תפריט

הטיפול: החלקת קמטי הבעה

מה זה? פעולת החלקת קמטי הבעה, מחלישה את פעולת השרירים באזור המטופל, והודות לכך הוא פותר באופן מיטבי את קמטי ההבעה. הטיפול מושלם לקמטים שבצידי העיניים , בין הגבות ובמצח ואפקטיבי למשך שלושה עד ארבעה חודשים.

הסיכונים: חשוב לדעת שבמידה והחומר המוזרק על ידי רופא לא מיומן הוא עלול לגרום לצניחת עפעפיים או לתופעת ה"מצב הקפוא", נטול ההבעה.

מומחה אומר: מדובר באחד הפתרונות הגאוניים, הזמינים, הפשוטים ביותר וכמעט נטולי הכאבים שמוצעים בתחום.

מטופלת אומרת: קטיה בורוביץ, בת 38: "תחושת העקצוץ בעת ההזרקה הייתה לי מוזרה אבל ממש כמה דקות לאחר מכן נראיתי כמו נערה נטולת דאגות".

הטיפול: קולגן

מה זה? זהו חלבון טבעי המשמש כחומר מילוי וזהו למעשה הצעד הראשון במאבק נגד הזדקנות העור. החומר מסייע בהחלקת העור באופן מיידי ומשפר את המראה של הקמטים. הקולגן אפקטיבי לתקופה של עד שמונה חודשים ומושלם במיוחד לטיפול בקמטוטים שמעל השפה העליונה.

הסיכונים: כארבעה אחוזים מהמטופלים סובלים מתגובה אלרגית הכוללת אדמומיות וגרד באזור,. נכון, זה האחוזים מאוד מאוד נמוכים, אבל עדיין הסיכוי קיים.

מומחה אומר: הטיפול אינו מומלץ בקרב נשים הרות, אין ליטול אספירין במשך שבוע שלפני הטיפול ומומלץ לבצע טסט על אזור מוסתר בטרם הטיפול עצמו.

מטופל אומר: אביב אלון, 29: "הקמטוטים שבין האף לפה פשוט נעלמו ואני נראה שוב כמו בן 20".

הטיפול: חומצה היאלורונית

מה זה? מדובר בחומר מילוי טבעי המצוי בגופנו ועל כן משתלב בו באופן הרמוני ומושלם. השימוש בו מפחית באופן דרמטי את השפעות הזדקנות על העור ובתוך ימים ספורים ממועד הטיפול הקמטים פשוט מתמלאים והופכים חלקים.

סיכונים: אחוז ממש קטן מהמטופלים עלול למצוא עצמו אלרגי לחומר ובמקרים בודדים ממש עלולות להתפתח נפיחויות באזור השפתיים בעקבות השימוש.קיים חשש להתפתחות שטפי דם זמניים באזור אבל ברוב המקרים מדובר בטיפול מוצלח במיוחד.

מומחה אומר: מדובר בחומר מוצלח שהוא אמנם ההווה אבל לחלוטין גם העתיד של האסתטיקה: פשוט וקל להשתמש בו, סיכונים נדירים יחסית והשפעתו נמשכת זמן רב יותר מזו של הקולגן.

מטופל אומר: שמחה יוסיפוף, 60: "הטיפול לא היה כואב כלל ולמזלי גם לא הייתה לי תגובה שלילית. כבר חלפו בערך שמונה חודשים והמילוי עדיין עושה את העבודה שלה. אני מאושרת ".

טיפול: הזרקת שומן עצמי

מה זה? שומן מהבטן או הירכיים של המטופל נשאב בתנאים סטריליים ועובר הליך מעבדתי. החומר מוזרק כחומר מילוי טבעי אל האזורים המבוקשים בפנים. השומן העצמי משפר בכ-60% את מצבם של הקמטים וישנם מקרים בהם התוצאה נשמרת למשך שנים רבות.

סיכונים: באופן טבעי, הפקת השומן העצמי הינה הליך ניתוחי לכל דבר המתבצע תחת הרדמה מקומית, הליך שההחלמה שלו עלולה להיות מעט כואבת.

מומחה אומר: השימוש בשומן עצמי הוא יעיל לקמטים עמוקים במיוחד. עצם היותו טבעי מעניק יתרון למשתמש בו שכן הגוף לא יפתח כלפיו אלרגיה.

מטופל אומר: שרה ארונוב, בת 51: "לאחר ניתוח השאיבה עצמו היו לי כאבים שנמשכו מספר שבועות אבל התוצאות של ההזרקה עצמה היו מיידיות. אני נראית צעירה ואפילו מתוחה. "

טיפול: מזותרפיה

מה זה? מזותרפיה היא שיטה ייחודית שהומצאה במאה הקודמת על ידי רופא צרפתי, שהינה סדרת מיקרו-הזרקות תת-עוריות של חומרים מזינים ומרעננים ביניהם ויטמינים, מינרלים, אנטי אוקסידנטים ועוד, המסייעים בשיקום וחידוש העור באזורים כמו הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים, אשר תוצאתן הוא אפקט מפליא של מתיחה מיידית באזור בו בוצע הטיפול.

סיכונים: העור עלול להציג תופעות לוואי שונות כמו אדמומיות ורגישות באזור ההזרקה, נפיחות, כאב קל ולעתים גם תגובות אלרגניות לחומרים המוזרקים.

מומחה אומר: התוצאות מיידיות אולם יש לקחת בחשבון שעל מנת ששיטה זו תוכיח עצמה על המטופל לתחזק אורח חיים בריא במיוחד שכולל ב תזונה נכונה ומאוזנת, פעילות גופנית ממריצה ומספיק שעות שינה.

מטופל אומר: בטי כהן, בת 41: "התוצאה פשוט מעולה, אני מרגישה נפלא ונראית זוהרת במיוחד"

טיפול: מילוי קבוע

מה זה? טיפול בקמטים באמצעות מילוי קבוע, העושה שימוש בסיליקון טהור לטובת מילוי שקעים באזורים שונים, חריצים או קמטים עמוקים בפנים. הטיפול כולל סדרה של חמישה טיפולים חודשיים, בהם הרופא מזריק מספר טיפות מזעריות של סיליקון טהור. הסיליקון מגרה את ייצור ועיבוי הקולגן ומתחיל תהליך הדרגתי למילוי הקמט. למעשה, הסיליקון מעורר את עורנו לעבוד בעצמו על מילוי הקמט.

סיכונים: קיים סיכון להתפתחות אלרגיה לחומר.

מומחה אומר: זמן ההשפעה של הסיליקון ארוך במיוחד ותוצאות הטיפול מחזיקות מעמד במשך כעשר עד חמש עשרה שנה. הטיפול מיועד בעיקר למילוי קמטים וקמטוטים בעור הפנים: בחלק של קפלי חיוך וסביב השפתיים.

מטופל אומר: קתרינה שולבוב, 49, "היו לי שקעים עמוקים מאוד באזור השפתיים ונראיתי כמחייכת, גם כשלא חייכתי! לאחר שטופלתי בסיליקון טהור, הפנים שלי קבלו תפיחות מדהימה ואני פשוט נראית בנאדם אחר".

נגישות