תפריט

המלחמה בהשמנה: שאיבת שומן והמסת שומן

למרות שמדובר בתופעה חובקת עולם (ושום מילה על ה"מחלה של המאה ה21", ההשמנה) ועל אף שחברות מזון ותרופות שונות מציעות בכל כמה חודשים נוסחת "קסם" כזו או אחרת להרזיה, נוכל להתנחם בכך שלפחות הזירה האסתטית והפלסטית מתפתחת בקצב מהיר ומציעה פתרונות מגוונים שמאפשרים טיפול נקודתי בכל בעיה, על אמת. אז איך תוכלו לדעת האם אתם מאלה שזקוקים לשאיבת שומן או שדווקא בהמסת שומן עסקינן?

שאיבת שומן

הליך שאיבת שומן מיועד לשאיבת כמויות גדולות של שומן, אשר לא ניתן לטפל בו באופן פרטני ובאמצעות פעולות פחות פולשניות. (כמו הבודי טייט, עליו נדבר בהמשך).
ניתוח שאיבת השומן  נועד לעצב את הגוף על ידי הסרה של שומן בלתי רצוי ממקומות כמו הבטן, הירכיים, המותניים, הזרועות והעכוז.

טיפול בכמויות שומן גדולות

בשילוב עם משטר דיאטה ופעילות גופנית סדירה, שאיבת שומן עשויה לספק מענה מושלם ולעזור בעיצוב האזורים שדיאטה ופעילות גופנית אינן יכולות להם.

הטיפול מתאים לגברים ונשים וברוב המקרים ללא התניית גיל. הניתוח אורך בין שעה לשעתיים. ההחלמה מניתוח זה אורכת כחודש ומצריכה לבישה של חגורת לחץ על אזור הניתוח וכבר אז, אגב, ניתן יהיה להבחין בתוצאות!
נציין שעל מנת לשמור על התוצאה ולחתור לשיפור התוצאה מחודש לחודש, מומלץ להתמיד באכילת מזונות בריאים ואורך חיים ספורטיבי.

המסת שומן

המסת שומן בגלי רדיו או בשמה הלועזי, BODY TITE, הינה שיטה המיועדת לטיפול במצבורי שומן נקודתיים, אשר קשה מאוד להפטר בהם באמצעות פעילות ספורטיבית או תזונה נכונה.

גם לאנשים בריאים ובעלי משקל תקין, ישנם מצבורי שומן "עקשנים", שמסרבים לרדת גם עם דיאטה וספורט. מדובר באזור הבטן, מתניים, ירכיים, זרועות עליונות והסנטר.

להמסת השומן יתרונות רבים, כגון מהירות הטיפול וזמן ההחלמה, הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת מקסימום תוצאות במינימום פולשנות (צלקות קטנטנות).

להשיג עור ממוצק, זוהר וגמיש

טיפול הבודי טייט מבוצע באמצעות מכשיר מיוחד, פרי פיתוח טכנולוגי מתקדם העושה שימוש בגלי רדיו להמסת מצבורי השומן, כשהם בתוך הגוף! מצבורי השומן המומסים זולגים באופן מבוקר אל מחוץ לגוף. הפעולה הזו ואנרגיית גלי הרדיו, תורמות לכך שלא ייוותרו מתחת לעור גבשושיות שומן לא מומסות ולמעשה, העור מתהדק באזור המטופל ומקבל מראה ממוצק יותר, זוהר וגמיש.

החלמה של מספר ימים בלבד

הטיפול אורך בין חצי שעה לשעה, כשההחלמה לאחריו אורכת מספר ימים בלבד. גם כאן תידרש חגורת לחץ על האזור המטופל וזאת על מנת לשמור על המקום מהודק ואסוף כמה שרק ניתן. גם במקרה זה מומלץ לקיים פעילות גופנית מתונה, שתסייע לכם להשיל מהיקפי הגוף  עוד סנטימטרים רבים בתקופה קצרה, שהרי עוד מספר חודשים לאחר טיפול הבודי טייט הגוף ממשיך להגיב ולהצטמצם בצורה ניכרת לעין ומעוררת השתאות.


נגישות