תפריט

על הניתוח

בין אם מדובר בהליך תרבותי, אסתטי או נפשי, לנשים שונות הפונות לשירותי הרפואה האסתטית יש בית חם ומקצועי לפנות אליו; כזה שיהיה מיומן, דיסקרטי וגם אדיב.  ענף תחום האסתטיקה הגינקולוגית מתפתח בצעדי ענק ומשנה לשנה עולה המודעות גם לטיפול זה בכל העולם, כשהוא הופך עניין שבשגרה גם בישראל – כשתכליתו להעניק לאישה שעוברת אותו "התחדשות" פיזיולוגית, באופן הקרוב ביותר לטבע שיש .

פגישת הייעוץ עם הרופא

בפגישת הייעוץ עם הרופא, יוסבר התהליך במלואו ויינתן מקום גם לשאלות. באופן כללי, שחזור קרום בתולין הנו הליך פשוט וקצר שמתבצע במרפאה עצמה. חשוב לדעת שבנוסף לקיום יחסי מין, ישנן נשים שנולדו ללא קרום בתולים ומבקשות "לבנות" אותו באופן רפואי.

יש לזכור כי בכל פגישה עם הרופא, זכאית המטופלת להיכנס עם מלווה אישית, בין אם כזו שהגיעה עם המטופלת או אחת ממתאמות פרופורציה המלוות את המטופלים לאורך כל הדרך, החל משלב פגישת הייעוץ עם הרופא ועד לאחר הניתוח.

מהלך הניתוח

בהליך שחזור קרום בתולין המתבצע תחת הרדמה מקומית בלבד, תופר הרופא את קרום הבתולים באמצעות חוטים נמסים, עדינים ודקים שייעלמו לחלוטין עד שבועיים מיום ביצוע ההליך. בעת קיום יחסי המין הקרום מבותק כלראשונה. הפעולה אורכת כ-20 דקות לכל היותר ולאחר כשעה מנוחה והשגחה במרפאה, ניתנות למטופלת המלצות והנחיות ספציפיות למנוחה והחלמה בבית, כשברוב המקרים החזרה לשגרה מלאה היא מידית. בדרך כלל אין כאבים מיוחדים באזור, לפחות לא כאלה שמשככי כאבים סטנדרטיים לא יוכלו להם בקלות.

תוצאות

רופא מיומן ובעל מקצועיות רבה יוכל לבצע את ההליך בהצלחה יתרה וללא סיבוכים. התחושה שלאחר מכן היא טבעית, בעת קיום יחסי המין יבותק הקרום כבפעם הראשונה ולא ניתן יהיה לשים לב למשהו חריג.

שאלות נפוצות

האם ניתוח שחזור קרום בתולין מתבצע בהרדמה מלאה?

לא. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית בלבד ואורך כ-20 דקות.

מתי אפשר לחזור לקיים יחסי מין לאחר ניתוח שחזור קרום הבתולין?

כחודש לאחר ניתוח שחזור קרום הבתולין האזור כבר לגמרי החלים מהניתוח וניתן לקיים יחסי מין ללא חשש ובהנאה מרובה.

האם יש תפרים באזור הניתוח?

לא. הרופא תופר את המקום בעזרת חוטים נמסים, המתפוגגים כשבועיים מיום הניתוח.

האם אדם לא מקצועי יוכל להבחין כי עברתי את הניתוח?

לא. אם כי חשוב לציין כי לא בכל מקרה יהיה דימום בעת המגע המיני הראשון, אך דבר זה נכון גם לגבי קרום בתולין מקורי ולא משוחזר.

לכל השאלות הנפוצות
נגישות