תפריט

מבוטחי מכבי נהנים מטיפולי אסתטיקה מתקדמים

מבוטחי מכבי שירותי בריאות, נהנים מטיפולים אסתטיים ברשת מרפאות פרופורציה.

מוניטין של שלושה עשורים לא הולך ברגל

איכות השירות, היחס האדיב, השימוש בציוד, בחומרים מתקדמים ועבודה עם אנשי הצוות מקצועיים ומיומנים, הפכו אותנו לרשת המרפאות המובילה בישראל לטיפולים האסתטיים.

כל הרופאים הטובים ביותר תחת קורת גג אחת

ברשת מרפאות פרופורציה עובדים מיטב המומחים בתחום הטיפולים האסתטיים ובתחום טיפולי הזעת יתר, בפגישת הייעוץ יבחן מצבו של המטופל והאם הטיפול רלוונטי עבורו, וכן יותאם לו טיפול ממוקד למיגור בעיית ההזעה.

טיפולי העתיד – כאן ועכשיו

ברשת מרפאות פרופורציה תמצאו את הטיפולים המתקדמים ביותר בתחום האסתטיקה, שעומדים בחזית הטכנולוגיה. במסגרת שיתוף הפעולה עם מכבי שירותי בריאות תוכלו ליהנות מטיפול הזעת יתר, בן מספר דקות, ללא התערבות כירורגית אשר תייצר נתק בין בלוטות הזעה למערכת העצבים.

הטיפולים הזמינים

חשוב לציין, כי הטיפול הזעת היתר הינו מוקדי. כלומר, הזעת יתר הניכרת בעיקר באזור מסוים בגוף. אזור זה עשוי להיות בכפות הרגליים, בפנים, בכפות הידיים או בבית השחי. לטיפול בהזעה כללית, הקשורה בדרך כלל יותר לתופעות הורמונליות ופיזיולוגיות מורכבות, יש להתייעץ בעניין עם רופא מומחה ולקבל טיפול מקיף וארוך טווח.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול בטוח למדי ומתאים לכל אדם המעוניין להפסיק את תופעת ההזעה, מלבד נשים בהיריון. טיפול זה דורש יד מיומנת ומדויקת ולכן חשוב שנבחר ברופא בעל מומחיות רבה וניסיון מקצועי רב שנים שיידע לספק מענה איכותי לבעיה.

הטבה למבוטחי מכבי

אנו מציעים למבוטחי קופת החולים מכבי הטבה ייחודית במגוון הטיפולים בהזעת יתר. על מנת ללמוד עוד על אופן הטיפול המתקדם שלנו, על מאגר הרופאים המובילים שלנו ועל ההטבה האטרקטיבית שמחכה לך אצלנו, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בהקדם ונספק לך מענה מלא לכל שאלה שעשויה לעלות.

נגישות