תפריט

הצערת צוואר – להתחיל כמה שיותר מוקדם

הירידה באלסטיות של העור לא שמורה רק לאלו שלרוע מזלם ירשו סוג עור בעייתי כחלק מהמטען הגנטי שלה, אלא תהיה מנת חלקנו כולנו, במוקדם או במאוחר. זה נכון שהמשפט הסיני העתיק החכם ביותר אומר שלעתים עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, אבל הרשו לנו לסייג ולהדגיש: עדיף עכשיו וכמה שיותר מוקדם.

עור הצוואר הינו עדין ודק מאוד. נוסף על כך, נעדרות ממנו בלוטות החלב המספקות לעור שמנוניות וגם שכבות השומן התת עוריות באיזור זה הן מועטות מאוד, מה שמוביל באופן מיידי להאצת רפיון העור והתקמטותו באיזור זה, שכמעט רוב השנה הינו חשוף מבעד לבגדים. החשיפה לשמש, הרדיקלים המזיקים החופשיים באוויר, זיהום סביבתי ואפילו עישון הינם חלק ממכלול הגורמים הסביבתיים שמוסיפים נזקים לעור העדין מלכתחילה ונראותו של העור באיזור הצוואר עלולה לבגר באופן קיצוני את פניו של האדם.

מהם הטיפולים המומלצים?

טריניטי:

מדובר בטיפול חדשני המבוסס על טכנולוגיית – ELOS שהיא למעשה שילוב בין אנרגיית אור (לייזר) ובין אנרגיית חשמל דו-קטבית (FR). אנרגיית החשמל הדו קוטבית יחד עם אנרגיית האור מחממים את שכבת העור באזור הטיפול אליה הם מכוונים ומעודדים אותו לייצרת קולגן באופן עצמאי כך שהוא הופך גמיש וזוהר יותר. השימוש באנגיית האור של הלייזר משפרת את האחידות והמרקם של העור בכך שהיא פועלת להסרת הנגעים שעל גביו (כמו פיגמנטציה, נימים וקופרוז, למשל), ואילו השימוש באנרגיית החשמל הדו-קוטבית, ממצקת ומותחת את העור והינה הפתרון האולטימטיבי לתופעת רפיון העור באיזור.

הטיפול המשולב הזה מוביל למראה מהודק, אחיד, חלק וזוהר יותר של העור ואף מאט הופעתם של קמטוטים. הטיפול הינו נטול כאב, תוצאותיו מיידות והוא אינו מצריך אשפוז או החלמה ממושכת.

מזותרפיה:

טיפול המבוסס על מיקרו הזרקות תת עוריות המבוצעות על ידי הרופא כשהוא משתמש בקנולות דקיקות וגמישות במיוחד אשר מצליחות לחדור אל העור באופן עדין ביותר והזין שטח פנים רחב שלו בחומרי הזנה טבעיים אותם רוקח הרופא בהתאמה למצב עורו של המטופל. החומרים המזינים הללו, שכוללים ויטמינים, מינרלים, אנטי אוקסידנטים וחומרי אנטי אייגי'נג, מזינים את העור העדין מבפנים, משפרים את האלסטיות שלו ומעניקים לו זוהר ממשי. עצם הדקירות על העור מאלצות את העור לייצר בעצמו סיבי קולגן עמידים במיוחד- שמגמישים אותו אף יותר וכאפקט מעניקים לו מראה מתוח משל עבר תחת סכין המנתחים!
ניתן אף לבצע טיפול מזותרפיה המשולב עם הזרקת חומצה היאלורונית למילוי קמטים והשבת נפחים.
מדובר בטיפול קצר בתנאי מרפאה, אין כלל צורך בהחלמה ופרט לאדמומיות קלה באיזור, שחולפת כבעור מספר שעות, אין גם תופעות לוואי.

מתיחת צוואר:

כשהמצב כבר באמת מצריך, מתיחת הצוואר הינה הפתרון המשמש כמוצא סופי. בעבר, מתיחת הצוואר היו מותירות צלקות איזוריות ובהמשך הצלקות התמקמו בצידי האוזניים ובקדמתן. היום, מתיחת הצוואר נעשית בצורה כה מדויקת ונכונה, כך שאפילו הצלקות נותרות מאחורי אפרכסות האוזניים בצורת בננה קטנה, ובלתי נראית בעליל.

לבחור את הרופא הנכון

לניתוח מתיחת צוואר, כמו לכל ניתוח פלסטי אחר, חשיבות משמעותית בבחירת הרופא: רופא מיומן ובעל נסיון וותק, יצליח להשיג את התוצאות המבוקשות והרצויות בתום הניתוח ותוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. ניתוח מתיחת צוואר כולל מעין שאיבת השומנים של הצוואר אל איזור רצפת הפה דרך חתכים מילימטריים קטנטנים והצלקות כמעט ואינן נכרות כלל. הניתוח מבוצע בהרדמה מקומית או כללית על פי החלטת הרופא ומאחר ומדובר בניתוח ממוקד, משך ההחלמה הוא קצר והתוצאות נראות במהרה.

לשמור מפני השמש

לא משנה באיזו שיטה תבחרו להצערת מראה הצוואר שלכם, הקפידו לשמור על האזור מוגן מפני חשיפה ישירה אל השמש וודאו שאת הטיפולים תבצעו במקום מוסמך ובעל שם, שיעניק לכם הסבר מלא ושירות מצוין.

טיפולים שונים ברשת מרפאות פרופורציה מסובסדים על ידי קופות החולים השונות.

 

נגישות