תפריט

לרוב, כאשר הצורך בניתוח אף נובע מסיבה רפואית, ההתלבטות בעניין כדאיות הניתוח קטנה, שכן יתרונות הניתוח והשפעתו על אורח החיים שלנו ברורים.
אך במקרים בהם הצורך בניתוח אף נובע דווקא מסיבה אסתטית, לא פעם מתעוררים ספקות וחששות באשר לכדאיותו.

תחילה שאלו את עצמכם מה עומד מאחורי הרצון לעבור את הניתוח, אם עומדים לחצים מגורמים חיצוניים ולא רצון אמיתי שלכם, כדאי לעצור ולחשוב שוב על נחיצות הניתוח.
לכן וודאו קודם כל ביניכם לבין עצמכם כי אתם אלו שמעוניינים לבצע את השינוי, וכי אינכם משתנים בשביל או בגלל מישהו אחר.

ניתוח אף הינו אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם וחשוב לזכור כי כל הסיבות לביקוש הרב, רפואיות או אסתטיות, לגיטימיות לחלוטין.
ניתן בקלות לבחון את מגוון היתרונות שמעניק הטיפול על מנת לגבש עמדה ברורה.

יתרונות ניתוח אף

בפן הרפואי: ניתוח אף יכול לסייע בטיפול בבעיות נשימה, שיפור זרימת האוויר באף והפחתה בנחירות ובמקרים מסוימים, בבעיות בסינוסים או בסטייה של מחיצות האף. מכיוון שניתוח אף מקל לעתים קרובות על בעיות נשימה, רבים מדווחים על שינה רגועה יותר ונטולת הפרעות. שינה בריאה תסייע במניעת מצבים חמורים יותר כגון מחלות לב, דיכאון, השמנת יתר וסוכרת.

בפן האסתטי: ניתוח אף יכול לתקן אסימטריה, לשפר את איזון הפנים והפרופורציות, ויכול לתת מענה לרוחב וצורת הנחיריים, לרוחב הגשר, לגבנון או לשקעים בגשר ולקצות אף מעוותים.
כמו כן, יתרונו הגדול של ניתוח אף, נעוץ בעובדה כי בשונה מניתוחים פלסטיים אחרים המושפעים ממשך הזמן ומהרגלי החיים. בניתוח אף, תוצאות הניתוח הסופיות נשארות כפי שהן לאורך החיים.

רבים מבקשים לבצע "ניתוח אף רחב" או "ניתוח להצרת אף" מתוך ההבנה כי מעבר לשינוי מראה הפנים, לניתוח השפעה רבה גם על הביטחון העצמי שכן, קיים קשר ישיר בין המראה שלנו לדימוי העצמי שלנו. זו גם אחת הסיבות כי בני נוער רבים בוחרים כבר במהלך גיל ההתבגרות לבצע את ההליך הרפואי בעת שהם מפתחים גם את הדימוי העצמי שלהם. היוועצו במנתח אף מוסמך, שתפו אותו בחששות שלכם, בקשו מידע אודות תהליך ההחלמה מניתוח אף ובצעו תיאום ציפיות עמו באשר לתוצאות ויתרונות ניתוח האף לאיכות החיים שלכם.

בתמונות שלפניכם, לקוחות אשר בחרו ליהנות מיתרונות ההליך ברשת מרפאות פרופורציה:

מעוניינים לתאם פגישת ייעוץ? השאירו פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה ונציג ייצור עמכם קשר.

 

 

נגישות