תפריט

פתרון משולב: הגדלת חזה והרמת חזה

לעתים, בכדי להגיע לתוצאה המיטבית עבור הלקוחה, יבוצע ניתוח פלסטי משולב של הגדלת חזה עם הרמת חזה. במקרים בהם השד נפול באופן קל והמטופלת מעוניינת גם בהגדלה, או במקרים בהם אין אפשרות רק למלא את השד, אלא צריך גם להרים אותו על מנת לקבל תוצאה טובה ויפה.

הגדלת חזה והרמה

נשים אשר החזה שלהן איבד מנפחו במהלך השנים ונפל, רוצות להרים ולמלא אותו. ישנן נשים שהחזה שלהן נפול וריק באופן מולד והן מעוניינות לבצע את אותה הפעולה. במקרים אלו, חשוב לבצע ניתוח הרמת חזה ביחד עם הגדלת חזה מאחר והרמה בלבד תותיר אותו ריק ואילו הגדלה בלבד תשאיר אותו נפול. לכן השילוב בין שתי הפרוצדורות מעניק לנו את התוצאה הרצויה.

שימוש ברקמת השד עצמה

הניתוח משלב הרמת חזה עם הוספת שתלים. לאחר שהשתלים מוכנסים למקום הנבחר, משתמש המנתח ברקמת השד הקיימת בשתל על מנת לעצב את צורת השד מחדש. הפטמה הנפולה מועברת למקום גבוה יותר, כך שתתאים לצורת השד החדשה.

חשוב להתייעץ עם מומחה כירורגי

מומלץ לנשים להתייעץ עם מומחה כירורגי לפני קבלת ההחלטה על הניתוח ואופיו. יש לקחת בחשבון כי הרמת שד ע"י שתל מלווה במעט צלקות מאחר ועושים רק חתך קטן בחלק התחתון של העטרה ומכניסים את השתל. לעומת זאת, ניתוח שבעזרתו מגדילים ומרימים את החזה מותיר אחריו יותר צלקות, למרות שכיום עם שימוש בטכניקה המודרנית עושים צלקת מסביב לעטרת (צלקת עומדת בלבד) המובחנת פחות.

באמצעות שימוש בטכנולוגיה הרפואית מתקדמת ניתן להגיע לתוצאות מצוינות לשביעות רצון האישה.

 

נגישות