תפריט

תמיד אומרים שהאביב הוא תקופה של התחדשות. עונת המעבר שמאפשרת לנו להתנער מהחורף הישנוני והקר, להרגיש קצת את חום השמש ולהתחיל להתרגל למזג אוויר חם ונעים יותר.

היות שכך, האביב הוא גם זמן אידאלי להתחדשות פיזית ולא רק נפשית. אחרי חודשים ארוכים בהם התהדרנו בבגדים ארוכים – סוודרים, צעיפים ומעילים שכיסו את כל גופנו, הימים מתחממים, השכבות יורדות ולפתע כל מיני דברים קטנים שהציקו לנו מתחילים להיראות שוב.

אז אם גם אתם מצאתם את עצמכם משילים את הבגדים הארוכים ומוצאים כל מיני פגמים שלא יילכו טוב עם חצאיות קצרות ובגד ים, הנה מבחר טיפולים אידאליים שהכי כדאי לעשות באביב, כדי להגיע לקיץ מוכנים:

העלמת ורידים

נתחיל בבעיה שיכולה להיות לא רק אסתטית אלא גם רפואית. בניגוד לכתמי שמש או שיעור גוף, לא מדובר רק בפגם במראה הרגל, אם כי למרבה הצער דווקא סיבה זו היא שמביאה את מרבית האנשים למרפאות הטיפולים.

ורידים בולטים או דליות ברגליים יכולה להוות סכנה בריאותית לכל דבר. מדובר בכלי דם פקוק או סתום, מצב שיכול להיווצר מסיבות גנטיות, עמידה ממושכת, לאחר הריונות ועוד. בין ההשלכות ניתן למנות כאבים, בצקות ועוד שלל תופעות בלתי רצויות שפוגעות באיכות החיים. אם בעבר רק ניתוח היה פותר את הבעיה, כיום ישנו טיפול קל ופשוט יחסית המתבצע באופן מהיר ללא הרדמה וללא כאבים. מדובר בהזרקת חומר מוקצף בשם סקלרובן, אשר ממיס את הוריד וגורם לספיגתו בגוף. החומר מוזרק לוריד באמצעות מחט דקיקה ביותר וכמעט בלתי מורגשת תחת הנחיית אולטרסאונד, על מנת לדייק.

ישנם מקרים קלים יותר של ורידים שטחיים או נימים כחלחלים, אשר אינם בולטים או גדולים במיוחד. גם באלו, על אף שהם מהווים יותר בעיה אסתטית מרפואית ישנו טיפול יעיל ופשוט, בו משתמשים באותו החומר המשמש לטיפול בורידים הבולטים, אלא בריכוז יותר נמוך וללא אולטרסאונד. הטיפול, סקלרותרפיה מהווה פתרון מושלם עבור אלו שפשוט רוצים ליהנות מרגליים נקיות וחלקות.

טיפולי העלמת ורידים ברשת פרופורציה מבוצעים על ידי רופאים מומחים ומיומנים בשימוש במכשור מתקדם ומתבצעים במרפאות עצמן ללא צורך להגיע לבית חולים וכמובן ללא אשפוז, הרדמה או זמן החלמה.

מזותרפיה

לא משנה בכמה קרמים יוקרתיים, מסכות או פילינגים נשתמש, הדרך הטובה ביותר להשיב לעור את הרעננות והחיות שלו היא להזין אותו בחומרים הנחוצים לו, בכמויות הנחוצות לו ובתמהיל הנכון. היות ולכל אחד ואחת מאיתנו סוג עור שונה, לא יכול להיות חומר אחד או תרכובת אחת יחידה שתתאים לכולם. לכן, אם באמת רוצים לרענן את העור ולגרום לו להיראות צעיר, מתוח וזוהר יותר, יש צורך לטפל בו באופן מותאם אישית.

מזותרפיה הוא בדיוק הפתרון. זהו טיפול אנטי אייג'ינג מתקדם שיחזיר לפנים שלך את הרעננות והזוהר לקראת הקיץ. מדובר בהליך ביו-רפואי במהלכו מוחדר לעור תמהיל מיוחד של מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון, אשר מותאם אישית לסוג עורך בסדרה של הזרקות עדינות. הדקירות, הנעשות בטכניקה מיוחדת (ההזרקה צריכה להיעשות בזווית ועומק מסוימים, דבר הדורש מיומנות) מעודדות את העור לייצור קולגן ועל ידי כך ניתן להחזיר נפחים לפנים ולקבל מראה זוהר, רענן וצעיר יותר.

את תוצאות המזותרפיה ניתן לראות באופן מידי, לאחר טיפול אחד בודד, אם כי ההמלצה היא לבצע סדרה של שלושה טיפולים. את הטיפול ניתן לבצע לא רק בפנים אלא באזור הצוואר ואפילו כפות הידיים.

 

נגישות