תפריט

בודי טייט – לנצח את מצבורי השומן המעיקים

טיפול בודי טייט הוא המסת שומן בגלי רדיו. מדובר בטיפול ייחודי שמתמודד בהצלחה בדיוק עם אותם מצבורי שומן קטנים ומעיקים, שעל פי רב דיאטה או פעילות גופנית לא יכולים להם. הבודי טייט הינו טיפול המתבסס על טכנולוגיית גלי רדיו, אשר בטכניקה מיוחדת של המכשיר ממיסים את השומן האזורי המטופל, והשומן המומס מנוקז בעדינות אל מחוץ לגוף. המכשיר המופלא הזה מסוגל גם לשטח את העור שמעל האזור המטופל כך שלמעשה לא נותרים עליו גבשושיות או עודפי עור סוררים.

יתרה מכך, הבודי טייט ממש מחטב את האזור המטופל וגלי הרדיו, המשמשים להמסת השומן, מגרים את עור לייצר הקולגן מה שהופך את העור לאלסטי ומהודק אף יותר משהיה. נכון, זה בהחלט נשמע טוב!

המסת שומן – ההכנות לקראת הטיפול

ראשית, חשוב שתבינו שטיפול זה מיועד, כאמור, להיפטר ממצבורי שומן בשטחים קטנים ולא נרחבים. אל תבנו על הצרת היקפים כלל גופנית, זה לא הטיפול המתאים.

דעו שטיפול בודי טייט הינו טיפול "הייטקי" לכל דבר: הטיפול המהיר יחסית מבוצע בחדר ניתוח, ההחלמה אינה כרוכה באישפוז וכעבור מספר ימים בודדים ניתן לחזור לשגרה.

חשוב להצטייד לפני הטיפול במעין מחוך מיוחד שמותאם לאיזור הטיפול, אותו יש ללבוש על האיזור לתקופה של שבועיים לפחות, וזאת על מנת לסייע בהידוק של המקום ולשפר את התוצאות.

התכוננו להיות מופתעים מהתוצאות

אפקטיביות הטיפול אינה מיידית ובמשך תקופה של שישה עד 12 שבועות תוכלו להבחין בשיפור מתמיד בתוצאותיו – ועל כן, התכוננו להיות מופתעים מעצמכם בכל בוקר מחדש!

החלמה קלה ומהירה

ההחלמה מהטיפול אינה טראומטית כלל: נפיחות איזורית ואדמומיות הן בהחלט תופעות נורמאליות.

קחו בחשבון שיהיו תפרים באיזור הטיפול אך הם מילימטריים והחוטים ינשרו מעצמם באופן טבעי.

המטופל יכול לחזור הביתה באותו היום, לשגרה כמעט מלאה.

 

נגישות