תפריט

עיצוב האף ניתוח ברשת מרפאות פרופורציה

בתעשיית היופי כבר שנים רבות עושים שימוש בחומצה היאלרונית, חלבון טבעי אשר קיים בגופנו. בעוד שהשימוש המוכר של החומצה היא כחומר מילוי לטשטוש קמטים, החומר גם משמש לעיצוב ופיסול תווי הפנים בכלל ופיסול אזורים כגון האף בפרט. באמצעות מילוי נפחים באף, ניתן להעלים גבנון או אף לשפר את מראהו האסתטי. התהליך לא כולל יותר מספר זריקות, ומתבצע על ידי רופאים המובלים בתחום האסתטיקה. התוצאות אמנם מחזיקות מספר חודשים אך גם מצד שני הם גם הפיכות ולא קבועות. לכן, אם את שוקלת לעשות ניתוח פלסטי ואינך בטוחה בכך, זוהי דרך מצוינת לעשות בדיקה לגבי עיצוב מחדש של אפך.

רק הרופאים הטובים ביותר

רשת מרפאות פרופורציה מאפשרת למבוטחי מכבי ליהנות מהטבות בטיפולים אסתטיים. הטיפולים ברשת מרפאות פרופורציה נעשים על ידי רופאים מומחים, ועם מיטב החומרים, מהמותגים המובילים בשוק.
באפשרותך לבחור מתוך מגוון הצוות הרפואי לנו את הרופא המתאים עבורך, בסניף הקרוב לביתך. בפגישת הייעוץ הראשונית עוד בטרם תעברי את הטיפול יבחן האזור בו תרצי לעבור את הטיפול, ותיבדק התאמת נתונייך האישיים לתהליך. בהמשך בטיפול הרופא יתאם עמך צפיות בנוגע לחומרי המילוי בהם יעה שימוש וכן בתהליך עיצוב האף. יש לציין , כי אנו דואגים לעשות שימוש אך ורק בחומצה היאלורונית ברמות טוהר גבוהות ובאיכות הטובה ביותר העומדת בתקנים המחמירים ביותר של ה- CE האירופאי וה-FDA האמריקאי, במטרה להביא לתוצאות המיטביות ביותר.

מבוטחי "מכבי" נהנים מהטבה בטיפולים אסתטיים!

מבוטחי מכבי נהנים מהטבה בטיפולים אסתטיים ברשת מרפאות פרופורציה.
לבדיקת זכאותכם להטבה בטיפול פיסול ועיצוב האף באמצעות חומצה היאלורונית חייגו 5599* או השאירו פרטים בטופס שבעמוד.

נגישות