תפריט

החופש הגדול עוד שניה בפתח, ועבור מי מבני הנוער המעוניינים לעבור ניתוח אף, זה הזמן הכי טוב לבצע את התהליך שבו אפשר להגיע לשנת הלימודים החדשה עם המראה החדש והמרענן וליהנות ממראה של אף מושלם, שיראה טבעי, ובהתאמה אישית.

מנתחי אף מומלצים כדאי לברור היטב, ובדרך כלל רק לאחר שמקבלים את ההמלצות הללו מהאנשים שאתם הכי סומכים עליהם כמו משפחה, חברים קרובים ואנשים שאתם יודעים שכאשר הם ממליצים לכם על מישהו, הם מכירים אותו או מניסיונם האישי, או מניסיון של אדם קרוב.

מאיפה מתחילים?

קיבלתם המלצות, עשיתם את סקר השוק שלכם וכעת הגעתם אל האחד והיחיד (או האחת והיחידה) אליהם אתם מעוניינים ללכת. מזל טוב! ההתרגשות מתחילה ממש עכשיו!

לאחר שתיאמתם פגישת ייעוץ עם מנתח אף מומלץ שקיבלתם עליו חוות דעת מהאנשים הקרובים אליכם, דעו כי לפגישה זו יש משקל מהותי מאד בתהליך שאתם הולכים לעבור, והתוצאות שהולכות להתקבל, לכן, אל תוותרו על הפגישה הזאת או אל תדחו אותה. היא הכרחית ומשמעותית.

בפגישת הייעוץ הרופא יבחן את ההיסטוריה הרפואית שלכם, יוודא מהי הסיבה לניתוח האף (האם רפואי משולב עם אסתטיקה, אסתטיקה בלבד וכו') ויבצע הדמיה לצורך התאמה אישית של צורת האף למבנה הפנים כך שהתוצאה תהיה הכי טבעית ומותאמת אליכם.

חשוב לדעת שניתוח אף רפואי יתקיים במקרה של מבנה שאינו תקין של מחיצת האף בעקבות סטייה או עיקום אשר מקשה על תהליך הנשימה דרך האף, או פגם בריאותי אחר בתפקוד לא תקין של שסתומים, פגם בקונכיות התחתונות ועוד.

באיזו שיטה הניתוח מתבצע?

אם הניתוח מתקיים בשל תיקון של ניתוח קודם או בגלל פציעה כלשהו הניתוח יתקיים בשיטת אף פתוח שהינה שיטה מורכבת יותר מניתוח האף הקלאסי. בשיטה הפתוחה יבוצעו חתכים חיצוניים ופנימיים. תקופת ההחלמה משיטה זו ארוכה יותר משיטת הניתוח הקלאסי, בה לא מבצעים חתך חיצוני.

אל תוותרו על תיאום ציפות – זה חשוב

מנתחי אף מומלצים יודעים עד כמה תיאום הציפיות הוא מהותי ומשמעותי להצלחת התהליך. לכן, חשוב שתגדירו באופן מודגש את הציפיות שלכם לתוצאה הסופית של הניתוח וכך תוכלו גם להבין מהרופא המנתח מה הן האופציות העומדות בפניכם.

מדיניות המנתחים במרפאות המקצועיות היא להעניק תוצאות המשתלבות כמה שיותר באופן טבעי.

בעבר, רבים מהמטופלים שניגשו לביצוע ניתוח אף ביקשו אף סולד, כיום התחום התפתח מאד ואין אף המוגדר מראש. מטרת התהליך היא שביעות רצונו/ה של המטופל/ת ועל כן, התאמה אישית לפני המטופל/ת המעניקה את יופיו הייחודי של מבנה הפנים.

תיאום הציפיות חשוב היות וברגע שאין היכרות מוקדמת עם המטופל/ת בלתי אפשרי לבצע התאמה אישית של מבנה האף לפני המטופל/ת וכך להגיע לתוצאה הכי יפה ומושלמת עבורו.

קצת לסיכום:

ברשת מרפאות פרופורציה ישנם מנתחים מומלצים מן השורה הראשונה שיעניקו לכם את הביטחון הראוי לכם וילוו אתכם לאורך כל התהליך.

ביניהם, ד"ר בר יעקב, המנהל הרפואי של הרשת, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל ומומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית מקפיד על כל פרט, קשוב וסבלני.

ניתוח אף הוא אכן ניתוח לכל דבר, אבל חשוב לזכור שמדובר בניתוח שכבר לאחר שבועיים לערך אפשר לחזור לפעילות (בצורה הדרגתית). לפיכך, אנחנו ממליצים לנצל את החופש הגדול לצורך התאוששות והגשמת החלום, ולהיכנס לשנת הלימודים החדשה עם אף מושלם ומותאם באופן הכי אישי לכם.

נגישות