תפריט

טיפולים אסתטייםחופשת הקיץ היא משהו שאנחנו חולמים עליו ומתכננים עוד מהימים הקרים. וכשהמועד מגיע, אנחנו אוהבות להתכונן בהתאם – קונות בגד ים חדש ומחמיא, קובעות תור למספרה, מניקור ופדיקור – הכל כדי להיראות יפות בחופש עבור עצמנו, בן הזוג וכמובן אלבום החופשה!

אז למה לא להכין גם את הפנים? כיום, ישנם מגוון פתרונות המאפשרים לרענן ולהצעיר בקלות יחסית גם את הפנים לקראת החופשה המיוחלת. כבר לא צריך לעבור ניתוח פלסטי ולחשוב זמן רב מראש על תקופת התאוששות. במספר טיפולים מרפאתיים פשוטים אפשר להיפטר מסימני העייפות והמתח ולצאת לחופשה במראה רענן וצעיר.

מילוי קמטים

טיפול יעיל ופשוט המיועד למגוון רב של סוגי עור וקמטים. בפגישת ייעוץ עם רופא, ניתן להתאים את חומר המילוי המתאים לתווי הפנים, עומק וסוג הקמטים על מנת להגיע לתוצאה המיטבית של הצערת ורענון הפנים.

כיום, ישנו מגוון של חומרי מילוי זמניים או קבועים, שיעלימו את הקמטים ויחזירו לעור את האלסטיות והגמישות.

מדובר למעשה במספר הזרקות עדינות לאזור הקמטים (בעיקר בחלק התחתון של הפנים). כל הטיפול אורך כ-20 דק' ולא מצריך זמן התאוששות, כך שמיד לאחריו ניתן להמשיך בשגרה.

החלקת קמטים

טיפול פופולרי ביותר הודות לפשטות, המהירות והתוצאות שהוא מעניק. הטיפול מיועד לחלק העליון של הפנים ומחליק קמטי הבעה בצדי העיניים, מצח ובין הגבות – כל אותם קמטים שגורמים למראה עייף ומבוגר. בעזרת הזרקות עדינות אפשר להצעיר ולרענן את מראה הפנים, באופן שלא מורגש או נראה כטיפול אסתטי בולט מדי.

מזותרפיה

טיפול אידאלי להענקת מראה רענן. הטיפול מחדש ומחזק את עור הפנים. בניגוד למילוי והחלקת קמטים, בטיפול מזותרפיה לא מתמקדים באזור מסוים או בקמטים, אלא בכל הפנים. מדובר בתרכובת מותאמת אישית של מינרלים, ויטמינים, אנטי אוקסידנטים ותרכובות הומיאפותיות שונות שתפקידן להזין את עור הפנים.

למידע נוסף על טיפולי מילוי קמטים

 

נגישות