תפריט

השנים עושות את שלהן, ומגיע הרגע שבו אפשר לראות אותן גם על עור הפנים שלנו. השינוי המשמעותי הזה מתבטא בהבעות הפנים המשאירות קמטוטים על אזורים שונים כמו המצח, בין העיניים, סביב הפה, בצידי העיניים ועד לדאגות המותירות אותנו עם סימנים נוספים על העור.

אנחנו בעידן שבו לא רק מותר אלא גם אפשר מבחינה רפואית ואסתטית להקרין גם מבחוץ את הרעננות והעור המתוח והצעיר של פעם, אותו עור שאנחנו זוכרים שהיה לנו בצעירותנו. בעידן מתקדם כל כך ניתן לשלב טיפולי אסתטיקה ויופי בטכנולוגיות חדישות שיגשימו לנו חלום.

למה מופיעים לנו קמטים על העור?

תהליכי הזדקנות

עור הפנים שלנו מאבד מהנפח שלו ומהאלסטיות שלו בתהליך ההזדקנות, מה שהופך אותו להיות שברירי, דק ובעל קמטים. זה קורה כשהסיבים האלסטיים וסיבי הקולגן לא מתחדשים במהירות ואך הם מאבדים את הגמישות שלהם ובמקומם ישנם סיבים פגומים הגורמים לקמטים.

חשיפה לשמש

חשיפה מרובה לקרני השמש בהחלט גורמת לתהליך ההזדקנות של האור להאצה. סיבי הקולגן נפגעים כתוצאה מכך והופכים להיות שבירים ובכך פוגעים בתפקוד התקין של שאר התאים. כל זה מוביל לעור יבש, דק, בעל כתמים וקמטים.

הבעות פנים

הבעות הפנים מביאות 'קמטי הבעה'. למעשה מדובר בתוצאה של פעולה שחוזרת על עצמה הרבה פעמים על עור הפנים וקמטוטים אלו מופיעים בצידי העיניים, בצידי הפה, ובמצח.

עישון, לחץ נפשי ותזונה לא נכונה

אין ספק שאורח חיים לא תקין יכול לפגום גם בעור הפנים שלנו ולהראות את נזקיו באמצעות קמטים. אורח החיים עצמו, גם משפיע על הזדקנות עור הפנים עצמו. אם אתם חיים בלחץ, לא ישנים נכון, מעשנים ואוכלים לא נכון, יהיה לכם חוסר במינרלים, בוויטמינים, במים, וכל אלו הם מרכיבים בסיסיים לשמירה על עור הפנים שלכם.

איך מטפלים בקמטים בצידי הפה?

מילוי קמטים בצידי הפה מתבצע על ידי רופאים מומחים ובעלי וותק וניסיון, ובחומרי מילוי איכותיים המשפיעים לטווח ארוך.

טיפול מילוי קמטים בצידי הפה נמשך לא יותר ממספר דקות, ואת התוצאות רואים באופן מידי.

חומצה היאלורונית פופולרית מאד בתעשיית האסתטיקה שנים רבות ובעלת תכונות ייחודיות. מדובר בחומר טבעי, איכותי, בטוח לשימוש ובעיקר מרכיב עיקרי בטיפולי העלמת קמטים ובהענקת זוהר, גמישות ונפח לאזור הפנים.

חומצה היאלורונית איכותית מעניקה תוצאות ארוכות טווח, מעבר לתוצאות הנפלאות הנראות לעין כמה דקות לאחר תחילת הטיפול.

הזרקת חומצה היאלורונית הוא טיפול מרפאתי, ועל כן נעשה ברשת מרפאות פרופורציה במרפאות מקצועיות ואך ורק על ידי טובי המומחים בתחום.

מה טיפול הזרקת חומצה היאלורונית עושה לעור?

מילוי קמטים בצידי הפה מחליף את הייצור הטבעי של החומר המחדש את העור. החומרים המוזרקים למעשה סופחים מים, וכך ממלאים את הקמט ומחזירים לעור את הגמישות, הזוהר והנפח שהתמוססו והתוצאה היא עור צעיר, רענן ומתוח.

דר' אורן וייסמן, רשת מרפאות פרופורציה: "פעם היו רודפים אחרי קמטים, היום אנחנו מבינים שחשוב המראה הטבעי ובטיפול הזרקת חומצה היאלורונית אנחנו מחזירים נפחים שאבדו עם השנים וספיגת העצם שמגיעה עם הגיל. בהזרקת חומצה היאלורונית ישנם שני סוגי תוצאות: מיידית, הנשמרת בין 9 חודשים לשנה וחצי, ובטיפולים מיוחדים כמו ה'סקין בוסטר' תוצאה שאינה מיידית אלא מגרה את העור לייצר יותר רקמת קולגן ואלסטין, והתוצאה היא לאורך חודשים.

דר' אורן וייסמן הוא מומחה בכירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית, חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובוגר הפקולטה לרפואה ע״ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב. דר' וייסמן התמחה בכירורגיה פלסטית בשיבא תל השומר שם הועסק כרופא מתמחה ואף כרופא בכיר.

נגישות