תפריט

טיפול העלמת קמטים זהו הליך מהיר ונטול כאבים, אשר יכול לעזור לכם למזער את סימני ההזדקנות שגלויים לעין והופיעו לפתע על הפנים שלכם. אם אינכם רוצים לעבור דרך סכין המנתחים על מנת להוריד כמה שנים מהפנים שלכם, טיפול נגד קמטים יהיה אופציה מצוינת והרבה פחות פולשנית. 

יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בהזרקת שומן לפנים או בהזרקת נוירוטוקסין שיחליש את השרירים בפנים שלכם, אין להקל ראש בתהליך ועליכם לעשות שיעורי בית ולהבין את כל מה שצריך לדעת, על מנת להחליט אם הליך זה אכן מתאים לכם ובמה הוא כרוך. 

קודם כל, חשוב להתייעץ

לפני שאתם מחליטים לבצע טיפול העלמת קמטים עליכם לתאם פגישת ייעוץ. במסגרת הפגישה יבקשו מכם לחייך, להרים גבות ולהזעיף פנים כדי לראות כיצד הפנים שלכם זזות באופן טבעי ולהמליץ על טיפול העלמת קמטים המתאים לכם.

הייעוץ צריך גם לכלול הערכת בריאותית מקיפה, האדם שמבצע את הטיפול צריך להכיר את ההיסטוריה הרפואית שלכם, לדעת אם אתם נוטלים תרופות מסוימות או שיש לכם בעיות רפואיות שיכולות להשפיע על מהלך הטיפול, כל שכן לסכן אתכם.

היכרות עם טווח העלויות והתאמה לתקציב שלכם

ישנם סוגים שונים של טיפולים להעלמת קמטים, לרוב מדובר בהזרקת שומן לפנים. העלויות עשויות להשתנות בהתאם לאיכות, כמות וסוג המוצר בו נעשה שימוש, המוניטין של המרפאה המבצעת ועוד. קחו בחשבון את התמורה שאתם מקבלים בעבור ההשקעה שלכם, את התקציב שנוח לכם להוציא, ואת המחירים של סוגים שונים של טיפולים, תדירותם והתועלות והחסרונות של כל אחד ואחד מהם, כדי להגיע להחלטה הנכונה ביותר, גם מבחינה תקציבית. 

תופעות לוואי אפשרויות

למרות סעיף העלויות, תמיד זכרו שהמחיר לא צריך להיות הקריטריון הראשון שלכם כאשר אתם מחפשים טיפול להעלמת קמטים. המוניטין של הקליניקה חשוב הרבה יותר. זה אומנם נתפס כטיפול קליל, אך יכולים להיות לא מעט סיבוכים אם החומר לא יוזרק בצורה נכונה. תופעות לוואי כמו נפיחות וכאבי ראש יכולות להיות נורמליות, אך ישנן תופעות לוואי בעלות השפעה יותר מתמשכת. לכן חשוב לבדוק מהן תופעות הלוואי והסיכונים לפני שבוחרים בסוג טיפול כזה או אחר.

הופעת חבורות על העור זה נורמלי

תהליך הזרקת שומן כולל החדרת מחט לעור, מה שעשוי לגרום לחבלות במידה והתהליך לא מבוצע נכון או אם ישנה רגישות. לפעמים המחט פוגעת בכלי דם וכתוצאה מכך יופיעו סימנים על הפנים. בדרך כלל הסימנים הכחולים ייעלמו מעצמם לאחר כמה ימים. במקרים מסוימים ניתן גם לטפל בסימנים הללו על ידי לייזר ולהעלים אותם בזמן קצר יותר. אצל רוב המטופלים תופיע אדמומיות קלה ונפיחות ותו לא, בדרך כלל הן ייעלמו תוך כמה שעות בודדות לאחר ההזרקה ותוכלו לחזור לשגרה ללא בעיות. 

טיפולי העלמת קמטים לא מחזיקים זמן לנצח

בהשוואה לפרוצדורות כירורגיות, טיפולי העלמת קמטים באמצעות הזרקת שומן לפנים אינם קבועים. את התוצאות תתחילו לראות לאחר כמה ימים ספורים ועד כשבועיים לאחר הטיפול. רוב הטיפולים מחזיקים מעמד למשך 3-6 חודשים ובממוצע 4 חודשים. מה גם שזה תלוי באזורים שבהם בוצעה ההזרקה, בכמות החומר שהוזרק ובאיכות הטיפול. 

העלמת קמטים זהו טיפול מונע

קמטי הבעה יכולים להופיע כבר בשנים מוקדמות, משנות ה- 20 ועד ה- 30. חלקם יהיו גלויים יותר כאשר אתם מזיזים את הפנים, בעוד שאחרים יהיו קבועים הרבה יותר. טיפולים כאלו יכולים לעזור במניעה, כלומר למנוע החמרה של הקמטים, מה שגם אומר, שיהיה עליכם להמשיך לבצע אותם, כדי להשיג ולשמר את התוצאות הרצויות לאורך זמן.

החליטו אם תרצו מילוי

כיום עומדות לרשותכם אפשרויות שונות, ואתם יכולים להחליט אם תרצו להשתמש בחומר מילוי לפנים או לעיבוי שפתיים. במסגרת הטיפול יוזרק לכם חומר מילוי מתחת לפני העור, כדי למלא את הקמטים ולהחיות את העור שלכם. טיפולי מילוי ועיבוי שפתיים נותנים מענה במקרים שבהם טיפולים אחרים להעלמת קמטים אינם יעילים, ובכוחם לגרום לפנים שלכם להיראות טוב הרבה יותר. חומרי המילוי יכולים להחזיק מעמד לאורך זמן, כך שזו אופציה שכדאי לשקול.

איכות ועמידה בתקנים

המחיר של טיפולים אלו הוא אינדיקטור ועליכם להיזהר ממחירים נמוכים מדי. ישנם המון מקרים בהם מוזרקים חומרים שנראים כמו הדבר האמיתי, אך מדובר בחיקויים בפועל או שאלו חומרים לא מאושרים שיכולים לגרום לנזק בלתי הפיך. לכן אל תהססו לבדוק שלחומרים יש את האישורים של ה- FDA, שלקליניקה יש רישיון, ושהרופאים שמבצעים את ההליך מנוסים ומקצועיים כך שיוכלו לעשות זאת בצורה כמה שיותר מקצועית ולהשיג את התוצאות הכי טובות. 

בחרו במקום המתאים ביותר לביצוע טיפולי העלמת קמטים

סימני הזדקנות וקמטים יכולים להשפיע על הביטחון העצמי שלכם, אך למרבה המזל, כיום ישנם טיפולי העלמת קמטים שיחיו את העור ויחזירו את הזוהר לפנים שלכם. אצלנו בפרופורציה מבצעים טיפולי העלמת קמטים ברמת איכות גבוהה, מה שתורם רבות למראה הפנים, יגרום לכם להן להיראות יפות בצורה כמה שיותר טבעית ויעלים את חוסר הביטחון במידה משמעותית. 

אנו בפרופורציה משתמשים בחומרי המילוי האיכותיים ביותר, עובדים עם הרופאים המנוסים ביותר ויש לנו מוניטין של 35 שנים בתחום, כך שמספקים מענה איכותי ומקצועי, ומידה גבוהה של שקט נפשי. מוזמנים לפנות אלינו לתיאום פגישת ייעוץ!

נגישות