תפריט

טיפול בלייזר להזעת יתרהזעת יתר – השלכות בריאותיות

כאשר אנו מזיעים, הגוף למעשה מאבד נוזלים ומטבע הדברים, ישנן גם השלכות בריאותיות. בזמן שהגוף מזיע הוא מאבד בעיקר מינרלים, המשמעותיים ביותר לתפקוד התקין של הגוף.

המינרלים למרבה הצער לא מקבלים את תשומת הלב הראויה להם כאשר מדברים על בריאות. אמנם ישנם לא מעט טרנדים בריאותיים והמודעות לחיים בריאים צוברת תאוצה, אך מקומו של איזון המינרלים בגוף נעלם מהדיון וחבל. איזון מינרלים תקין נחוץ לבריאות השיניים, העצמות, הדם, השרירים, הרקמות ותאי העצב. המינרלים פועלים להעברת החמצן בדם. מינרלים כגון אשלגן, סידן ומגנזיום דרושים לפעולת הלב. היודן דרוש לפעילות התקינה של בלוטת התריס.

איבוד מינרלים חיוניים

בעת הזעה, הגוף מפריש לא רק מים, אלא גם כ-60 מינרלים, החיוניים כאמור לגוף.
עד כמה חיוניים? חסרון במינרל אחד מספיק להתפתחות מחלות ניווניות למשל. ספורטאים, העוסקים בפעילות גופנית מאומצת ומורגלים בזיעה מרובה, מודעים לחשיבות המינרלים ולכן דואגים להחזרתם לגוף בצורות שונות.

אך מה עם אדם מן היישוב, שאינו עוסק בספורט אך סובל מתופעת הזעת יתר? חוסר המודעות לחשיבות המינרלים והחזרתם יכולה להיות מסוכנת.

לטפל בהזעת יתר

לפיכך, אם אתם סובלים מהזעת יתר – אל תחשבו שמדובר בפגם אסתטי ותו לא! מהרו לטפל בבעיה. כיום עם שיטות טיפול שונות ופשוטות, ניתן לטפל בהזעת יתר ברמות שונות.

 

נגישות