תפריט

בשנים האחרונות עיבוי שפתיים הפך להליך פופולרי יותר, גם אצל גברים. מדוע מילוי שפתיים לגברים הפך לפופולרי? האם ההליך שונה בין גברים לנשים? ומה כדאי לדעת לפני שמתחילים? אספנו לכם כמה מהפרטים החשובים. 

השפתיים נמצאות במרכז הפנים שלנו, והן מושכות את תשומת הלב באופן כמעט מידי. לכן כאשר איננו מרוצים ממראה השפתיים זה יכול להשפיע על המצב הרגשי שלנו, על הבריאות ועל הביטחון העצמי. יחד עם זאת, בעידן שבו אנו חיים, איננו חייבים להשלים עם חוסר שביעות הרצון שלנו מהשפתיים. עיבוי שפתיים עם חומר מילוי זהו טיפול נפוץ לחלוטין, שהמון נשים אימצו, ובזמן האחרון, גם גברים.

מדוע גברים מתעניינים במילוי השפתיים?

בעשור האחרון, התחום של טיפולים אסתטיים לגברים הולך וצובר תאוצה, נמצא בצמיחה ונעשה מבוקש, מה שמוביל לכך שהרבה גברים מעוניינים לבצע טיפולים אסתטיים שונים ומגוונים, החל בשאיבת שומן ועד עיבוי שפתיים. 

הסיבה לכך היא שכיום ישנם אידיאלים מגוונים הרבה יותר של יופי, מה גם שלחברה יש יכולות קבלה והכלה גבוהות יותר בכל הנוגע לתחום הטיפוח הגברי, כך שזה לא נדיר לראות ביטויים של אנדרוגניה וגוונים שונים של זהות מגדרית. כמו כן מגמות אופנתיות, טרנדים שונים שמאמצים גישה מגדרית יותר כוללנית והעובדה שהחיים האישיים הרבה יותר מתועדים בכל הרשתות החברתיות, כל אלו ועוד הן סיבות שעשויות להוביל גברים לרצות לעשות טאץ' אפ עדין.

האם יש הבדל בין עיבוי שפתיים לגברים לבין עיבוי שפתיים לנשים?

בדומה לנשים, גם גברים רוצים להרגיש במיטבם והם אינם חסינים להשפעות הפיזיות והרגשיות שיכולה להביא אתה ההזדקנות. יותר גברים עושים טיפולים שונים, כך שזה לא נדיר לשמוע על גבר שביצע שאיבת שומן. ואכן שאיבת שומן זהו תהליך דומה בין שני המינים, אך האם גם עיבוי שפתיים?

ככל שמתבגרים, השפתיים מתדלדלות, ושיער הפנים של גברים רבים עשוי לכסות את השפה העליונה, מה שיכול לשנות משמעותית את המראה הכללי, כל שכן את ההרגשה. לכן גברים רבים בוחרים לטפל בשפה העליונה, לבצע זריקות מילוי קטנות כדי לשפר המראה ולפעמים גם להזריק לשפה התחתונה, כדי להבליט את האנטומיה הטבעית, ולהפוך את המראה למושך יותר.

כיצד מטפלים בשפתיים של גברים?

כאשר מבצעים עיבוי שפתיים לגברים יש כמה שיקולים שחשוב לקחת בחשבון, בראש ובראשונה, יש להתייחס לכל אזור הפנים ולהחליט על הכמות המתאימה של חומר המילוי כדי שהפנים יראו מאוזנות ופרופורציונליות. לכן מלבד השפתיים נטו, חשוב לבחון גם אזורים אחרים שדורשים מעט נפח, ולשוחח עם המטופל כדי להחליט כיצד ליצור את האיזון המושלם לפנים, על ידי אמצעים קוסמטיים.

מה שחשוב לקחת בחשבון הוא שלעיתים, חומר המילוי יחזיק לאורך זמן רב יותר אצל נשים, בעוד שגברים ידרשו לעבור את הפרוצדורה שוב מוקדם יותר. קחו בחשבון שעיבוי שפתיים אינו חייב לכלול רק נפח, אלא שאפשר לעשות שינוי עדין ולפסל את השפתיים ממש. מה שחשוב הוא לבחור במקום מקצועי ומורשה כדי שיבצע את עיבוי השפתיים שלכם.

היתרונות של עיבוי שפתיים לגברים

עיבוי השפתיים מציע לא מעט יתרונות לגברים המעוניינים בסוג כזה של טיפול, ביניהם:

  • התאמה אישית – ההליך מותאם אישית על בסיס האנטומיה הייחודית של הפנים שלכם על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.
  • מראה טבעי – במהלך הטיפול מוזרקים חומרי מילוי אשר משפרים, מגדירים מחדש ומוסיפים נפח למראה טבעי של השפתיים שלכם.
  • סימטריה טובה יותר – ניתן לשפר את הסימטריה והפרופורציה של הפנים באמצעות הגדלת נפח השפתיים, הגדרת גבולות השפתיים, סימטריה של השפתיים ועוד.
  • הליך פשוט עם מינימום סיכונים – מלבד נפיחות או סימנים אפשריים, ההליך בטוח ואינו כרוך בהרבה סיכונים. 

דברים שחשוב לדעת על ההליך

בעת עיבוי שפתיים משתמשים בחומרי מילוי אשר משפרים את הצורה, הגודל והפרופורציות של השפתיים שלכם, ועדיין שומרים על המראה שלהן כמה שיותר טבעי. ניתן להשתמש בחומרי מילוי על מנת להגדיר אזורים מסוימים בשפתיים מחדש, ולתת להם יותר נפח או ליצור פרופורציה טובה יותר, מה שגורם לפנים להיראות צעירות יותר. כמו כן, במהלך הטיפול מתמקדים לא רק במראה של השפתיים עצמן, אלא גם של האזור סביבן. 

כיום ישנן טכניקות שונות של עיבוי שפתיים, מה שמאפשר להשיג תוצאות שונות, כאשר הטכניקה הנפוצה ביותר היא הזרקה. ההליך עצמו אינו ארוך, הוא אורך כ- 30 דקות וכדי למנוע אי נוחות מורחים על השפתיים חומר מאלחש לפני הטיפול במידת הצורך. התוצאות של ההליך משתנות מאוד מאדם לאדם, הן יכולות להוסיף נוקשות או רכות לשפתיים, לכן לפני הטיפול קודמת פגישת ייעוץ אשר במהלכה המומחים ימליצו על עיבוי שפתיים בהתאם לרצונות וההעדפות שלכם, כמו גם למבנה הפנים.

האם יש תופעות לוואי?

ההליך של עיבוי שפתיים לגברים אינו כרוך בתופעות לוואי רבות, לרוב תופעות הלוואי השכיחות יהיו דימום, נפיחות או אי נוחות, אולם תופעות אלו צפויות לעבור מהר יחסית. כל שכן הסיכון להופעתן של תופעות לוואי הולך ומתמזער, כאשר בוחרים במקום מקצועי.

כמה זמן התוצאות יחזיקו מעמד?

עיבוי שפתיים יכול להחזיק מעמד לפרק זמן משתנה הנע בין שנה ועד שנה וחצי, ואצל מטופלים מסוימים, פרק הזמן עשוי אף להיות ארוך יותר. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר תמיד כדאי לבחור במקום איכותי ובו צוות מורשה שיש לו ניסיון עשיר ומוניטין, לרמה גבוהה של שקט נפשי.

נגישות