תפריט

אסתטיקה ואגינלית פרופורציהבריאות ואסתטיקה במקומות האינטימיים

מדובר במגוון טיפולים שונים שמיועדים להעניק לאישה הן בריאות פיזית והן אסתטיקה במקומות האינטימיים בגופה מסיבות שונות הנעוצות במאפיינים תרבותיים, נפשיים, רגשיים וכאלה שנעוצים בחוסר שביעות רצון מיחסי המין או מבעיות בריאות שונות. נסביר:

תפקיד אסתטיקה ואגינלית.

שירותיה של הרפואה האסתטית הוגינאלית נועדה לשקם ולטפל בבעיות נראות שונות, אבל כאמור- גם נועדו לתת מענה לבעיות בריאותיות של ממש כמו להעניק לאישה את הביטחון המלא הנדרש במקרים בהם בתרבויות שונות או בהתאם לאמונה הדתית שלה, עליה לשחזר את קרום הבתולין על מנת להינשא בהצלחה לבחיר ליבה.

ענף זה ברפואה האסתטית נותן מענה מקיף לשלל התופעות הללו, בין אם מדובר במשהו שנשים יכולות לדבר עליו בגלוי ובין עם עדיין לאו, מומלץ כי ידעו בדיוק על מה מדובר ובמה כל טיפול כרוך ומה הוא נועד לשרת.

פגישת הייעוץ עם הרופא:

ראשית, חשוב לנו שתדעי- בכל פגישה עם הרופא, בין אם לייעוץ ובין אם לטיפול עצמו, יכולה האישה לבחור האם תתלווה אליה מכרה אישית שלה או שתוכל יועצת המרפאה להיכנס איתה אל חדר הרופא.
הדיסקרטיות שלך חשובה לנו מאוד ומובטחת לך, הרופא יסביר לך אודות הניתוח ויוכל לתת מענה ממוקד לשאלות העולות בפגישת הייעוץ.

ישנם מספר טיפולים בנושא, אנחנו ברשת מרפאות פרופורציה מבצעים טיפולי, שיחזור קרום הבתולין בלבד 
עיצוב הואגינה: נקרא גם "קיצור שפתיים קטנות". מדובר בהליך קוסמטי לכל דבר, שבא לידי ביטוי בקיצור השפתיים הקטנות של הנרתיק מסיבות שונות. חוסר סימטריה מולד, צניחת השפתיים עם השנים וגם עיוותים שנוצרים עקב לידות, עלולים להוביל לחוסר ביטחון שפוגע ביכולת הספונטנית והטבעית שבקיום יחסי מין. במקרים קיצוניים הדבר אף משפיע על יכולותיה של האישה ללבוש בגד ים, שכן מדובר בבעיה אסתטית בולטת במיוחד.

תפירת קרום הבתולין: כאמור, בין אם מדובר בצורך דתי-תרבותית , או עניין אישי של האישה עם עצמה, עיקר שחזורי קרום הבתולין מתבצע בקרב נשים שלפני חתונתן. חשוב שתדעי, שלא רק נשים שקימו יחסי מין מצאו עצמן עם קרום מבותק; מעבר לסיבות שמנינו קודם, ישנן נשים שנולדות ללא הקרום הזה ומבקשות לשחזרו בניתוח זה.

הליך הטיפולים באסתטיקה ואגינלית

הטיפול מתבצע בחדר טיפולי המיועד לכך בסניף עצמו, תחת הרדמה מקומית.

בניתוח עיצוב הואגינה

הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית בלבד ולאחר צום של כשש שעות, הרופא מקצר את השפתיים הקטנות מבלי לגעת בחלקן החיצוני, מה שמוביל לכך שצורתן הטבעית לא נפגעת. תפקידן העיקרי של השפתיים הקטנות הוא להגן על הריריות בפתח הנרתיק. נשים בעלות שפתיים ארוכות מידי סובלות לא רק באופן אישי בחדר המיטות אלא גם לא יכולות להסתובב בבטחון עם בגד ים. בניתוח זה, הרופא פשוט מקצר את השפתיים באופן עדין ובהתאמה למראה הפיזי של המטופלת.

בניתוח תפירת קרום הבתולין

הניתוח מתבצע  בהרדמה מקומית בלבד, הרופא תופר את קרום הבתולין באמצעות חוטים נמסים עדינים ודקים. בעת קיום יחסי המין הקרום מבותק כלראשונה. הניתוח אורך כ-20 דקות לכל היותר ולאחריו המלצות והנחיות ספציפיות למנוחה והחלמה בבית. בדרך כלל לא מדובר בהחלמה ממושכת.

תוצאות הטיפולים באסתטיקה הוגינאלית

הטיפולים השונים נועדו להסב לאישה תחושה נוחה ונינוחה עם עצמה. לאחר שביצע בה הרופא את אחד מהטיפולים הללו להם נדרשה, היא יכולה לחוש באופן מיידי בשיפור ניכר הן בתחושה הפיזית שלה וכמובן שהדבר בא לידי ביטוי ביחסי המין שלה.
הניתוחים האסתטיים הללו מוכרים ברפואה כבר שנים וחשוב מאוד שיבוצעו על ידי רופא מיומן, מנוסה ובעל שם ואמינות גבוהים.

 

נגישות