תפריט

ניתוחים פלסטיים בפרופורציהכרשת הוותיקה ביותר בישראל בתחום ניתוחים פלסטיים, מונה פרופורציה 12 סניפים בפריסה ארצית, ומחזיקה בניסיון מצטבר של 28 שנה בענף, מכל היבטיו.
בטיחות, מקצועיות ושמירה על סטנדרטים גבוהים, הופכת את רשת מרפאות פרופורציה בכל לרשת בעלת אחוז הצלחות גבוה ביותר ועשרות אלפי לקוחות מרוצים הממליצים עליה למכריהם.

רופאים מהשורה הראשונה

במחלקת ניתוחים פלסטיים פועל צוות כירורגים פלסטיים מובילים; בין אם מדובר בניתוח פלסטי באף, ניתוח פלסטי בחזה (ניתוח הגדלת חזה, ניתוח הרמת חזה), ניתוח הצמדת אוזניים, ניתוח מתיחת פנים או טיפולים הקשורים בעיצוב והרמת הגוף – הרופאים העובדים ברשת מרפאות פרופורציה הינם מומחים בכירורגיה פלסטית.

צוות המנתחים הגדול שלנו מאפשר לכל מטופל לקבל את המנתח הטוב ביותר המתמחה בסוג ניתוח פלסטי ספציפי אותו הוא מבקש לבצע ושבו המנתח הוא עתיר ניסיון ומשופע בממליצים. בנוסף, אנו עובדים עם המכשור הרפואי המתקדם והבטוח ביותר הקיים, כולל שתלי חזה איכותיים, הבטוחים ביותר לשימוש. כל אלו פועלים תחת אישורים קפדניים מרשויות הבריאות המובילות בעולם.

שיתוף פעולה עם קופות החולים

לא בכדי בחרו גם קופות החולים השונות לעבוד עם הרשת שלנו, להעניק למבוטחיהן אפשרות לבצע כל סוג של ניתוח פלסטי במחירים מסובסדים ואף להפנותם אלינו לקבלת תוצאות מיטביות.

מטופל שבחר לעבור ניתוח פלסטי ברשת מרפאות פרופורציה, ייהנה לא רק מכל אלה, אלא גם מניתוח פלסטי המבוצע באחד מבתי החולים הפרטיים הגבוהים בישראל, כך שתהליך ההחלמה יהיה נעים, מקצועי ובסטנדרטים הנוחים ביותר.

לא משנה איזה ניתוח פלסטי בחרתם לעבור, אנחנו בפרופורציה נדאג שתהיו מרוצים ושבעי רצון מתחילת התהליך ועד התוצאה הסופית. בכל שלב בדרך נוודא שתקבלו ליווי אישי ויחס מקצועי, כך שתוכלו ליהנות מתוצאה המיטבית ביותר עבורכם.

 

נגישות