תפריט

הקיץ עבר ואיתו החום, השמש והבילויים בים או בבריכה. עבור חלקנו מדובר בברכה ועבור אחרים פחות. אבל גם חובבי הקיץ יודו שהשהייה הארוכה בשמש מותירה את אותותיה על עור הפנים ומביאה אותנו לחורף עם קצת יותר כתמים, נמשים וקמטוטים ממה שהיה בתחילת הקיץ.

במדינה כמו ישראל, החשיפה לשמש היא כמעט תמידית, גם אם אתם מקפידים על מריחת קרם הגנה (ובוא נודה בזה – רובנו לא ממש). בנוסף לכך קיימים הרעלנים המצויים באוויר (עשן מכוניות, מפעלים, עישון, קרינה סלולרית ועוד) – כל אלו תורמים לירידת האלסטיות של העור והזדקנותו, וכמובן היווצרות קמטוטים.

אז אם הסתכלתם במראה ופתאום הבבואה שהתגלתה אליכם נראתה מעט יותר מבוגרת ועייפה – תדעו שיש מה לעשות כדי להחזיר את הרעננות לפנים ולהיפטר מסממנים חיצוניים לא רצויים. ישנם טיפולים אסתטיים שהחורף מהווה העיתוי המושלם לבצע אותם. לכן, דווקא עכשיו כשבחוץ קר וגשום, הזמן הטוב ביותר לעשות מקצה שיפורים לפנים ולהגיע לקיץ במראה צעיר ורענן מתמיד:

מזותרפיה

מדובר בטיפול אנטי אייג'ינג משוכלל שמטרתו להפוך את העור לזוהר, רענן, צעיר וחלק יותר. הטיפול עצמו מבוסס על שיטה ייחודית של מיקרו הזרקות תת עוריות המזינות את העור במינרלים וחומרי אנטי אייג'ינג איכותיים, שמאפשרים לעוד לשמר את המראה הרענן ומעכבים את ייצור הקמטים החדשים.

הטיפול כולל הזרקות ממוקדות באמצעות מחטים דקיקות במיוחד, אשר דרכן מחדירים תרכובת חומרים מזינים אל תוך איזור הטיפול. את תרכובת החומרים מרכיב הרופא בהתאם למצב העור של המטופל והם מזינים את העור באופן ישיר, מרעננים, ממריצים ומגבירים את מידת האלסטיות שלו שהוא הופך זוהר.

כיאה לטיפול אסתטי מתקדם וייחודי, מזותרפיה אינה כוללת חיתוך העור או הרדמה ואמורה לשמש טיפול מניעתי עבור נשים וגברים שהחלו לזהות על עורם את הקמטים השטחים הראשונים ולעכב את העמקתם או את היווצרותם של קמטים חדשים.

עוד על מזותרפיה

טאץ' ליפט

חוד החנית של טיפולי הצערת הפנים וייחודי לרשת פרופורציה!
מדובר בטיפול המעניק אפקט דומה לזה של מתיחת פנים ומוריד שנים ממראה הפנים, כל זאת ללא ניתוח וללא הרדמה מלאה, בזמן טיפול קצר במיוחד. יתרונות אלו מאפשרים לשלב את הטיפול ביום יום ולהמשיך לתפקד כרגיל, ממש כמו כל טיפול קוסמטי אחר.

טיפול הטאץ' ליפט מתאים במיוחד עבור גברים ונשים המעוניינים להצעיר את מראה הפנים ולקבל מראה צעיר, מתוח וזוהר יותר. הטיפול אפקטיבי במיוחד לחלק התחתון של הפנים בו לעור יש נטייה ליפול – קו הלסת, הלחיים והצוואר.

שימוש בטכנולוגיית הטאץ' ליפט אינו דורש זמן החלמה ממושך וניתן לחזור לשגרה כיומיים לאחר הטיפול כשהתוצאות הסופיות מתקבלות תוך תקופה קצרה יחסית ללא התערבות כירורגית, אשפוז והוצאות כספיות כבדות. הטאץ' ליפט הוא חוד החנית של הטיפולים האסתטיים מהדור החדש, המאפשרים מקסימום תוצאות במינימום זמן ועלות, תוך כדי ביצוע הליך בטוח בעל תוצאות מקסימליות.

עוד על טאץ' ליפט

הסרת שיער בלייזר

הטיפול האסתטי הפופולרי ביותר. יותר ויותר ישראלים נוהרים למרפאות ולמכונים מדי שנה על מנת לבצע טיפולי הסרת שיער כדי להיפטר משיער גוף מיותר, ולהגיע לקיץ חלקים וכמובן משוחררים מהעול של סכיני גילוח, שעווה וכו'.

מה שחשוב לדעת הוא שהחורף הוא הזמן האידאלי להתחיל בטיפול. אמנם מדובר בתהליך המורכב מסדרה של עד 12 טיפולים, אך אחת ההוראות היא להימנע מחשיפה לשמש לאחר כל טיפול לכן הרבה יותר פשוט לבצע לפחות חלק מהטיפולים בחורף. הסיבה השנייה היא שבמידה ומתחילים את הטיפול בחורף, עד הקיץ אפשר להתחיל ליהנות מתוצאות וניתן לראות הפחתה משמעותית בכמות השיעור באזור המטופל.

עוד על הסרת שיער בלייזר

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות?
צלצלו 03-5138801 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם!

נגישות