תפריט

ניתוח אף, הינו הליך שתוצאותיו ילוו אותנו לאורך כל חיינו, ועל כן, ישנה חשיבות רבה לבחירת רשת המרפאות דרכה יבוצע הניתוח.
אם כן, כיצד נדע מי נחשב למנתח אף מומלץ ומי יכול לספק לנו את התוצאה המיטבית ביותר?

מחקר

בראש ובראשונה, עוד הרבה לפני שלב חיפוש המנתח, ערכו מחקר אודות ההליך עצמו. ניתוח אף יכול להתבצע בשיטות שונות, בהרדמה מקומית או מלאה, חפשו דוגמה לתוצאה המבוקשת. חשוב שתכירו את המושגים השונים, שיהיה לכם מושג כללי אודות תהליך ההחלמה וכי תרשמו לעצמכם שאלות שחשובות לכם, איתן תוכלו לגשת למנתח פוטנציאלי.

המלצות

ערכתם מחקר, למדתם בכללי אודות ניתוח האף שאתם מעוניינים לעבור ואפילו חיפשתם ברשת שמות של מנתחים מומלצים.
כעת, נסו לבדוק בקרב בני משפחה וחברים שאתם סומכים עליהם, אם הם מכירים מניסיון אישי מנתח אף שהם סומכים עליו. במידה ויש כאלו נהדר, במידה ולא, חפשו ברשת אחר תגובות של מטופלים, חפשו אחר המלצות אותנטיות וחוות דעת של מי שכבר עברו את הניתוח אצל מנתחים שונים. צרו לכם רשימה של מספר רופאים וקבעו עימם פגישת ייעוץ.

תשאול

דעו כי לפגישת הייעוץ משקל מהותי מאד בתהליך שאתם הולכים לעבור, ובתוצאות שהולכות להתקבל, ולכן, אל תוותרו על הפגישה הזאת ואל תדחו אותה.
היא הכרחית ומשמעותית. פגישת הייעוץ היא ההזדמנות כפולה: האחת, שלכם להתרשם מן המנתח, לשאול שאלות, לראות תמונות לפני ואחרי של מטופלי עבר ולקבל עוד מידע.
והשנייה, של הרופא המנתח להתרשם מכם, לבחון את ההיסטוריה הרפואית והסיבה לניתוח המבוקש ולהתאים את שיטת הטיפול הנכונה ביותר לכם.

שאלו אודות ניסיונו של הרופא, תהליך ההרדמה, שיטת הניתוח המתאימה לכם (ניתוח אף בשיטה הפתוחה או ניתוח אף בשיטה הסגורה ), תהליך ההחלמה, שאלו אודות הסיכונים ובצעו תיאום ציפיות.

תיאום ציפיות

תיאום ציפיות הוא שלב מהותי ומשמעותי להצלחת תהליך ניתוח אף. לכן, חשוב שתגדירו באופן ברור את הציפיות שלכם לתוצאה הסופית, שתפו את הרופא המנתח ובדקו מולו מה הן האופציות העומדות בפניכם.
זכרו כי לרופא המנתח יש אחריות מקצועית ומוסרית ועליו לבחון אם ציפיותיכם ראליות ונכונות לכם. כמו כן, על הרופא לבחון את רמת המוכנות הנפשית והרגשית של המטופל שכן מדובר בתהליך הכרוך בכאב פיזי, בתקופת ההחלמה ותהליך הדרגתי שבו האף "מקבל צורה" לאורך זמן.

לסיכום

בחירת מנתח אף מומלץ, מורכבת מפרמטרים שונים. ברשת מרפאות פרופורציה כבר דואגים לבצע את הסינון הקפדני ביותר על מנת שצוות המנתחים יכלול בתוכו רופאים עם ניסיון מוכח והתמחות ספציפית בניתוחים השונים המוצעים ברשת. לכל מנתח תיק עבודות עשיר של מטופלים מרוצים, שנות ניסיון רבות וכולם מחויבים לסטנדרט שירות גבוה במיוחד ולקוד האסתטי של הרשת.

ד"ר בר יעקב - מומחה בכירורגיה פלסטית ומנהל רפואי רשת מרפאות פרופורציה ד"ר ניקולס מוטב - מומחה לכירורגיה פלסטית - רשת מרפאות פרופורציהד"ר אסף אולשינקה - מומחה בכירורגיה פלסטית - רשת מרפאות פרופורציה

מעוניינים לתאם פגישת ייעוץ? השאירו פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה ונציג ייצור עמכם קשר.

 

נגישות