תפריט

לרוב הנשים כבר אין בעיה לחלוק עם הסביבה שלהן את הרצון לעבור הגדלת חזה, שאיבת שומן או מילוי קמטים. אבל ככל שזה נוגע לבעיות באזור הואיגנה – שתיקה.

פתרונות חדשנים ומתקדמים בתחום האסתטיקה הואגינלית

חשוב לדעת, כי לבעיות הקשורות באסתטיקה ואגינלית, כגון נרתיק מורחב, צניחת קירות, שפתיים ששינו צורה ושחזור קרום בתולין, יש כיום מגוון פתרונות חדשניים ומתקדמים, שהמאפשרים לנשים לטפל בבעיה ולחזור לאיכות חיים טובה וחיי מין משופרים.

פרופורציה מעניקה מענה למכלול הבעיות הקשורות באסתטיקה ואגינלית עם פתרונות כגון קיצור שפתיים, הצרת נרתיק, קיצור שפתיים קטנות ועוד.

ניתוחים ואגינליים הם חלק לגיטימי באסתטיקה הפנימית שלנו כנשים, שאינה בהכרח ויזואלית. ניתוחים להצרת נרתיק למשל, הופכים להיות חלק לגיטימי וחשוב שעוברות נשים בגילאי ארבעים פלוס, לאחר הלידות.

טיפולי אסתטיקה ואגינלית

טיפול בצניחת קירות הנרתיק

הטיפול מיועד לנשים הסובלות מהתופעה, המופיעה אצל כ – 60-70% מנשים בגילאי 45 ומעלה.
במידה והקיר הקדמי של הנרתיק צנח, במקרים רבים, תחול בריחת שתן בלתי רצונית. אם הקיר האחורי של הנרתיק צונח, התופעה המרכזית תהא עצירות. במרבית המקרים, צונחים שני הקירות יחד.

צניחת קירות נרתיק נגרמת בשל לחץ המופעל על רצפת האגן לאורך זמן. לעיתים כתוצאה מלידות של תינוקות במשקל גבוה, עישון, עבודה פיזית קשה או אסטמה והשיעול הנלווה לה.
הניתוח מבוצע בהרדמה כללית והתוצאה שלו היא תיקון הצניחה והשבת הנרתיק לקודמו.

הצרת נרתיק

הליך המיועד (לרוב) לנשים אחרי לידות, אשר חוות בעיה של התרחבות הנרתיק. התרחבות, המשפיע ישירות על ההנאה המינית, בשל היעדר חיכוך עם בן הזוג. סיבות נוספות שיכולות לגרום לתופעה הן עישון, אסטמה, הרמת משאות כבדים.

הטיפול מתבצע בחדר ניתוח, בהרדמה מקומית והתוצאה שלו משמעותית ביותר. החזרת החיכוך בזמן קיום יחסי מין יחזיר את ההנאה לשני בני הזוג ויעצים אותו.

עיצוב ואגינה (קיצור שפתיים)

הטיפול מיועד לשיפור ואגינה א-סימטרית או צניחת שפה קטנה ארוכה מידי, המשפיעים על הביטחון העצמי בחדר המיטות. הסיבות לתופעה יכולות להיות מולדת, כתוצאה מלידות ועוד.

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, והתוצאה שלו היא ואגינה סימטרית ומעוצבת, המשפיעה רבות על התחושה האישית, על המראה של האישה בביקיני ובעירום.

תפירת קרום הבתולין

ההליך מיועד לנשים המעוניינות להסתיר את העובדה שאינן בתולות, או במקרים שבו המעבר דרך קרום הבתולין רחב מלידה. בין אם הרצון לעבור את הניתוח הוא אידיאולוגי או אישי, חשוב לדעת כי הניתוח מתבצע בהרדמה כללית ובמהלכו הרופא תופר את קרום הבתולין על ידי חוטים נספגים. בעת קיום יחסי המין, ישוב אפקט מלא של ביתוק הקרום על ידי הגבר.

 

נגישות