תפריט

ניתוח אף זהו אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם. מעבר לכך, ככל שגוברת השפעת הרשתות החברתיות על תפיסת העצמי כך עולה הביקוש לניתוח, גם בקרב בני נוער ואפילו ילדים שרוצים ניתוח אף. עבור מי שאינו מרוצה מצורת או גודל האף שלו, הניתוח הזה יכול לשפר באופן משמעותי את מראה הפנים הכללי.

אנשים רבים השוקלים לעבור ניתוח אף, מעניקים חשיבות לגורם הכלכלי ומחפשים את המחירים הנמוכים ביותר. יחד עם זאת, אל לנו לחשוב כי המחיר הינו השיקול המרכזי לבחירת רשת המרפאות בה נבצע את הניתוח.

חשוב לערוך תיאום ציפיות לפני הניתוח עם הרופא – ולהגדיר מהן התוצאות הרצויות לעומת האפשרויות המצויות, להבין מה ניתן לעשות ומה לא ולנסות להגיע לתיאור נאמן ככל האפשר למראה הפנים לאחר הניתוח.

חשוב לא פחות, לברר כמה שיותר על ניסיונו של הרופא, המוניטין שלו, לצפות בתמונות "לפני ואחרי" ניתוח אף של מטופלים קודמים ולברר מידע רב ככל הניתן על המרפאה בה יבוצע הניתוח. זכרו כי מחיר נמוך יכול להיות אטרקטיבי טרם הניתוח, אבל ניתוח אף לא מוצלח אינו דבר שניתן יהיה לחיות אתו לטווח הארוך ולכן גורר לאחריו ניתוחי תיקון שעלותם יכולה להסתכם בכסף רב. כמו כן, כדאי לבדוק היטב מה כלול בעלות שהוצגה בפנינו.

לכן אנחנו כאן כדי לענות על אחת השאלות הנפוצות בשלבי הגישוש הראשונים: כמה עולה לעשות ניתוח אף?

ממה מורכב מחיר ניתוח אף?

סוג הניתוח: אסתטי, רפואי או משולב

ניתוח אף אסתטי נועד לשפר את נראות הפנים הכללית, אשר מושפעת רבות מגודל האף, מיקומו וצורתו. ניתוח אף אסתטי יכול להפוך אף רחב לצר, אף גדול לקטן, אף נפול לישר או סולד, ליישר גבנון (בליטה) ולפתור אסימטריה – זאת תוך התחשבות בתווי הפנים של כל מטופל ומטופלת על מנת לייצר התאמה טבעית ומאוזנת.

ניתוח אף רפואי נועד לפתור בעיה רפואית המקשה על הנשימה, למשל עיקום במחיצת האף, סטייה, תפקוד לקוי של השסתומים או גידול הקונכיות התחתונות. מטופלים אשר פונים לניתוח אף רפואי עושים זאת בעקבות המלצה של מומחה אא"ג (אף אוזן גרון).

מרבית המטופלים פונים לניתוח אף אסתטי בלבד, ללא צורך לשפר משהו במעבר האוויר. לעומת זאת, במרבית המקרים של ניתוח אף משיקולים רפואיים, יבקש המטופל גם שינוי אסתטי שישפר את תווי הפנים.

גם בניתוח אסתטי וגם בניתוח רפואי, מטרת המנתח היא לייצר למטופל אף אשר תואם את תווי הפנים, עומד בתיאום הציפיות שנעשה טרם הניתוח וכמובן שומר על הפונקציונליות של האף כאיבר הנשימה בגופנו.

השיטה ומורכבות הניתוח

עלות ניתוח פלסטי משתנה בהתאם למורכבותו. השלב הראשון הוא פגישת ייעוץ עם הרופא המנתח ומטרתה הראשית היא לבדוק את התאמת המטופל לניתוח המבוקש ולביצוע תיאום ציפיות בין המטופל למנתח. בפגישה הרופא ייתן את חוות דעתו המקצועית לתהליך הניתוח, אשר תואם בצורה הטובה ביותר את ציפיותיו של המטופל מתוצאות הניתוח. בהתאם לתוכנית הטיפול יקבל המטופל הצעת מחיר. בשל כך, שני מועמדים לניתוח אף (למשל אחד מהם מועמד לניתוח אף בגישה הסגורה והשני בגישה הפתוחה) עשויים לקבל הצעות מחיר שונות.

מה כלול?

מחיר הניתוח משתנה בין רופאים ונותני שירות שונים. בהשוואת הצעות מחיר חשוב לשים לב האם המחיר כולל גם את שכר המנתח, את עלות חדר הניתוח ושירותי בית החולים?

אנו ברשת מרפאות בפרופורציה מחויבים לתת למטופלינו את השירות הטוב ביותר במחירים ההוגנים ביותר. כאשר תקבלו מאיתנו הצעת מחיר לניתוח, המחיר כולל את כל התהליך:
ליווי אישי של יועצת לפני ואחרי הניתוח, ייעוץ מקדים ופגישות הכנה לפני הניתוח, שכרו של הרופא המנתח, עלות חדר הניתוח, שירותי בית החולים ומפגשי ביקורות ככל שידרשו בתקופת ההחלמה ואחרי הניתוח.

רשת מרפאות פרופורציה מבצעת את כל הניתוחים הפלסטיים בבתי חולים פרטיים מצוינים, ברמת שירות 5 כוכבים, אשר פועלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

כמה עולה ניתוח אף?

מחיר ניתוח אף ברשת מרפאות פרופורציה עומד על החל מ-21,500 ₪ והוא כולל את מכלול הפרמטרים ומעטפת הליווי אשר פורטה לעיל. המחיר משקף את מומחיות הרופא המנתח, בית חולים פרטי מהשורה הראשונה העומד בתקנות הבריאות המחמירות ביותר, וכל מעטפת השירות לפני ואחרי הניתוח.

האם אפשר להוזיל את העלות?

ברשת מרפאות פרופורציה, מבוטחי "כללית מושלם" ומבוטחי "מכבי זהב" זכאים למחירים מיוחדים בניתוחים פלסטיים.

מחיר ניתוח אף – המחירים המצוינים בטבלה הם מחירים התחלתיים ("החל מ..")
מחיר מחירון 21,500 ₪
מחיר לאחר הנחה למבוטחי כללית פלטינום/מושלם, מכבי שלי/זהב וחיילים 19,500 ₪

*המחיר הסופי יינתן לאחר אבחון אישי על ידי הרופא המנתח וכולל את פגישות ההכנה שלפני הניתוח, כמו גם את עלות המנתח ועלות חדר הניתוח.

כל הניתוחים הפלסטיים ברשת מרפאות פרופורציה, וניתוח אף בפרט, מתבצעים בבתי חולים פרטיים מהמובילים בארץ הפועלים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר וברמת שירות של 5 כוכבים.

 

כפי שציינו, עלות ניתוח אף מורכבת ממספר פרמטרים שעלותם גבוהה וקשה להוזיל אותם.
יחד עם זאת, אנו ברשת מרפאות פרופורציה שואפים להנגיש את טיפולי האסתטיקה לכל אחד ואחת אשר רוצים לשפר משהו בחזות שלהם על מנת להרגיש טוב יותר ולהתנהל בעולם בביטחון עצמי מלא.

בשל כך, אנו משתפים פעולה עם מספר ארגונים מתוך מטרה לאפשר לחבריהם ליהנות ממחירים מיוחדים בתחום הפלסטיקה, הטיפולים האסתטיים והסרת שיער בלייזר. כך הלקוחות שלנו נהנים מטיפולי אסתטיקה מתקדמים בהנחה משמעותית – עם רמת השירות, החומרים והתוצאה הטובים ביותר שיש.

לרשימת הגופים אשר חבריהם נהנים מהנחות והטבות לחצו כאן.

לסיכום

ההבדל במחירי ניתוח אף שיציעו לכם מרפאה זו אחרת עשויים להיות זניחים. עם האף החדש אתם תישארו לעשרות שנים קדימה ולכן חשובים יותר מהמחיר הם הניסיון והמומחיות של הרופא המנתח, ההמלצות שקיבלתם עליו, עבודות קודמות שביצע (תמונות לפני ואחרי של ניתוחי אף), תחושת הביטחון שקיבלתם מהרופא והצוות היועץ במרפאה.

גזור ושמור

קחו אתכם צ'ק ליסט לפגישת הייעוץ:

האם המחיר כולל את עלות הרכיבים הבאים?

  • פגישות הכנה שלפני הניתוח
  • ליווי אישי של יועצת לפני ואחרי הניתוח
  • רופא מנתח בעל ניסיון ומומחיות בניתוחי אף
  • רופא מרדים
  • חדר ניתוח בבית חולים פרטי
  • אשפוז לילה (אם נדרש)

רוצה לדעת עוד על ניתוח אף? מתלבט/ת? ניתן להשאיר פרטים בטופס שבתחתית מאמר זה ונציג יחזור אליך.

נגישות