תפריט

נשיקה היא אולי האקט הכי רומנטי שאפשר לחשוב עליו. מעבר לזה, מדובר במשהו חשוב ומשמעותי ביותר עבורנו. לאחר שמחקר מקיף בדק ומצא כי גברים ונשים כאחד הגדירו נשיקה כאחד הדברים החשובים ביותר אצל בן זוג, ניתן לומר שמדעית נשיקה היא לא רק רומנטית ונחמדה – אלא משמעותית ביותר.

כך שלפני שאתם עובדים על שיפור ההומור, השרירים, הבגדים או האיפור – חשוב שתעבדו על השפתיים שלכם…
השאלה האם זה בכלל אפשרי? והתשובה היא בוודאי שכן!

מהי צורת השפתיים המועדפת?

ההעדפות שלנו משתנות עם רוח הזמן ומה שנחשב חושני ונחשק יכול להשתנות על פני תקופות שונות בהיסטוריה שכן דימוי גוף הוא תלוי תרבות לחלוטין. יחד עם זאת, סביב השפתיים היה תמיד קונצנזוס הנותן עדיפות לשפתיים עבות ומלאות יותר. נראה כי הדימוי של שפתיים אדומות ובולטות מהווה מעין אייקון על-זמני.

האם איפור עוזר?
ישנם טריקים שונים כיצד לשוות לשפתיים מראה מלא נפח על ידי איפור, אבל אלה לא תמיד עובדים, בעיקר אם לא נולדנו עם שפתיים בשרניות ומלאות נפח. ולא רק הגנטיקה "הורסת" את מראה השפתיים המושלם. עם הזמן השפתיים (כמו אברים אחרים בגוף) נוטות לאבד מנפחן הטבעי ולעתים אף לצנוח ולהתכווץ, תופעה שמשפיעה על כל מראה הפנים, שכן היא משווה מראה מבוגר ועייף.

האם שפתיים בשרניות הן תנאי הכרחי למראה חושני וסקסי?
נשאלת השאלה, האם באמת כל אישה צריכה שפתיים בשרניות ועבות כדי להיחשב חושנית וסקסית? ובכן, התשובה היא ממש לא. להפך, המגמה כיום (ולא רק בתחום האסתטיקה) היא לשמר את מבנה הפנים הטבעי ולהוסיף לו שיפור קטן שיעשה הבדל גדול, כך שלא כולנו ניראה כתוצר פלסטי ומזויף של איזושהי שבלונת יופי מוכתבת, אלא גרסה מעט יותר צעירה ומשופרת של עצמנו.
המטרה היא להבליט את היופי האינדיבידואלי של כל אחת ואחת מאתנו כפי שהיא.

כיצד ניתן לטפל בשפתיים?

מגמת השמירה על המראה הטבעי וטיפוח היופי האינדיבידואלי, באה לידי ביטוי גם בטיפול עיבוי שפתיים.
הליך אסתטי זה, מטרתו להעניק לשפתיים מעט נפח על ידי הזרקת חומרי מילוי. בעקרון ניתן להשתמש בחומרי מילוי קבועים או זמניים, כאשר ההעדפה היא לשימוש בחומרי מילוי טבעיים שהנם זמניים.

חומרי המילוי הטבעיים מיוצרים על ידי הגוף, אלא שעם השנים הגוף מייצר פחות ופחות מהם וכתוצאה אנו מאבדים מהנפח והאלסטיות של העור. היתרון שבשימוש בחומרי מילוי זמניים הוא הקטנת הסיכוי לרגישות לחומר כתוצאה מדחייתו על ידי הגוף. החיסרון הוא, כאמור הזמניות, שכן לאחר פרק זמן (סביב שנה), ייספגו החומרים בגוף ולכן אם רוצים לשמר את התוצאה יש לחזור על הטיפול אחת לשנה בערך.

מה שחשוב הוא להקפיד כי הטיפול יתבצע על ידי רופא מומחה ועתיר ניסיון ושייעשה שימוש בחומרים איכותיים בעלי כל האישורים הנדרשים.

אילו חומרי מילוי טבעיים קיימים?

באופן כללי, ישנם שלושה סוגים של חומרי מילוי טבעיים וזמניים בהם נעשה שימוש בהליך עיבוי שפתיים:

קולגן –
זהו חלבון המצוי בגופנו והוא אחראי על גמישות הרקמות. כשהוא נעדר מהגוף בכמויות הנדרשות (כפי שקורה רבות במהלך ההזדקנות למשל) מתחילים להיווצר קמטים בעור.

חומצה היאלרונית –
מצויה בכמויות נכבדות ברקמות העור. אחראית על יצירת הנפח בעור. חומצה היאלרונית המשמשת להזרקות בעת עיבוי שפתיים מיוצרת בתהליך מלאכותי והסינתטיות שלה מקטינה את הסיכון להיווצרות אלרגיות בקרב מטופלים.

שומן טבעי –
מדובר בשומן המצוי באזורים שונים בגוף. בהליך זה, יישאב מעט שומן מגופו של המטופל (בדרך כלל מאזורים כמו הירכיים, הבטן או הישבן). לאחר מכן יעבור השומן תהליך של זיכוך ואז יוזרק אל השפתיים. מטבע הדברים מדובר בטיפול ארוך, שיצריך גם אשפוז לצורך שאיבת השומן מן הגוף, אך הוא ממלא מטרה כפולה.

איזה חומר מועדף לטיפול בעיבוי שפתיים?

ההחלטה על חומר המילוי המועדף תיעשה בפגישת הייעוץ הקודמת לטיפול ובהתאמה לרצונות המטופל והצרכים הפיזיים.

 


    *שדה חובה

    נגישות