תפריט

האם תהליך מתיחת בטן מעלים לחלוטין את הבטן הבולטת?

ניתוח מתיחת בטן מיועד להשטיח את הבטן ולשוות לה מראה מוצק ומתוח בסיומו. מצבורי שומן מידלדלים מסולקים לחלוטין ואפילו סימני מתיחה בבטן התחתונה נעלמים כלא היו.

האם לאחר מתיחת בטן נותרת על הבטן צלקת גדולה?

בסופו של דבר לאחר מתיחת בטן אכן תישאר צלקת על האיזור המנותח, הדומה לצלקת שמתקבלת לאחר ניתוח קיסרי. יש המכנים אותה "צלקת ביקיני"; היא מתבהרת ומיטשטשת עם הזמן וניתן ללבוש גם בגד ים בשני חלקים מבלי שהיא תבלוט לעין.

מהו זמן ההחלמה הנדרש אחרי מתיחת בטן?

ממש כמו בכל ניתוח, נדרשת כאן תקופת החלמה כל שהיא, ועליה ימליץ הרופא. בדרך כלל מדובר בעשרה ימים של מנוחה ולאחר מכן ניתן לשוב לפעילות מלאה רגילה.

האם כדאי לעשות מתיחת בטן בין לידות?

מומלץ שלא. במידה והנך מתכננת הריונות נוספים, ההמלצה היא לחכות עד לאחר סיום כל הלידות. הסיבה היא כי במהלך הריון, הגוף משתנה, שרירי הבטן הופכים רפויים, ישנה עלייה במשקל והיווצרות עודפי עור וכל אלו משנים את צורת הבטן ולכן יכולים להשפיע על תוצאות הניתוח.

האם ניתן לשלב בין מתיחת בטן והגדלת חזה?

כן, האפשרות לשלב גם הגדלת חזה במסגרת ניתוח מתיחת בטן אכן קיימת. החתך שמבוצע בדופן הבטן יכול לשמש כמיקום להחדרת השתל לשד. נשים רבות עוברות הגדלת חזה בשילוב עם מתיחת בטן ומקבלות תוצאות טובות ביותר. ניתן גם לשלב הרמת חזה או שאיבת שומן במסגרת מתיחת בטן לצפייה בתמונות לפני ואחרי של מתיחת בטן משולבת

נגישות