תפריט

לרוב הנשים כבר אין בעיה לחלוק עם הסביבה שלהן את הרצון לעבור הגדלת חזה, שאיבת שומן או מילוי קמטים. אבל ככל שזה נוגע לבעיות באזור הואיגנה – שתיקה.

פתרונות חדשנים ומתקדמים בתחום האסתטיקה הואגינלית

חשוב לדעת, כי לבעיות הקשורות באסתטיקה ואגינלית, כגון שפתיים ששינו צורה ושחזור קרום בתולין, יש כיום מגוון פתרונות חדשניים ומתקדמים, המאפשרים לנשים לטפל בבעיה ולחזור לאיכות חיים טובה וחיי מין משופרים.
פרופורציה מעניקה מענה לתפירת קרום הביתולין בלבד.
ניתוחים ואגינליים הם חלק לגיטימי באסתטיקה הפנימית שלנו כנשים, שאינה בהכרח ויזואלית. ניתוחים להצרת נרתיק למשל, הופכים להיות חלק לגיטימי וחשוב שעוברות נשים בגילאי ארבעים פלוס, לאחר הלידות.

טיפולי אסתטיקה ואגינלית

עיצוב ואגינה (קיצור שפתיים)

הטיפול מיועד לשיפור ואגינה א-סימטרית או צניחת שפה קטנה ארוכה מידי, המשפיעים על הביטחון העצמי בחדר המיטות. הסיבות לתופעה יכולות להיות מולדת, כתוצאה מלידות ועוד.
הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, והתוצאה שלו היא ואגינה סימטרית ומעוצבת, המשפיעה רבות על התחושה האישית, על המראה של האישה בביקיני ובעירום.

שחזור קרום בתולין

ההליך מיועד לנשים המעוניינות להסתיר את העובדה שאינן בתולות, או במקרים שבו המעבר דרך קרום הבתולין רחב מלידה. בין אם הרצון לעבור את הניתוח הוא אידיאולוגי או אישי, חשוב לדעת כי הניתוח מתבצע בהרדמה אזורית ובמהלכו הרופא תופר את קרום הבתולין על ידי חוטים נספגים. בעת קיום יחסי המין, ישוב אפקט מלא של ביתוק הקרום על ידי הגבר.

 

נגישות