תפריט

האם אתם מתאימים לניתוח אףהאם ניתוח אף מתאים לי?

האם שאלתם את עצמכם מדוע אתם מעוניינים לבצע ניתוח אף, כיצד הניתוח ישפר את הרגשתכם והכי חשוב – האם ניתוח אף בכלל מתאים לכם?

מטופלים פונים לניתוח אף מסיבות מגוונות. אצל חלק, מדובר בצורך הנובע מבעיות נשימה. אחרים סבלו מפציעה כלשהי ומעוניינים להחזיר את האף לקדמותו. וישנם רבים אשר פשוט אינם מרוצים מהאף שלהם ומעוניינים לשנות את גודלו או צורתו ועל ידי כך לשפר את מראה הפנים.

כל הסיבות לניתוח פלסטי באף כמובן לגיטימיות ולא משנה מאיזו סיבה אתם מעוניינים לעבור את הניתוח, חשוב להקפיד כי אתם מבינים את מטרת הניתוח וכי צפיותיכם מהתוצאות הינן מציאותיות.

מטרת ניתוח אף היא לשפר את אסתטיקת האף ובכך ליצור התאמה לתווי הפנים.

תוצאות הניתוח יושפעו מהגורמים הבאים:

• סוג עורכם

• גיל

• היסטוריית ניתוחים קודמים (בעיקר אם מדובר בפציעה קודמת באף)

• היסטוריה של חסימת או בעיות נשימה

כאשר מדובר במטופלים צעירים, לפני שמשנים את צורת האף, יש לוודא כי הוא הגיע לגדילה מלאה, מה שקורה בדרך כלל בסביבות גיל 16. ישנם מקרים יוצאי דופן, בהם המטופל סובל מבעיות נשימה חריגות המצדיקות הקדמת הניתוח.

מדוע אני מעוניין בניתוח אף?

במידה ומאחורי הרצון לעבור את הניתוח עומדים לחצים מגורמים חיצוניים ולא רצון אמיתי שלכם, חשוב לעצור ולחשוב שוב על נחיצות הניתוח עבורכם. האם מדובר במשהו במפריע לכם או למישהו אחר? קחו בחשבון כי מדובר בפנים שלכם ואתם אלו שתצטרכו לחיות עם תוצאות הניתוח.

לכן וודאו קודם כל ביניכם לבין עצמכם כי אתם אלו שמעוניינים לבצע את השינוי, וכי אינכם משתנים בשביל מישהו אחר או בגלל מישהו אחר.

אם אתם מגיעים לפגישת הייעוץ כאשר בראשכם מודל של אף מסוים, וודאו עם הרופא כי צורת האף שאתם רואים לנגד עיניכם אכן תתאים לתווי הפנים שלכם, שכן הדבר הנכון ביותר יהיה להתאים את האף לפרופורציית הפנים וצורתם על מנת שישתלב באופן טבעי. אל תישענו על מודל יופי כלשהו שאולי נראה נפלא על אנשים אחרים – אלו הפנים שלהם ולא שלכם.

 

נגישות