תפריט

השפעתו המזיקה של הקיץ על העור

במהלך הקיץ העור שלנו נפגע מהשמש, החום, מי הים המלוחים, הכלור ממימי הבריכה, שהייה במקומות ממוזגים, וזיהום האוויר הגבוה. כל אלו פוגעים במנגנוני ההגנה של העור, משבשים את פעילותו הטבעית ופוגעים בתפקודו התקין. כתוצאה מכך אנו עדים לנזקי עור המשאירים חותם על העור שלנו ייחוד בשטח הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים.

הופעת כתמים, יובש וקמטים

בין הנזקים הבולטים והמיידים ניתן למנות את ההזדקנות ה"חיצונית" של העור, הבאה לידי ביטוי בהופעת כתמים, יובש, קמטים, שינויי צבע, עור גס וחסר לחות, נימי דם מורחבים ועוד. לכן, דווקא בעת חילופי העונות, כדאי לטפל בנזקים שהצטברו ולמנוע את התפשטותם.

מומחי פרופורציה הכינו לכם את המדריך המלא לשיקום נזקי הקיץ ומניעת האצת הזדקנות העור:

טיפול בקמטוטים

קרינת שמש חזקה במהלך חודשי הקיץ הארוכים, גורמת ליובש העור. בין אם את מאלו שרצות בשמחה אל השמש ומורחת שמן שיזוף ובין אם את מהנזהרות, שהולכות תמיד עם כובע, הקרניים הארוכות חודרות אלינו ונוגעות באזורים החשופים. אפילו בזמן הנהיגה אנחנו חשופים לשמש מבעד לזכוכית.
התוצאה היא קמטוטים קטנים (אך מרגיזים!) בעור הפנים, הצוואר והידיים.

הטיפול האולטימטיבי בקמטוטים אלו ובהשבת מראה עור פנים זוהר ורענן, הוא טיפול מזותרפיה – הדור החדש.

טיפול מזותרפיה מבוסס על שיטה ייחודית של מיקרו הזרקות תת עוריות המזינות את העור במינרלים, תרכובות הומאופתיות וחומרי אנטי-אייג’ינג איכותיים, המאפשרים לעור לשמר את המראה הרענן שלו ואף מעכבים עבורו את ייצור הקמטים החדשים.

מזותרפיה: פעולה משולבת בשני מישורים

טיפול מזותרפיה מהדור החדש הינו פיתוח ביו-רפואי חדשני הפועל בשני מישורים: החדרה עמוקה ביותר של מינרלים אל תוך העור וטיפול בדקירות האזור, באמצעות מחטים הדקיקות, וטכניקת הדקירה (הזווית בה מוחדרת המחט, עומק החדרת המחט באופן מדויק, צפיפות הדקירות) מסייעת בהגברת ייצור הקולגן באזור באופן טבעי!
כמו כן, ובתאום מראש, ניתן לשלב את טיפול המזותרפיה עם הזרקות חומצה היאלורונית למילוי קמטים והשבת נפחים.

ההזנה העמוקה שמייצרת ההזרקה התת-עורית, משקמת ומרפאה את העור ומייצרת חידוש תאים שניזוקו מהקרינה הישירה.
אם גם שולבה הזרקה של חומצה היאלורונית, אזי היא מייצרת תהליך התחדשות ובעצם מתקנת ומעלימה את הקמטוטים החדשים שנוצרו.

טיפול מהיר וחזרה מיידית לשגרה

טיפול מזותרפיה יעיל לעור הפנים, לאזור המחשוף (דקולטה) שגם הוא נפגע מאוד במהלך הקיץ ולכפות הידיים. הטיפול מבוצע במרפאה, ללא הרדמה, ללא תהליך החלמה וחזרה מיידית לשגרה.

מזותרפיה מעניקה תוצאות מידיות, כבר מהטיפול הראשון, אולם ייתכן לבצע גם סדרת טיפולים, בהתאמה לרמת הנזקים שהצטברו.

 

נגישות