תפריט

יש לי נמשים רחבים שנראים כמו כתמים. האם ניתן לבצע העלמת כתמים?

בהחלט כן. ניתן לבצע העלמת כתמים. הנמשים הם למעשי כתמי העור השכיחים ביותר הנפוצים באזורים חמים ובקרב אנשים בעלי גוון עור בהיר. כמובן הם נוצרים גם על ידי חשיפה לשמש- הגורמת לגירוי המלנוציטים ובשל כך לייצור מוגבר של מלנין, אותו פיגמנט המצוי בעורנו, בעיניים שלנו ובשיער- אולם מדובר גם באלמנט תורשתי שאין דרך להימנע ממנו.

אני בריאה לגמרי, איך אוכל לדעת שטיפול הסרת כתמים לא יזיק לי?

בפגישת הייעוץ המקדימה, היה ונמצאת בריאה לגמרי ועומדת בקריטריונים הנדרשים לטיפול הסרת כתמים , הרופא מבצע טסט קטן באזור נסתר מן העין. במידה ולא צצו באזור כתמים אחרים, רגישויות חריגות או נפיחויות וגרד קיצוניים, הרי שאת יכולה לעבור את הטיפול בהצלחה באזורים נרחבים וגלויים.

האם טיפול הסרת כתמים מתאים לכל אחד?

לא כולם יכולים ליהנות מטיפול הסרת כתמים, שכן הוא מתבצע באמצעות מכשיר המשלב בין טכנולוגיית גלי רדיו וטכנולוגיות אור מתקדמות נוספות, המחדירות קרני אור וקרני אינפרה אדום לעומק העור. בשל כך- נשים בהיריון ואנשים הסובלים מאפילפסיה, למשל, לא יוכלו ליהנות מהטיפול הזה. יש להיוועץ עם רופא מומחה בטרם ניגשים למלאכה.

האם אפשר לבצע העלמת כתמים מאזורים מלבד הפנים?

ניתן להעלים כתמים מכל הגוף, כאשר האזורים הנפוצים יותר הנם: פנים, ידיים, מחשוף ורגליים.

היכן ניתן לטפל באמצעות שיטת פוטורג'וביניישן?

טיפול פוטורג'וביניישן מיועד לשימוש על עור הפנים, אבל הוא מושלם גם עבור מקומות אחרים עדינים דוגמת גב כפות הידיים, הצוואר וגם המחשוף.

כיצד פועלת שיטת פוטורגוביניישן?

פוטורגוביניישן פועל כטכניקה המשלבת הבזקים של אור בשילוב טכנולוגיית קרני לייזר, אשר תכליתם להעלים ולהבהיר את הכתמים שעל העור, לשפר ולטפל בבעיות כמו אקנה, להחזיר את הגמישות אל העור וגם לסייע בשיפור ספיגת החומרים החיוניים באיזור המטופל.

האם טיפול טריניטי מטפל בהסרת נימים בפנים?

טיפול טריניטי מכסה טווח רחב מאוד של כתמים ומפגעים על הפנים, בניהם גם נימים בולטים

כמה טיפולים נדרשים לטיפול טריניטי מלא?

סדרת טיפולי טריניטי כוללת חמישה טיפולים אך תלויה גם במצב העור והמלצת הרופא

באילו כתמי עור נועד טריניטי לטפל?

טיפול טריניטי מושלם להעלמת כתמים כמעט מכל סוג! כתמי פיגמנטציה, כתמי גיל, נימים וגם קופרוז. טיפול טריניטי מתאים גם למי שמבקש לצמצם נקבוביות גדולות המצויות על עורו

נגישות