תפריט

טיפולי היופי והאסתטיקה של אנג'לינה

גם האישה הסקסית ביותר על הפלנטה (וזה לא רק אנחנו אמרנו) טורחת לאמץ לעצמה את שיטות הטיפוח השונות ועוברת באופן תדיר טיפולי יופי ואסתטיקה כאלה ואחרים. לא רק שמדובר במודל לחיקוי מעורר הערצה בכל מה שקשור למודעות הגלובאלית שלה, לאימוץ ילדים נטושים או נקיטת פעולות קיצוניות על מנת לשמור על בריאותה, אלא שמדובר באישה שדואגת להראות במיטבה גם כשהיא לצידו של בעלה, גם הוא מככב ברשימת הגברים הסקסיים בעולם (וגם את זה, לא רק אנחנו אמרנו), וזאת על מנת להמשיך ולהראות זוהרת גם כשהיא לצידו ולאור הפלאשים בהשקת סרטו האחרון.

עור פנים זוהר וללא קמטוטים

מגזינים בחו"ל מדווחים כי גברת ג'ולי עברה טיפולים אסתטיים, בניהם, טיפולי לייזר מיוחדים שנועדו להחליק את עור פניה, אותו עור זוהר שמשווה לה מראה של בובת פורצלן. זה נכון שאנג'לינה הינה אישה אמיצה ביותר שלא חוששת לעבור תחת סכין המנתחים, אם יש בכך צורך, אבל דווקא כאן היא בחרה בטיפולים שהם מינימום פולשניים, שיסייעו בהחלקת הקמטוטים ויעניקו לעורה מראה מושלם, מבלי שתעבור שבועות בהחלמה כואבת. אותם טיפולים אסתטיים שמטפלים בעור פניה של אנג'לינה ג'ולי לא שמורים רק לידועניות הוליוודיות זוהרת, או במילים אחרות, גם את יכולה לקבל את הטיפול שעוברת אנג'לינה ג'ולי אחת לתקופה ובמסירות, בארבע השנים האחרונות:

טיפולים לחידוש, מיצוק ורענון עור הפנים

TRINITI (טריניטי)

זהו טיפול המבוסס על טכנולוגיית ה- ELOS שהיא טכנולוגיה המשלבת בין אנרגיית אור (לייזר) ובין אנרגיית חשמל דו-קוטבית (FR). אנרגיית החשמל הדו קוטבית יחד עם אנרגיית האור של טכנולוגיית ה ELOS, יוצרים אפקט של חימום שכבת העור באזור המטופל, כך שהעור מייצר קולגן באופן אוטומטי. ייצור הקולגן גורם להתחדשות וויזואלית ופיזית של העור, הוא הופך אלסטי יותר, זוהר והרבה יותר מתוח ומוצק מאי פעם! הטיפול הנו מרפאתי, קצר, ואין צורך במשך החלמה ממושך בבית. החזרה אל השגרה, או אל השטיח האדום במקרה הזה, היא מידית.

מזותרפיה

גם כאן מדובר בטיפול שהומצא דווקא במאה הקודמת בפריז. הטיפול מאפשר לעור לשמר את המראה הרענן שלו ואף מעכב את ייצור הקמטים החדשים שלו, בזכות סדרת הזרקות תת עוריות, של חומרים מרעננים המזינים את העור בכמות נדיבה של חומרים לו העור זקוק, ביניהם: ויטמינים, אנטי אוקסידנטים, מינרלים ואפילו תרכובות הומאופתיות שמסייעות בהחזרת הנפחים שהתדלדלו בפנים במרוצת השנים. לעתים, הטיפול משלב אף הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים ונפחים. הפנים חוזרות להיות חיוניות, מלאות אור וגמישות במיוחד. נשמע לגמרי אנג'לינה, אבל כמובן מתאים לכל אחת. מזותרפיה הוא טיפול שמומלץ לעשות בשלושה מקבצים שונים בפרקי זמן עליהם הרופא יחליט, אולם גם לאחר טיפול אחד בודד כבר ניתן יהיה להבחין בהבדל.

פוטורג'וביניישן

טיפול בכתמים וקמטוטים ורענון האלסטיות והחיוניות של עור הפנים, הידיים, המחשוף והצוואר. אזורים אלו סובלים באופן הקיצוני ביותר מאותם מפגעי השמש והזמן ועל כן הזדקנות העור באיזורים אלו הוא מואצת. קמטוטים, קמטים וכתמים הם מנת חלקן של נשים רבות בעולם באיזורים מועדים לפורענות אלה. הפוטורג'וביניישן משלב הבזקים של אור יחד עם טכנולוגיית קרני לייזר, כשלכל שיטה אפקט משלה והשתיים מובילות יחד לתוצאה ברורה של שיפור נראות העור ולא רק שמשפרים פלאים את כל הנזקים שמנינו לעיל, אלא שהם מסייעים גם בהעלמת בעיות עור כמו אקנה.

אז איזו אנג'לינה את בוחרת להיות?

 

נגישות