תפריט

בודי טייט – להיפטר ממצבורי השומן

יש אזורים בגוף שלא משנה עד כמה נעבוד עליהם – מצבורי השומן בהם עקשניים מדי ולא מוכנים לרדת. אזור המותניים הוא בעייתי במיוחד לגברים ולנשים. אותם צמיגים המעטרים את צדי הגוף הורסים כמעט כל מראה. ולא משנה אם החלק העליון של גופכם חטוב וצר – ברגע שתלבשו מכנסיים יותר צמודים, חולצה חושפנית או בגד ים, ממדי הגוף יאבדו פרופורציה וייראו רחבים ולא מחמיאים.

החדשות הטובות הן, שאפשר להיפטר מהצמיגים ובצורה כזו שהם לא יחזרו יותר! טיפול בודי טייט, למעשה המסת שומן בעזרת גלי רדיו מאפשר להיפטר ממצבורי השומן העקשניים באזור המותניים הבעייתי ביותר.

פתרון נקודתי לאזור מסוים בגוף

המסת שומן נחשבת להליך קל יחסית לניתוח שאיבת שומן, אשר מהווה פתרון לאנשים שאינם סובלים מהשמנה כללית בכל הגוף, אלא צריכים בדיוק פתרון נקודתי לאזור מסוים הסובל משומן שקשה להוריד. לכן המתניים הן אזור אידאלי עבור המסת שומן.

למעשה במהלך הטיפול ממיסים את השומן המיותר באזור המטופל בעזרת חימום על ידי גלי רדיו (RF), כאשר הנוזל מנוקז מחוץ לגוף במהלך הטיפול היתרון של בודי טייט טמון בשמו – בנוסף להמסת השומן והוצאתו מחוץ לגוף, מבצעים גם הידוק של העור אשר מחטב את האזור בנוסף להצרתו. כך מתקבלת תוצאה של הצרת היקפים, חיטוב והידוק העור.

מעבר לעובדה שהטיפול מאפשר להיפטר משומן עודף ולצמצם היקפים במקומות "אסטרטגיים" בגוף, ניתן לראות את התוצאות באופן כמעט מיידי, כך שתוכלו להיות מוכנים עם הסקיני והביקיני לעונה החמה!

 

נגישות