תפריט

שפתיים מלאות וסימטריות הן אחד האלמנטים הכי יפים ומושכים אצלנו הנשים וזו הסיבה שטיפולים לעיבוי, עיצוב ופיסול שפתיים הם מהנפוצים ביותר בטיפולים האסתטיים.  כיום בעזרת החידושים הטכנולוגיים המהפכניים הפרוצדורה של מילוי שפתיים  מאוד פשוטה, מהירה ובטוחה מאי פעם. השיטה הנפוצה ביותר לעיבוי ועיצוב שפתיים היא בעזרת חומצה היאלורונית.

אם כן, רגע לפני הסילבסטר והנשיקה הגדולה בחצות, התייעצנו עם שלי כהן לין ,מומחית בתחום האסתטיקה של רשת פרופורציה על הדברים שחשוב לדעת לפני טיפול עיבוי שפתיים:

סוג חומר המילוי:

החומר הפופולרי ביותר להזרקה לשפתיים מבוסס חומצה היאלורונית. הוא הוכח כחומר הבטוח ביותר לשימוש באזור זה, הוא מחזיר נפח לעור, מעניק  מראה טבעי ואף מעודד ייצור טבעי של קולגן.

אבל יש לשים לב, שישנם עדיין מרפאות שמשתמשים עם חומרי מילוי קבועים כגון סיליקון שאינם מתכלים או מתפרקים ועל כן, לא ניתן לחזות את תגובת הגוף אליהם, יש להם נטייה לנדוד בגוף והם יכולים ליצור מראה גבשושי ,לא אחיד והכי חשוב, מוגזם ולא טבעי .

ברשת פרופרציה, מספרת שלי,  משתמשים בחומר ייעודי למילוי שפתיים שעשוי כמובן  בחומרי מילוי זמניים בלבד.

סמיכות החומר:

חומצה היאלורונית מוגשת במזרקים בסמיכות משתנה המתאימה למילוי אזורים שונים, לשפתיים מומלץ לבחור בחומצה היאלורונית בעלת סמיכות בינונית עד גבוהה וזאת על מנת להעניק לשפתיים נפח שיחזיק לאורך זמן ועדיין מבלי שייווצר מראה עשוי מידי. רופא מיומן כמו אלו שברשת מרפאות פרופורציה, ידע לחלק את כמות החומר המוזרק וליצור מראה פרופורציונאלי המחמיא לשאר מבנה הפנים.

תרכובת החומר המוזרק:

לא הרבה יודעים, אך לא כל מזרק מכיל את אותה התרכובת. לרוב מכילה תרכובת המזרק חומצה היאלורונית, חומר אלחוש וחומר מייצב שתפקידו לקשור את החומצה ההיאלורונית לרקמות ובכך לעכב את התמוססותה של החומצה.  ככל שהתרכובת טהורה יותר (כלומר פחות חומרים מייצבים) כך יורד הסיכוי לריאקציה ולתגובה אלרגית לתרכובת המוזרקת.

בפרופורציה מקפידים על בחירת תרכובות מהמותגים המובילים בעולם אשר אושרו על ידי ה  FDA ומשרד הבריאות הישראלי. התרכובת מכילה חומצה היאלורונית איכותית בריכוז גבוה בשילוב לידוקאין המפחית את הכאב בעת ההזרקה.

מספר אצווה ותוקף:

כמו בכל תחום בשנים האחרונות, ודאי לא תופתעו לשמוע כי קיימים אינספור יצרנים בכל רחבי העולם, יהיו כאלו שיקצרו תהליכים ועל כן חשוב מאד כי תבקשו לראות את מספר האצווה של המזרק, עצם קיומו מעיד על כך שמקור המזרק מחברה מסודרת, עם תהליך ייצור ותהליך אחסון מסודרים וכי במידת הצורך יהיה ניתן לפנות ליצרן ולבקש מידע נוסף.

כמו כן, בקשו גם כי המזרק יפתח בנוכחותכם, הביטו בתאריך התוקף, ודאו כי המזרק אכן אותו מזרק עליו סוכם בפגישת הייעוץ וכי הכמות בו זהה למסוכם. שלי כהן לין  מוסיפה לנו עוד נקודה חשובה שצריך לבדוק אותה  והיא חשיבות הסטריליות.

סטריליות:

אחד הסיבוכים הנפוצים בעיבוי שפתיים מקורו בזיהום שנוצר מחוסר סטריליות. יש לוודא כי הרופא מקפיד על שימוש בכפפות חד פעמיות המוחלפות בין מטופל למטופל, כי המזרק מונח במגש סטרילי וכי הוא מחטא את אזור ההזרקה טרם ההזרקה עצמה.

תיאום ציפיות:

חשוב לזכור, מוספיה שלי, כי מעבר לאיכות החומר ומקצועיותו של הרופא כל אדם שונה בפיזיולוגיה שלו וכי גורמים שונים משפיעים על אורך הזמן בו ניתן ליהנות מתוצאות הטיפול. חשיפה לשמש, עישון, שתיית אלכוהול, פעילות גופנית נמרצת ועוד.. משפיעים כולם על ספיגת חומר המילוי . מומלץ לבצע תיאום צפיות בנוגע לתוצאה הרצויה. יחד עם זאת, הקפדה ותשומת לב על כל הסעיפים שציינו לעיל, יסייעו בשמירה על תוצאות לכ 12 חודשים.

עיצוב שפתיים אילוסטרציה רשת מרפאות פרופורציה

מעוניינים בפרטים נוספים אודות טיפול עיבוי שפתיים? השאירו פרטים בטופס שבתחתית זה ונציג ייצוג עמכם קשר בהקדם

 

 

 

 

נגישות