שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » הסרת שיער בלייזר » הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בפרופורציה

טכנולוגית הסרת שיער בלייזר קיימת מזה שנים רבות והינה הדרך המובילה והיעילה כיום להסרת שיער. הסרת שיער בלייזר הינו הליך רפואי אשר מפחית את צמיחת השיער באזורים שונים בגוף.

הצורך המתגבר של נשים וגברים לגוף חלק ונטול שיער הוביל לפיתוח של טכנולוגיות חדישות שיתרונן גובר על השיטות הישנות, כגון: גילוח, שעווה ושימוש במכשירים ביתיים. שיטת הלייזר הינה יעילה ובטוחה בעלת תוצאות אופטימליות לטווח ארוך.

היתרון שלנו – לרשת פרופורציה מחלקת הסרת שיער בלייזר מאז 1997 המובילה את התחום בישראל. טיפולי הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מבוצעים על ידי צוות רפואי מיומן הכולל רופאים בעלי רישיון ישראלי או זר, באופן פרטני לכל מטופל, על ידי טכנולוגיית לייזר המתקדמת והיעילה ביותר.

מכשיר הסרת שיער בלייזר "לייטשיר" הנמצא בשימוש של רשת מרפאות פרופורציה, הינו מכשיר מתקדם להסרת שיער הפועל באמצעות טכנולוגיית הלייזר העוצמתית והיעילה ביותר ומשלב בתוכו חידושים טכנולוגיים המזרזים את תהליך הסרת השיער. המכשיר, להבדיל ממכשירים אחרים פועל על כל גווני העור באופן אחיד ומאפשר התאמה של אורך הלייזר. המכשיר הוכח בעזרת השימוש היעיל והאפקטיבי שלו במשך עשרות שנים, נבדק ואושר ע"י ה- FDA האמריקאי, ה- CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

כיצד עובד טיפול הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתבצעת באמצעות סדרה של עד 12 טיפולים, בהפרשי זמן של 12 שבועות בין טיפול לטיפול.

לאחר כ-20 שנות ניסיון בהענקת הטיפול על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ומחקר מקצועי של הספרות הרפואית בתחום, הגיעו מומחי פרופורציה למסקנה כי ההליך יגיע למיצוי מקסימלי לאחר 12 טיפולים לכל היותר. אצל מרבית האנשים, ניתן להגיע לאחוז מקסימלי של הסרה לאחר מספר טיפולים זה וביצוע של יותר טיפולים במרבית המקרים, לא יגרום לשיפור נוסף, אלא לשימור התוצאה. כמובן שישנו מיעוט של אנשים אשר אצלם ייתכן ויידרשו יותר טיפולים, מקרים אלו ייבחנו באופן פרטני והנם נדירים ביותר.
מאחר וצמיחת השיער היא מחזורית בעלת 3 שלבי התפתחות, טיפול בודד ימצא את זקיקי השערה בשלב צמיחה אחר ובהתאם לכך ישפיע באופן שונה. סדרת טיפולי הסרת שיער בהפרשי זמן של 12 שבועות לפחות יועילו להרס זקיקי השיער בשלבי צמיחה שונים ויעניקו תוצאות טיפול מקסימליות, יעילות ואפקטיביות.

עד כמה יעיל הטיפול?

מכשיר הלייזר הינו מכשיר רפואי הדורש ידע ומיומנות הפעלה ועל כן צריך להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן. טרם הטיפול נדרשת בדיקת התאמה, בה יאובחן האזור המטופל ויעניק חשיבות לגורמים כגון צבע ועובי השערה וגוון העור. בדיקת ההתאמה הינה מרכיב חשוב עבור תוצאות אופטימליות ומניעת תופעות לוואי.

למרות הפופולריות העצומה של טיפולי הסרת שיער בלייזר, חשוב לדעת כי הטיפול לא מתאים לכל אחד.

בדיקת התאמה

השלב הראשון הוא בדיקת ההתאמה. לא ניתן להתחיל בטיפול לפני שאיש מקצוע מנוסה ומיומן מוודא כי גוון העור וגוון השיערה אכן מתאימים לביצוע הטיפול ויאפשרו להעניק תוצאה מקסימלית. בנוסף, מטופלים רבים בוחרים לבצע טסט במעמד זה – לבחון את רמת הכאב של המכשיר על מנת להתכונן בצורה טובה יותר לטיפול הראשון. עבור אלה הסובלים מכאב, ניתן למרוח משחת אלחוש לפני הטיפול ובכך להקל.

למידע נוסף על בדיקת התאמה לטיפולי הסרת שיער בלייזר 

לאחר הטיפול תתבצע הערכת מצב מחודשת בה הוא מחליט באם יש צורך להגדיל או להקטין את כמות הטיפולים ומתכנן את אופן הטיפולים הבאים. על כן, חשוב מאוד להקפיד שבמרפאה בה בחרתם לבצע את הטיפול קיים מכשור מתקדם המתאים לטיפול עבור בעלי סוגי שיער ועור שונים.

למי מתאים הטיפול?

המועמדים האידיאליים לטיפולי הסרת שיער בלייזר הם בעלי גוון עור בהיר ושיער כהה. ככל שהשיער יותר כהה, הוא קולט את האנרגיה של קרן הלייזר טוב יותר. אך מכשור מתקדם בעל אורך גל ארוך מאפשר גם למטופלים שהנם בעלי עור כהה / שזוף להשיג תוצאות טיפול טובות לטווח ארוך.

מי שאינם מתאימים לטיפול הסרת שיער בלייזר הם בעלי שיער ג'ינג'י, בלונדי ולבן, מאחר ולא קיים אצלם פיגמנט כהה והלייזר אינו יזהה את זקיק השערה. מסיבה זו טיפול מסוג זה, לא יניב תוצאות עבורם.

מהם יתרונות הסרת שיער בלייזר?

שיטה טיפולית המעניקה עור חלק ללא שיער, המאפשר חופש מרבי מתחושת חוסר נוחות ואי נעימות, ללא צורך בהתעסקות מיותרת של הסרת שיער בעזרת שיטות הישנות אשר גורמות חתכים, פצעים מתחת לעור, רגישויות, או כאב. גוף חלק ללא שיער מקנה למטופלים ביטחון מלא בלבישת בגד ים או הלבשה תחתונה.

לשאלות ותשובות נוספות על הסרת שיער בלייזר

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם