תפריט

אילו פתרונות יכול להעניק טיפול עיצוב סנטר?

פיסול ועיצוב סנטר נועד בעיקרו לשפר מבנים שונים של סנטרים: לרבע מחודדים, להחזיר נפחים למי שסובלים משקעים בצידי הסנטר וגם למלא את הפסים המאפיינים סנטרים של אנשים מבוגרים. לעיתים ניתן למלא גם סנטרים נסוגים, במידה המצב הפיזי מאפשר.

האם עיצוב סנטר הוא פעולה ארוכה וממושכת?

עיצוב סנטר הוא טיפול מרפאתי שאורך כחצי שעה בממוצע בלבד. לאחר עיצוב הסנטר ניתן לחזור לפעילות ושגרה מלאים באפן מיידי.

מאיזה גיל ניתן לעצב את הסנטר?

עיצוב סנטר נועד להעניק מראה סנטר המשתלב באופן הרמוני עם הפנים לכל אדם המבקש לעשות כן ובכל גיל. נדרשת פגישת ייעוץ מקדימה עם הרופא.

האם עיצוב סנטר מיועד למבוגרים בלבד?

עיצוב סנטר נועד להעניק מראה סנטר המשתלב באופן הרמוני עם הפנים לכל אדם המבקש לעשות כן ובכל גיל. נדרשת פגישת ייעוץ מקדימה עם הרופא.

האם ניתן לעשות עיצוב סנטר גם ללא שתל שהוא פרוטזה?

כן, עיצוב סנטר ניתן לעשות באמצעות הזרקת חומרי מילוי זמניים אל האיזור ורופא אסתטיקה מיומן יעצב אותו בהתאמה לפנים. הפעולה הזו אינה לתמיד ויש לחדשה כעבור מספר חודשים.

האם נותרות צלקות לאחר טיפול שתל עיצוב סנטר?

בטיפול עיצוב סנטר עם שתל החתך מתבצע ברוב המקרים בתוף הפה ולכן לא נותרות צלקות חיצוניות נראות לעין. אם המנתח יחליט, מסיבה זו או אחרת, לבצע את החתך מתחת לסנטר, תישאר צלקת קטנה באיזור שגם ככה אינו נראה לעין.

למה מיועד שתל בטיפול עיצוב סנטר?

שתל בטיפול עיצוב סנטר יכול להעניק מבנה ונוכחות במקרים של סנטר שקוע או קטן מאוד ביחס לפנים. השתל נקבע באיזור המיועד, ובכך משפר את פרופורציות הפנים באופן ניכר.

נגישות