תפריט

עודפי שומן בזרועות

לכל אישה כמעט זה קורה בגיל מסוים – את מנופפת למישהו לשלום ומגלה שלזרוע המנופפת הצטרף שקיק שומן מדלדל שמלווה את התנועה. "זרועות מדלדלות" הפכו אחד מסימני ההיכר של ההזדקנות, מראה שגורם לכל אישה להרגיש מבוגרת, לפעמים הרבה מעל שנותיה.

כיום, עם ההתקדמות הטכנולוגית בתחום הרפואה האסתטית, אישה יכולה להרגיש צעירה יותר בכל גיל. אנחנו שמים המון דגש על מראה הפנים, אך הצערה אפשר להשיג גם על ידי טיפול באזורים אחרים בגוף…

זרועות חטובות, מעבר להיותן נחשקות וסקסיות (סקרים אחרונים מראים כי זרוע נשית חטובה מהווה מקור משיכה לא פחות מרגליים חטובות) מעניקות מראה צעיר יותר גם מעצם העובדה שהן מאפשרות ללבוש בגדים חושפניים יותר שמחמיאים לגוף.

למה הזרועות מתדלדלות?

זרועות מתדלדלות אינן בהכרח תוצאה של השמנה. מדובר בתופעה שבמידה רבה מתרחשת הודות לנפילה של העור, האופיינית לגיל המעבר.
גם בגילאים צעירים יותר, אפשר לשים לב לניצנים של שקיקי השומן מתחת לזרועות, המסמנים את העתיד לבוא. כמובן שעלייה במשקל מוסיפה גם היא למראה השומן המדולדל מתחת לזרוע.

יחד עם זאת, הניסיון להיפטר ממצבורי השומן הללו באמצעות פעילות גופנית יכול לעלות בתוהו. אמנם חשוב לחזק את שרירי הזרוע ולצמצם את שיעור השומן באזור, אך כמעט בלתי אפשרי להיפטר ממנו לחלוטין.

בודי טייט – להמיס את שומן הזרועות

לכן פתרון הבודי טייט אידאלי עבור נשים הרוצות להחזיר לזרוע את המראה החטוב וההדוק שאפיין אותה בשנות הנעורים. במהלך הבודי טייט, מומס השומן באמצעות גלי רדיו המחממים אותו, עד שהוא מתנקז מן הגוף. בנוסף, ההליך מעודד ייצור של קולגן התורם לגמישות וחיוניות העור.

הטיפול אינו פוגע בשרירים וברקמות ובסופו של תהליך ניתן לקבל עור מהודק וחטוב והכי חשוב – נטול שקיקי שומן מדלדלים.

כמובן שפעילות גופנית ושמירה על תזונה נכונה יסייעו לשמירה על תוצאות בודי טייט לאורך זמן.

נגישות