תפריט

כיצד נעשות עצמות הלחיים שקועות?

ככל שהגיל עולה, חלה צניחה בעצמות הלחיים. הסיבה העיקרית לכך היא פחיתה בריכוז הקולגן בעור הפנים. החלבון האחראי לגמישות ויציבות רקמת העור, פוחת משמעותית עם הגיל וכתוצאה מכך מופיעים קמטים והנפח בלחיים יורד. קיימת ירידה בכמות השומן בשכבות העור התחתונות המסייע לשמור על יציבות עשויה לגרום למראה הנפול. טיפולים מתקדמים עם חומרי מילוי ורופאים מובילים המתמחים בפיסול פנים, יאפשרו לך להשיב את רעננות הנעורים ומראה עור פנים מתוח ומוצק.

עבורך אנו בוחרים רק את הרופאים הטובים ביותר

המומחים של רשת מרפאות פרופורציה, אשר קיימת כבר מעל ל-30 שנה, בעלי ניסיון רב בטיפולים האסתטיים ובסטנדרטים המובילים בתחום, ניתן לבחור ממגוון הרופאים של הרשת ולצפות בתיק העבודות שלהם ולהתרשם משיטת הטיפול . בפגישת הייעוץ יבחן מצב עורך ומבנה פנייך ויותאם עבורך הטיפול המתאים, וחומרי המילוי הנכונים עבורך. שבועיים לאחר כל טיפול תתבצע פגישת ביקורת, במסגרתה יבחן הרופא את תוצאות הטיפול והצלחתו .

החומרים האיכותיים ביותר

אצלנו לא מתפשרים על איכות בינונית. כל חומרי המילוי שלנו עומדים בסטנדרטים אירופאיים מחמירים והמחויבות שלנו לאיכות בטכניקות הטיפול ובחומרים שאונ משתמשים ברשת מרפאות פרופורציה.

כל פתרונות הרפואה האסתטית תחת קורת גג אחת

רשת מרפאות פרופורציה יאפשרו לך לבחור את הטיפולים המתאימים לך ביותר מתוך מגוון טיפולים אסתטיים, טכניקות וחומרי מילוי מהמובילים בתחום. תוכלי לבחור ממגוון רחב של טיפולים אסתטיים אשר הרשת מציעה החל ממילוי קמטים ועד עיצוב תווי הפנים. פרופורציה שומרת על הקוד האסתטי, מתן שירות עם התוצאות המיטביות ביותר לשביעות לקוחותינו.

לקוחות מכבי נהנים אצלנו מהטבה מיוחדת

אנו מציעים לחברי מכבי שירותי בריאות המעוניינים בטיפולים אסתטיים, הטבה ייחודית ברשת מרפאות פרופורציה. אנו מזמינים אותך לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות עם מיטב המומחים בתחום האסתטיקה.

נגישות