תפריט

מי מאיתנו לא מכירה את זה – שעת בוקר מוקדמת ואת מנסה להתארגן לעבודה. הילדים משתוללים, הבית מבולגן, הקפה כבר התקרר ובתוך כל זה את מנסה לשרטט קו ישר מעל הריסים ולהתפלל שאף זאטוט לא יקפיץ אותך בצעקות ויכריח אותך להתחיל את הכל מחדש. חלקנו חסכנו לעצמנו את הניסיונות להתאחד עם המראה בבוקר לטובת התאפרות במהלך הנסיעה או וויתור כללי על הרצון להיראות מתוקתקת ולהרגיש יפה ונשית שוב, אבל אין שום צורך בוויתורים או פשרות, אם אפשר להוסיף לסל הפתרונות גם איפור קבוע.

איך משדרגים את המראה עם איפור קבוע?

אז מעבר ליתרון הברור של להיות מאופרת כל הזמן (מה שאומר לקום בבוקר מאופרת!) ניתן גם להשעיר או למלא אזורים דלילים, כמו למשל גבות או שפתיים דקיקות. בעזרת טכניקה הנקראת השערה, ניתן ממש לצייר שערות או ריסים ובכך להעניק מראה עמוק ומודגש יותר, אשר מצעיר ומחמיא. בטכניקת המילוי נעשה שימוש במחט שונה, ובאזורים שונים בפנים כמו למשל השפתיים, העיניים או עצמות הלחיים. על ידי צביעת האזור ניתן להעניק נפח ולשדרג את המראה.

איך זה עובד?

מדובר למעשה בסוג של קעקוע הפועל בטכניקה דומה – מחט שמחדירה לשכבת האפידרמיס צבע. אלא שבמקום ציורים צבעוניים במיקומים אסטרטגיים על גבי הגוף, הצבע הוא בעצם איפור והוא נשאר איתנו למשך שנים.

טכניקת האיפור הקבוע נמצא איתנו כבר כמעט 3 עשורים, ובמהלך זמן זה איכות ובטיחות המכשור והחומרים השתדרגו פלאים וכיום מדובר בטיפול קוסמטי לכל דבר שנחשב בטוח ויעיל למדי.

כמה זמן מחזיק איפור קבוע?

על אף שהטכניקה דומה כאמור לקעקוע, איפור קבוע מחזיק במשך מספר שנים. טווח הזמן משתנה בהתאם לאיכות החומרים והמכשירים ומקצועיות המטפל. לכן, גם בטיפול זה שנחשב קוסמטי ופשוט יותר, חשוב לשים דגש על בחירת איש/ת מקצוע מהשורה הראשונה ולבדוק את איכות הצבעים, המכשור והטיפול בהם.

למי זה מתאים?

התשובה משתנה ומאוד תלויה באישיות של כל אחת ואחת מאיתנו. יש כאלה שיטענו שמדובר בפתרון לעצלניות. זה לא תמיד נכון. לחלקנו באמת קשה עד בלתי אפשרי למצוא אפילו כמה דקות בבוקר להתאפר כמו שצריך והאפשרות להוריד את משימת האיפור מהלו"ז הצפוף של הבוקר היא לא פחות ממהפכנית. אך מעבר למידת הפניות, מדובר גם בעניין של אופי. ישנן כאלה שנשארות עם אותו סגנון איפור ומשתמשות באותם המוצרים לאורך שנים, ולנשים כאלה למשל איפור קבוע בהחלט יכול להתאים. מאידך, ישנן נשים שאוהבות לשנות, להחליף צבעים, טכניקות, מוצרים ובכל פעם רוצות להיראות אחרת. במקרה כזה איפור קבוע יכול להיות מגביל, אם כי הוא ניתן לביצוע באופן עדין ופחות מורגש ואז ניתן להתאפר בנוסף.

עבור מי שנוטה לחוסר החלטיות מומלץ לקחת בחשבון שאיפור קבוע, כשמו כן הוא… מדובר על טווח של בין 2-5 שנים (תלוי באיזה אזור), ובדומה לקעקוע, אין חרטות מכיוון שאין אפשרות להסיר את האיפור לפני שהוא דוהה באופן טבעי. מי שחוששת להתחרט אך בכל זאת מעוניינת ליהנות מהיתרונות של להיות מאופרת כל הזמן יכולה ללכת על קווים עדינים וטבעיים ועליהם כאמור להוסיף בעת הצורך.

מעבר לכך, היות ואיפור קבוע משמש גם לשם הדגשה והענקת נפח, שקשה להשיג בדרך אחרת שהיא קוסמטית בלבד כך שלא בכל מקרה מדובר בפתרון לעצלניות שלא רוצות להתאפר.

שוקלת לעשות איפור קבוע? פני אלינו לקבלת מידע וייעוץ 5599*

נגישות