תפריט

הזירה האסתטית רוחשת כל הזמן שדרוגים, עדכונים ושכלולים. שאיבת שומן ומתיחת בטן הפכו הליכים נגישים ומבוקשים מאי פעם. העובדה שלצידם קיימת גם אפשרות חדשה, הנשענת על טכנולוגיה מדהימה – המסת השומן, פורסת בפנינו, בעלי העודפים המעצבנים והמתסכלים הללו, עולם שלם של אפשרויות.

אז מה האופציות שלך?

בהליך שאיבת השומן, המתבצע בחדר הניתוח, ניתן ברוב המקרים לבצע שאיבה ממספר אזורים במקביל. במהלך הניתוח לא יורדם האזור באופן נקודתי, אלא תתבצע הרדמה כללית. בתום הניתוח תוצמד לאזור מעין חגורת לחץ שתשמור על לחץ קבוע על האזור ותסייע בקבלת מראה מהודק בתום תהליך ההחלמה.

בהליך המסת שומן בגלי רדיו (בודי טייט), מצבורי השומן נחשפים לגלי רדיו שממיסים בתוך הגוף את השומן באופן מבוקר. הבודי טייט מצויד גם במכשיר שמהדק ומשטיח את העור ומסייע בהשטחת האזור. גם כאן תתווסף חגורת לחץ מיוחדת – והתוצאות שבתום ההחלמה הן פשוט מדהימות. הטיפול הזה מתאים בעיקר לטובת אותם אזורים ממוקדים, אך ממש מרגיזים, מהם מצבורי השומן פשוט לא נעלמים: השניצלים בקו החזייה מאחור, קו המותניים, הברכיים ואפילו אזורי הזרועות המדלדלים והסנטר.

מתיחת בטן לעומת זאת, מיועדת לאותם אנשים שאיבדו קילוגרמים רבים מאוד מגופם, ונותרו להם עודפים של עור, שמדלדלים על הגוף באופן לא אסתטי, אבל לא רק; גם מי שאיבדו מהאלסטיות של עורם בשל בעיות גנטיות יוכלו ליהנות ממראה צעיר ומתוח יותר באזור מרכז הגוף- והבטן. מדובר בהליך המתבצע בהרדמה, ולעתים, יכול הרופא לבצע שאיבת שומן ומתיחה כבר באותה ההזדמנות עצמה. ההחלטה באם זה אפשרי או לא תוכרע בעת פגישת הייעוץ המקדימה עם הרופא ובמצבו הפיזי של המטופל ברגע הנתון.

ההחלמה מההליכים הללו אינה מאוד ממושכת והתוצאות פשוט מדהימות.
הביקיני מחלון הראווה ההוא, הולך ומתקרב…אל תוותרי לעצמך הקיץ!

 

נגישות