.

בתום הפגישה ישרטט הרופא את האזורים המיועדים לטיפול וישלח את המטופל לבצע מספר בדיקות בריאותיות כלליות החיוניות לאישורו את הפעולה.

פגישת הייעוץ מתקיימת במרפאה, אולם ההליך עצמו מתבצע בחדר ניתוח ובליווי של רופא מרדים, אולם ללא צורך באישפוז או שהיה ממושכת במחלקה.

הליך בודי טייט בפורפורציה
איך זה עובד?

הטיפול משלב אנרגיית גלי רדיו (RF) בעוצמות שונות המופעלות בהתאמה לאיזור המבוקש. התוצאות ניכרות באופן מיידי כבר לאחר טיפול אחד ויחיד.

מכשיר הבודי טייט בנוי באופן כזה שמשלב בין שתי פעולות בו זמנית: האחת – מחט דקיקה (קנולה) המוחדרת אל תוך האיזור המטופל והשנייה – מעין משטח בעל שטח פנים רחב ושטוח שמונח על גבי העור ונועד ל"גהץ" אותו תוך כדי המסת השומן וזאת על מנת שלא ייווצרו גושי שומן תת עוריים ושהעור ישב במהודק על גבי האיזור בתום הטיפול.

הקנולה הדקיקה מקרינה את גלי הרדיו אל תוך האיזור וממיסה תוך כך את השומנים שבו. השומן שהפך לנוזל, יוצא באופן אחיד מהגוף באמצעות צינורית דקה נוספת אל תוך מיכל.

הטיפול מאפשר להתמקד באיזורים קטנים יחסית, מבלי להותיר צלקות ומבלי שיידרש זמן החלמה רב. אנרגיית גלי הרדיו המשמשת בטיפול נשלטת בעוצמתה על ידי הרופא ובהתאמה מלאה לאופי וגודל האיזור. הטיפול בפרופורציה מבוצע תחת הרדמה מלאה, מה שמאפשר לרופא לטפל במספר אזורים ולהמיס כמות גדולה יותר של שומן וכך להגיע לתוצאות מיטביות ואחידות. יחד עם זאת לטיפול רמת פולשנות נמוכה ויכולת הדיוק של המכשיר בפגיעה בתאי השומן הספציפיים היא מצוינת.

בנוסף, יתרונו של הבודי טייט אינו מצוי רק בתוצאות הטובות אלא גם בפעולה הכפולה שהוא מבצע – גלי הרדיו לא רק ממיסים את השומן, אלא גם גורמים להגברת ייצור הקולגן (כתוצאה מהחום המופעל על ידי גלי הרדיו) באיזור וכךמתקבל מראה של עור אלסטי, גמיש וחיוני.

הטיפול אורך כשעה וחצי בממוצע, כאשר לרוב אין צורך בתפרים ולאחריו מכסים בעדינות את החתכים הקטנטנים שבוצעו לטובת החדרת הקנולה. לרוב הם מתאחים בעצמם ללא צורך בתפרים והמטופל מצוייד במרשם אנטיביוטי לכיסוי במקרה זיהומי.

לאחר הטיפול חובשים את האיזור באמצעות תחבושת אלסטית מיוחדת שנרכשה מראש לטובת יישור מקסימאלי של העור באיזור ולקבלת תוצאה מושלמת של מראה מהודק ומתוח.

 

תוצאות הטיפול

את התוצאות ניתן לראות לאחר כשבועיים, כשהנפיחות מתפוגגת.

בין חודש לשלושה חודשים לאחר הטיפול ניתן לראות הצרה משמעותית של ההיקפים באיזור המטופל ועור מתוח זוהר ומהודק יותר. ככל שיחלוף הזמן ויחד עם פעילות גופנית ותזונה נכונה, ילך וישתפר המראה באיזור והוא רק יהפוך מחוטב וממוצק יותר ויותר. במקרים רבים, גם סימני מתיחה ייעלמו.

ההקפדה על הוראות הרופא והצמדות למחטב ולשגרת אימונים נאותה הם קריטיים להצלחת התהליך וקבלת תוצאות מוצלחות, הנשמרות שנים רבות.

צפו בסרטון על בודי טייט:

לפרטים נוספים והזמנת ייעוץ רפואי לבודי טייט חייגו 5599*

רוצים לקבל מידע נוסף בנושא? השאירו פרטים או התקשרו 5599* ונחזור אליכם