תפריט

להצעיר את עור הפנים תוך שעה

ידוע כי לא ניתן לעצור את הזמן…אבל לחזור אחורה באופן ויזואלי אפשר גם אפשר!
ודאי תופתעו לדעת שזה אפשרי מבלי לחכות פרקי זמן ממושכים לתוצאות מריחת קרמים על הפנים.
טיפול ייחודי מאפשר להצעיר את עור הפנים באופן מהותי ללא ניתוח  – בתוך שעה בלבד, בתנאי מרפאה נוחים וללא זמן החלמה ממושך!

שמירה על הזנת העור וליחוכו באופן קבוע באמצעות קרמים הינה מומלצת וחלילה אין בה כל רע, אך על מנת לשמר את מראה עור הפנים ועל מנת להעניק לו פרץ מחודש של רעננות, זוהר ואפקט מתיחה, אל תחשבו פעמיים ותקבעו תור לטיפול המוצלח ביותר בתחום: טיפול מזותרפיה – מהדור החדש.

יתרונות מזותרפיה מול תכשירי טיפוח קוסמטיים

עומק חדירת החומר

הקרמים המונחים על גבי העור פועלים על השכבה החיצונית שלו בלבד, על הדרמיס. מעטים מאוד הקרמים להם מרכיבים פעילים כה חזקים אשר מצליחים לחדור את שכבת העור הראשונה ולפעול עליו מבפנים, אם בכלל, אבל טיפול מזותרפיה הוא בדיוק כזה: פועל באופן ממוקד ונקודתי על השכבות העמוקות ביותר של העור ומחדיר באופן האפקטיבי ביותר את החומרים המזינים.

שיטת הטיפול

כאמור, מריחת קרם על עור הפנים מתבסס על הנחתו של התכשיר על העור באופן חיצוני והתקווה כי העיסוי הקל שאנחנו מעניקים לו יסייע לו לחדור במעט את השכבה העליונה ולפעול. מזותרפיה, בשונה מכך, הינה שיטה ייחודית שמעכבת את ייצור הקמטים והקמטוטים החדשים בצורה ניכרת מאוד הודות למיקרו הזרקות תת עוריות אשר מבצע הרופא באמצעות קנולות דקיקות וגמישות במיוחד, דרכן הוא מחדיר תערובת איכותית ומרוכזת של חומרים מזינים ממש אל תוך שכבת העור הפנימית והרלוונטית. הדקירות העדינות הללו על עור הפנים מאלצות את העור לייצר קולגן באופן טבעי ולמעשה, רק אותן דקירות עדינות מסוגלות להפעיל את העור שלנו בחידוש עצמי!

חומרים פעילים

תכשירי הטיפוח הקוסמטיים מורכבים במעבדות טיפוח בייצור המוני ומכילים חומרים מזינים במינונים נמוכים, כאלה שלא בהכרח באמת נדרשים עבור כל מי שעושה בהם שימוש, ובטח שאותן תרכובות שבקרם, אינן מותאמות באופן אישי לכל אדם ואדם. בניגוד לכך, במסגרת טיפול מזותרפיה, החומרים הפעילים אותם מחדיר הרופא באמצעות הקנולות אל תוך העור מותאמים למצב עורו של כל מטופל והם כוללים, בין היתר, מינרלים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאופטיות שמתאימות לשימוש לא רק על עור הפנים אלא גם באיזורים עדינים נוספים כמו גב כפות הידיים ואיזור המחשוף.
כמו כן, בתיאום מראש עם הרופא, ניתן לשלב בתרכובות הללו גם חומצה הילארונית בריכוזים מותאמים, שפשוט עובדת על העור שהתבגר: לפתע הוא ניחן במראה זוהר והופך גמיש יותר.

שטח הפנים

מריחת הקרם החיצונית יכולה להיות על פני שטח נרחב ביותר שכן אנחנו שולטים באיזורים עליהם נבחר למרוח את התכשיר, אולם ברגע שהרופא מחדיר את הקנולה הזעירה אל מתחת לעור, החומרים מתפזרים על פני שטח נרחב ביותר ולמעשה, פועלים מבפנים.

משך זמן הטיפול

מריחת קרמים על העור נמשכת שנים על בסיס יומי וקבוע. אפקטיביות הקרם עשויה להראות או שלא – באופן סובייקטיבי על ידי כל אדם ואדם.
ישנם מי שנאלצים להתנסות בכמה תכשירים שונים עד שיגיעו לקרם שבאמת "יעבוד" עבורם ויתאים לעורם.

טיפול מזותרפיה מתבצע ברוב המקרים בסדרה בת שלוש הזרקות לפחות תוך שהן מותאמות באופן מדויק למטופל ע"י הרופא שכאמור רוקח את תרכובת החומרים שיזינו את העור.

שיפור משמעותי במראה עור הפנים

ברוב המקרים גם טיפול בודד יתרום לשיפור משמעותי ומיידי בנראות העור ולא תאמינו כיצד העור המקומט והרפוי הופך למלא חיות וגמישות בצורה כמעט מידית.
אז בפעם הבאה שאתם ניגשים לפארם, הביטו היטב בכל התכשירים הזוהרים מסביב והחליטו שהשנה אתם משקיעים בלהפוך את העור שלכם לזוהר, על אמת.

נגישות