תפריט

עיצוב תווי הפנים או מילוי קמטים

כל כלה יודעת, שחשוב שיהיה לה מעצב שיער ומאפרת מקצועיים, על מנת שהיא תראה טוב, לא רק באירוע עצמו אלא גם בתמונות. אז למה לא לפנק את עצמך ולהעניק גם לפנייך מראה מעוצב וזוהר? פרופורציה מציעה מגוון טיפולים לעיצוב תווי הפנים באמצעות חומצה היאלורונית. חשקה נפשך בשפתיים מלאות? טיפול מילוי שפתיים יעניק להן מראה מלא וחושני. מעוניינת בעצמות לחיים גבוהות? טיפול עיצוב עצמות לחיים יעניק לפנייך מראה מעוצב ומפוסל. כך תוכלי גם באותה צורה לטפל באזורים שונים בפנייך כמו, פיסול האף ואת הסנטר ולהעניק גם להם מראה אסתטי יותר.
עבור האימא של הכלה מציעה פרופורציה טיפולי מילוי והעלמת קמטים אשר יחזיר לעור את הגמישות ואלסטיות שאבדה עם השנים. טיפולים אלו בין שנעשים באמצעות חומצה היאלורונית או חומרי מילוי לקמטי הבעה יעניקו לעור מראה צעיר יותר ורענן . באמצעות חומרי מילוי, המחזירים נפחים, העור יראה זוהר ומתוח.

טאץ' ליפט

בתחום הצערת הפנים, החידוש האחרון הוא טיפול הטאץ' ליפט, אשר מתבצע באמצעות חוטים מתמוססים מהדור החדש, הטיפול יוצר אפקט של הרמה, ממש כמו במתיחת פנים אך ללא התערבות כירורגית. כך שאם את האימא של הכלה, יש בהחלט הסתברות שלאחר הטיפול יחשבו שאת האחות של הכלה.

מזותרפיה

טיפול פנים לפני אירוע זה כבר פאסה , כיום מבצעים טיפול מזותרפיה, פיתוח ביו – רפואי חדשני שפועל על החדרה עמוקה של מינרלים, ויטמינים ותרכובות אנטי אייג'ינג לתוך העור למראה צעיר ורענן.
חשוב לציין, כי שיטת הטיפול עצמה, המאופיינת בהחדרת מחטים דקיקות לעור, מסייעת בהגברת ייצור הקולוגן בעור באופן טבעי. ניתן לעבור טיפולי מזותרפיה לא רק באזור הפנים, כי אם גם במחשוף, הצוואר וכפות הידיים.

הקפאת שומן בקור

לפני חתונה בדרך כלל מתחילים במרוץ דיאטה, על מנת שנראה רזים וחטובים. פרופורציה מציעה, שלושה טיפולים לחיטוב הגוף. באמצעות טכנולוגיה שמבצעת הקפאת השומן בקור, ניתן לצמצם את היקפי הגוף. הטיפול מתאים עבור אלו ה'סובלים' ממצבורי שומן קטנים ועיקשים שלא הצלחנו להיפטר מהם, גם לאחר שמירה על תזונה מאוזנת ופעילות ספורטיבית יום יומית . מומלץ להתחיל בטיפול לפחות חצי שנה לפני החתונה כיוון שבין טיפול לטיפול נדרשת המתנה של חודש וחצי.

נגישות