תפריט

על הטיפול

טעות לחשוב שטיפולים אסתטיים מוקדשים אך ורק לאזורים הנראים לעין. גם אם לא מדובר במשהו שכולם רואים (או לפחות לא רבים), נשים רבות נפתחו תודעתית לתחום זה ברפואה האסתטית ופוקדות את המרפאות על מנת לשפר את הרגשתן, ביטחונן והזוגיות שלהן.

ההליך נקרא גם "קיצור שפתיים קטנות". מדובר בהליך קוסמטי לכל דבר, שבא לידי ביטוי בקיצור השפתיים הקטנות של הנרתיק מסיבות שונות. חוסר סימטריה מולד, צניחת השפתיים עם השנים וגם עיוותים שנוצרים עקב לידות, עלולים להוביל לעיוות אסתטי במראה שפתי הנרתיק, אשר גורם אצל חלק מהנשים לחוסר ביטחון שפוגע בהנאה מקיום יחסי מין. במקרים קיצוניים הדבר אף משפיע על יכולותיה של האישה ללבוש בגד ים, שכן מדובר בבעיה אסתטית בולטת.

שאלות נפוצות

אכן כן. מדובר בטיפול חד פעמי.

עיצוב הואגינה כולל תיקון חריגות בגודל השפתיים והתאמתן. זהו ניתוח בעל טכניקות רבות וכל טכניקה מותאמת לפי הצורך.

עיצוב הואגינה הנו הליך קצר יחסית שאורך כחצי שעה עד שעה בממוצע. לאחר כשעתיים במחלקת התאוששות ניתן לחזור הביתה ובהדרגה, גם לשגרה מלאה

תוצאות הניתוח תהיינה מראה צעיר ומהודק יותר של השפתיים הפנימיות בנרתיק וגודל אחיד (במידה והבעיה הייתה א-סימטריה) ופרופורציונלי (למי שסבלה משפתיים בולטות וגדולות במיוחד). ברמה המנטלית, נשים רבות חוות עלייה בביטחון העצמי ואיתו שיפור בהנאה מיחסי המין ומהיכולת ללבוש בגד ים או תחתון צמוד ללא בושה.

מועמדת לניתוח עיצוב הואגינה תהיה אישה הסובלת מעיוות אסתטי כלשהו בשפתיים הפנימיות של הנרתיק, שפתיים גדולות מדי, שמוטות, א-סימטריות וכיוצ"ב.

לכל השאלות הנפוצות

פגישת הייעוץ עם הרופא

בפגישת הייעוץ הרופא יסביר על מהות הניתוח, יענה על שאלות ויסביר לך למה ניתן לצפות מתוצאות הניתוח.

מהלך הניתוח

מדובר בניתוח המתבצע תחת הרדמה מקומית ולאחר צום של כשש שעות. הרופא מקצר את השפתיים הקטנות מבלי לגעת בחלקן החיצוני, מה שמוביל לכך שצורתן הטבעית לא נפגעת. תפקידן העיקרי של השפתיים הקטנות הוא להגן על הריריות בפתח הנרתיק. נשים בעלות שפתיים ארוכות מידי יכולות לחוש את ההשפעה כאמור לא רק בחדר המיטות, אלא גם על המראה החיצוני של אבר המין כאשר למשל לובשים בגד ים. בניתוח זה, הרופא פשוט מקצר את השפתיים באופן עדין ובהתאמה למבנה גופה של המטופלת.

תוצאות הניתוח

בתום תקופת ההחלמה הקצרה יחסית מניתוח זה, תוכל המטופלת ליהנות ממראה אסתטי ומהודק יותר של הואגינה. ישנן נשים שאף ציינו כי איברן האינטימי נראה פתאום צעיר ואפילו "רענן" יותר – ביחס לגילן. נשים שסבלו מכאב כתוצאה משפתיים בולטות במיוחד, או כאלה שהתביישו ללכת גם בגד ים, תוכלנה ליהנות מהתחושה החופשית והבטוחה לעשות כן, ובהנאה מרובה.

נגישות