שאלות ותשובות

בפרופורציה משלבים בין הטיפולים החדשניים ביותר, הטיפולים שהוכיחו עצמם כבעלי התוצאות המיטביות, עבודה עם רופאים מומחים בתחומם ובעלי נסיון רב וכמובן שאיפה לאיכות חיים הטובה ביותר עבור ציבור לקוחותינו.

פרופורציה » חיטוב הגוף » המסת שומן בקור

המסת שומן בקור

המסת שומן בקור בפרופורציההמסת שומן בקור (או הקפאת שומן –Cryolipolysis) הוא הליך לא פולשני לסילוק מצבורי שומן נקודתיים. הטיפול מתבצע על ידי קירור חיצוני של תאי שומן  לטמפרטורה נמוכה, עד להרס התאים ולאחר מכן, יציאתם אל מחוץ לגוף בתהליך פיזיולוגי טבעי.

עם עליית המודעות והביקוש להליכים שונים בתחום הרפואה האסתטית, אנשים רבים מחפשים פתרונות לא פולשניים לחיטוב הגוף והצרת היקפים. עד לאחרונה, הטיפולים הקיימים אמנם העניקו תוצאה אפקטיבית של ירידה בהיקפים, אך היו פולשניים וכרוכים בהרדמה ובהליכי החלמה מורכבים וארוכים. כיום, בפיתוח הדור החדש של טיפולים אסתטיים בכלל וטיפולים לחיטוב הגוף בפרט, שמים דגש על חוסר פולשניות ומתן מענה קל ומהיר לסילוק מצבורי שומן.

כיצד זה עובד?

הפתרון החדשני מבוסס על העובדה כי רקמת השומן בגוף רגישות יותר לקור ביחס לרקמות העור ולכן ניתן לבצע קירור מבוקר שלהן באופן חיצוני, ללא הרדמה כללית או מקומית וללא פגיעה ברקמות העור.

הטיפול מתבצע על ידי מכשיר ה Micool – מכשיר זה מורכב משתי זרועות המוצמדות לאזור המטופל ולוח בקרה דרכו שולט הרופא על עצמת הקירור. הזרועות יונקת את מצבור השומן ומקררת אותו בעזרת גופי קירור הנמצאים בתוכה למינוס 6 עד מינוס 10 מעלות צלזיוס. בטמפרטורה זו תאי השומן עוברים תהליך של מוות הנקרא APOPTOSIS שלאחריו הם מופרשים באמצעות דרכי השתן. טמפרטורה זו אינה פוגעת בכלי דם, עצבים ושרירים ולכן אין כל נזק לרקמות אחרות.

כחלק בלתי נפרד מההליך ברשת פרופורציה, הטיפול הראשון מלווה בייעוץ מותאם אישית עם דיאטנית, זאת על מנת למקסם את תוצאות הטיפול ולהביא לירידה המקסימלית האפשרית בהיקפים ובאחוזי השומן. השילוב של הטיפול עם שינוי דיאטני מותאם אישית יעניק לטיפול את הערך המוסף הדרוש כדי להצליח ברמה הכי גבוהה שיש וכן למטופל את הכלים לשמור על התוצאות לאורך זמן.

מדובר בסדרה של בין טיפול אחד לשלושה טיפולים במרווחי זמן של כחודש וחצי.

השיטה זוכה להצלחה רבה בארה״ב ובאירופה כמודל טיפולי יעיל ביותר וכעת היא זמינה גם בישראל.

ירידה במשקל לעומת פירוק שומן

כמו טיפולים אחרים לחיטוב הגוף והצרת היקפים, גם טיפול הקפאת שומן אינו סותר שמירה על אורח חיים בריא ואת הצורך לרדת במשקל, אלא מהווה הליך משלים שמתבצע במקביל להנ"ל, שכן ירידה במשקל והמסת שומן הם תהליכים שונים לחלוטין.

כאשר אנחנו יורדים במשקל, תאי השומן בגוף שלנו מצטמצמים וקטנים, אך אינם נהרסים. לכן, במידה ונעלה שוב במשקל, הם יגדלו מחדש. בטיפול המסת שומן בקור,  תאי השומן קופאים ומתים ומופרשים מחוץ לגוף. כלומר, שאותם תאים כבר לא יאגרו שומן.

פגישת הייעוץ עם הרופא

בפגישת הייעוץ הראשונית, יבחן הרופא את ההתאמה לטיפול וכן ימדוד את היקף אזור הטיפול ומשקל בכדי לאמוד את התוצאה בצורה בלתי תלויה. כמו כן יוודא הרופא כי המצב הרפואי של המועמד/ת יאפשר הענקת הטיפול והגעה לתוצאה המקסימלית.

למי מיועד הטיפול?

הטיפול מתאים לגברים ונשים הסובלים ממצבורי שומן קטנים באזורים כגון:  בטן, מותניים, ירכיים חיצוניות פנימיות וגב.

הטיפול אינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה. בעיות בזרימת דם כתוצאה מסוכרת, בעיה בקרישת דם, הריון והנקה, אלרגיה לקור, צלקת טרייה באזור (פחות משנתיים).

תופעות לוואי וסיכונים

לאחר הטיפול ייתכנו אדמומיות ונפיחות קלה למשך מספר ימים לכל היותר.

יתרונות הטיפול:

  • אינו פולשני
  • אינו כרוך בהרדמה
  • חזרה מידית לשגרה
  • ירידה של עד 7 ס"מ בהיקף האזור המטופל
  • מבוצע במרפאה

רוצים לקבל מידע
נוסף בנושא?

השאירו פרטים
או התקשרו 5599*
ונחזור אליכם