תפריט

למרות שכל אישה מרגישה רע עם פלומת השפם שלה, חשוב לדעת שכל אזור הפנים אצל גברים ונשים כאחד מכוסה בשכבת שיער דקיקה. העניין הוא שבאזור השפם, שיער זה נוטה להיות מעט עבה וכהה יותר ביחס לאזורים אחרים בפנים.

אצל גברים השפם (ושיער פנים בכל) נחשב במשך שנים כסמל לגבריות וקשיחות, אשר מהווה חלק בלתי נפרד ממבנה גופם ומקובל לחלוטין. אצל נשים לעומת זאת, שבנויות בדיוק באותה הצורה, ישנו לחץ חברתי ותרבותי להיראות חלקות לחלוטין – בין אם ברגליים, בית השחי ובמפשעות ובעיקר באזור הפנים הנראה לעין.

למרות שאצל רוב הנשים השפם היה כמעט בלתי נראה לעין, הדרך בה אנו רואים את עצמנו היא זו שמשפיעה על מה שאנו מקרינים כלפי חוץ, וכך נשים רבות חשות בושה ומתקשות להתמודד עם פלומת השפם הקטנה מעל הפה.

כל אחת מאמצת לעצמה שיטה אחרת להיפטר מהשפם – חלק מנסות לכסותו על ידי איפור כבד, בעוד אחרות פונות לשיטות שונות כמו חמצון, מריטה, גילוח, שעווה ועוד. אבל שיטות כואבות אלו מעניקות פתרון זמני בלבד לבעיה.

לכן הסרת שיער בלייזר מהווה פתרון נהדר עבור נשים שניחנות בשיער פנים כהה ונראה יותר ומאפשרת להיפטר משיער הפנים לטווח הארוך.

גם אנו בפרופורציה מרגישים היטב את הפופולריות העולה של הסרת שיער מהשפם. יותר ויותר לקוחות בוחרות להסיר שיער מאזור השפם בנוסף לאזורים ה"מסורתיים" יותר כמו רגליים, בית שחי ומפשעות.

יחד עם זאת, חשוב לציין כי הסרת שיער מאזור השפם תהיה יעילה כאשר מדובר על שיעור שאינו נגרם כתוצאה מבעיה הורמונלית. כאשר מדובר על שיעור יתר שמקורו חוסר איזון הורמונלי, הסרת שיער בלייזר מאזור הפנים לא תהווה פתרון ולכן טרם הטיפול יש לוודא כי הגורם לצמיחת השיער אינו הורמונלי.

 

נגישות