תפריט

אני רוצה לבצע ניתוח מתיחת פנים, אבל מה אם התוצאה תהיה זמנית בלבד?

בתומו של ניתוח מתיחת פנים, עור הפנים חוזר למצב בו היה לפני מעל לעשור שנים. חשוב לזכור- שמהרגע בו עור הפנים מתבלה ומזדקן, ויחד איתו השרירים שנכנעים לגרביטציה, אין מניעה אלא לסייע לו בדמות ניתוח מתיחה שכזה. במידה ומתחזקים את העור היטב והתזונה היא מאוזנת, התוצאה נשמרת שנים ארוכות.

ניתן לשלב ניתוחים נוספים יחד עם ניתוח מתיחת פנים?

במקרים בהם הרופא ימליץ, ניתן להפוך את מתיחת הפנים לניתוח משולב, במסגרתו הרופא יוכל לשפר את הנראות של הלסת, העפעפיים, האוזניים, האף ואפילו השפתיים.

האם יישארו לי צלקות על הפנים לאחר מתיחת פנים?

לחלוטין לא. הצלקות לאחר ניתוח מתיחת פנים ממוקמות באיזור קו השיער ברקות ומאחורי האוזניים, והן קטנות ומינימאליות ככל שניתן.

מאיזה גיל אפשר לעשות מתיחת פנים?

היות וניתוח מתיחת פנים מיועד לטיפול בקמטים עמוקים ופנים נפולות וחסרות אלסטיות, בדרך כלל גילם של המטופלים המבצעים את הניתוח הוא לפחות 40 ומעלה.

האם טיפול העלמת קמטים יכול להחליף את הניתוח?

לא בכל מקרה. בדרך כלל, מתיחת פנים תבוצע כאשר מדובר בקמטים עמוקים ובנפילת עור משמעותית, שהעלמת קמטים לא יכולה להוות פתרון יעיל מספיק עבורם.

האם הליך מיני מתיחת פנים כולל הרמת העפעפיים העליונים?

במהלך ניתוח מידפייס ניתן לבצע הרמה גם של העפעפיים התחתונים וגם של העליונים- בו זמנית. ניתוח ה-MID FACE מושלם לכל הסובלים מקמטי לחיים בלתי ניתנים למילוי ומעפעפיים נפולים ומקומטים במיוחד.

באיזה אזור בפנים מבצעים מתיחת פנים מידפייס?

שיטת מתיחת פנים מידפייס נועדה לשם הרמת פנים מרכזית. החתכים לניתוח זה מתבצעים בקו השיער ובתוך רירית הפה ובכך ניתן להרים את רקמות השומן העוטפות את עצמות הלחיים כלפי מעלה, מה שמעניק שיפור מהותי בעיקר במרכז הפנים וסביב הפה והאף

נגישות