תפריט

בחלק הראשון בדקנו כיצד לטפל בקמטוטים שנוצרו בקיץ וכעת נבדוק כיצד ניתן לטפל בכתמים שנוצרו בפנים, בצוואר, במחשוף ובכפות הידיים, כתוצאה מהשמש.

העלמת כתמים

הידעתם? כתמים ונמשים היוצרים מראה עור לא אחיד, יוצרים מראה מבוגר הרבה יותר מאשר הקמטים.
מחקרים שנעשו הראו, כי נשים וגברים כאחד, שעור פניהם היה לא אחיד, קיבלו הערכת גיל גבוהה יותר, מאשר גברים ונשים עם קמטים, אבל בעלי מרקם עור אחיד וחלק!

לחשיפה מרובה לשמש, יש מחיר והעיקר, ככל שאנחנו מתבגרים. העור רגיש לשמש ונוצרים כתמים ונמשים, שלא היו נוצרים אלמלא החשיפה. האחראי להיווצרותו של הכתם הוא למעשה המלנין, פיגמנט חום שחור המופרש מתאים באפידמיס המכונים מלנוציטים. המלנין מופרש למשל בעת שיזוף בכדי לסייע לגוף להגן על עצמו- ולמעשה סופג בעצמו את הקרינה המסוכנת.
במקרים מסוימים, מופרש המלנין באופן לא אחיד ולעיתים גם מסיבות לא מוסברות, מה שמוביל להופעתו של כתם על העור. כתם, שברוב המקרים לא יעלם, אם לא יקבל את הטיפול הנאות.

הפתרון: העלמת כתמים בלייזר

כבר שנים רבות שהלייזר משמש את ענף הרפואה הכללית והאסתטית בתחומים רבים.
פרופורציה מציעה טיפול העלמת כתמים באמצעות טכנולוגיית קרני לייזר מתקדמת, אשר מפרקות את ריכוז המלנין בעור והודות לחימום עדין של האזור, הוא ממיס והורס אותם. הפעולה מובילה באופן ישיר גם להגברת ייצור הקולגן בעור, ובכך משפרת פלאים את מרקמו וגמישותו.

הטיפול מסייע בהעלמת הכתמים והבהרתם כשאפקט נוסף שלו הוא הגמשת העור והפיכתו לבעל מרקם בריא וחיוני יותר.

מדובר בסדרה של טיפולים, כחצי שעה בכל טיפול. הוא אינו פולשני ונעשה במרפאה עם חזרה מידית לשגרה.

מומלץ לבצע את הטיפול מוקדם ככל האפשר לאחר הופעת הכתמים והנמשים והוא מתאים לגברים ונשיםכאחד. יש לאבחן כמובן את סוג העור, גוון העור ומצב הכתמים עם רופא מוסמך.

מראה עור אחיד ומרקם חלק הוא המפתח למראה צעיר לאורך שנים.

 

נגישות