תפריט

הקטנת חזה בפרופורציה - דברים טובים באים באריזות קטנותהקטנת חזה לשיפור איכות החיים

כיום, הרפואה המודרנית מציבה סטנדרטים גבוהים של בטיחות וטכניקות ניתוח מתקדמות על מנת להשיג את התוצאה המיטבית עבור המטופלת. המיומנות והניסיון של הרפואה הפלסטית הפכו את ניתוחי הקטנת חזה לנפוצים בקרב נשים בעלות חזה גדול לצד אחוזי שביעות רצון גבוהים. רשת המרפאות לרפואה אסתטית "פרופורציה" עושה שימוש במכשור הרפואי המתקדם ביותר ובחומרים באיכות הגבוהה ביותר, באישורם של משרד הבריאות, מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) וה- CE האירופאי.

ניתוח שצובר פופולריות

בשנים האחרונות חל גידול בכמות הנשים (החל מגיל 18) אשר בוחרות בהקטנת חזה מבעבר. נשים בעלות חזה גדול נאלצו להתמודד עם האתגר הלא פשוט שזה הציב בפניהן משום שנרתעו מהניתוח, וכיום הן בוחרות ללא חשש לבצע הקטנת חזה על מנת לשפר את איכות חייהן. בפרופורציה מתבצעים ניתוחי הקטנת חזה על ידי רופאים מובילים בתחומם, בעלי התמחות ענפה בתחום הכירורגיה הפלסטית, בעלי ניסיון רפואי וניתוחי רב בארץ ובחו"ל.

נשים בעלות חזה גדול מחליטות לעבור ניתוח הקטנת חזה מסיבות רבות: נוחיות, סיבות בריאותיות, המראה והדימוי העצמי שלהן. ניתן לחלק את הסיבות הללו לשני היבטים: ההיבט הרפואי וההיבט האסתטי.

הקטנת חזה בהיבט הרפואי

המשקל העודף של החזה עלול ליצור בעיות רפואיות בקרב נשים בעלות חזה גדול. משקלו של חזה גדול עשוי להגיע למשקל של 2-3 ק"ג בכל צד ולעתים אף יותר מכך. כובד המשקל עלול לגרום ליציבה לא נכונה, לכאבי צוואר וגב ולהליכה כפופה. המשקל המכביד עלול לגרום להופעתה של עקמת בעמוד השדרה ולבעיות בנשימה. כמו כן, נשים רבות שמשקל החזה מכביד עליהן, מוגבלות בתנועתן, מתקשות לבצע פעילות ספורטיבית ואפילו פעולות יומיומיות פשוטות.

הקטנת חזה בהיבט האסתטי

נשים בעלות חזה גדול מתקשות למצוא חזייה נכונה שתואמת את גודל החזה ומבנה גופן, דבר שעלול לגרום למצב של חוסר נוחות וכאב. נשים רבות בוחרות להסתיר ולטשטש את גודל החזה כדי לא למשוך תשומת לב, וכתוצאה מכך הפעולה הפשוטה של רכישת בגדים הופכת לחוויה מפרכת, מעיקה ולא מהנה כפי שהיא נחווית אצל נשים שאינן סובלות מהבעיה.

ניתוח הקטנת חזה מהווה פתרון אידאלי עבור נשים עם חזה גדול, נשים בעלות חזה לא סימטרי, או כאלו הסובלות מבעיות רפואיות ואסתטיות.

 

נגישות