תפריט
עיצוב הסנטר למראה גברי יותר
הלהיט הגברי החדש: עיצוב סנטר בתמונה פטריק סוויזי מאתר סרטים

הלהיט התורן: עיצוב סנטר לגברים

ד"ר ריצ'רד אראביטג מאורלנדו, פלורידה, הרים את הכפפה שהליכו לעברו ברשת "פוקס ניוז" והגיב לכתבה שפרסמו בנושא אסתטיקה וגברים. בכתבה אליה הדוקטור לא יכל להישאר אדיש, פורסם כי גברים הפכו מודאגים מאוד לגבי איך שהם נראים ואף שיתפו בסיפורים אישיים על אחד שרצה צוואר מהודק יותר, גבר שביקש קו לסת מוגדר ועיקש יותר וכי אותם גברים כבר ממש לא חוששים לקחת כמה ימי חופשה מהעבודה ולעבור ניתוח פלסטי, טיפול אסתטי או פיסול פנים, על מנת לקבל את המראה המבוקש.

עיצוב לסת מרובעת בהליך פשוט ושגרתי

בדיוק כמו מגמות אופנה שמשתנות, כך גם מגמות קוסמטיות ואסתטיות. הלהיט התורן העכשיווי, כך על פי דוקטור אראביטג, הוא ללא ספק: לסת מרובעת! תהליך עיצוב סנטר הופך להיות לא רק מקובל ולגיטימי בקרב הגברברים ברחבי העולם, כי אם הליך פשוט ושגרתי אותו עוברים אותם גברים מבלי להרגיש נבוכים או להתנצל על כך.

ממש כפי שבעבר הגברים חשו מבוכה לגשת לביצוע ניתוח פלסטי באפם והפכו זאת לעניין שבשגרה, כך גם בתחום עיצוב הסנטר. סנטרים בולטים, מרובעים ומסותתים, נחשבים גבריים יותר, מעניקים לפנים מסגרת עוצמתית יותר ומשווים לגבר מראה מסוקס ונחוש יותר; גם טיפולי פיסול קו הלסת הפך להיות טיפול מבוקש במיוחד.

הקניית מראה דומיננטי וגברי

במסגרת הטיפול הרופא מחדיר חומרי מילוי אל האיזור ובעדינות מרבע ומפסל את קווי המתאר של הלסת, כך שמתקבל מראה מרובע ודומיננטי יותר לכל החלק התחתון של הפנים. פלא שכולם נוהרים אחרי הלהיט התורן?

היום, הטכנולוגיה ושיטות הטיפול הפכו את התהליך לכל כך פשוט, מהיר ומיידי- שהגברים אפילו לא מתלבטים יותר מידי. בין אם תבחר לבצע את ההליך באמצעות השתלת שתל בסנטר ובין אם תבחר לבצע זאת באמצעות החדרת חומרי מילוי אשר יעצבו את האיזור, השיטה תהיה פשוטה, מהירה וללא משך החלמה ממושך. אצלנו ברשת מרפאות פרופורציה, למשל, שמנו לב שהגברים מנצלים היטב את ההזדמנויות השונות שמאפשרות להם לבצע את עיצוב הסנטר מבלי להעדר מהעבודה ועושים זאת על חשבון ימי חופש, חגים וכדומה.

המראה החיצוני מסייע בקריירה

כשנתונים מחקריים שבים ומוכיחים לנו בכל פעם מחדש שלאנשים יפים יותר קל יותר להתקבל לעבודה, הם מתקדמים בה מהר יותר ומרוויחים בממוצע 3-4 אחוז יותר מאלו שניחנו במראה יפה מתחת לממוצע, ההתלבטות באם לבצע את הטיפול, כמעט ואינה קיימת. "הפנים שלך הוא הדבר הראשון שאנשים רואים", מסכם ד"ר ריצ'רד אראביטג, " וגברים שביצעו הליכים אסתטיים מעין אלה כמו פיסול פנים, עיצוב סנטר או הדגשת תווים, דיווחו לא רק על עלייה בביטחון העצמי, אלא שבמקרים מסוימים זה אפילו סייע בקבלת עבודה או שיפור בתנאי השכר."

עיצוב סנטר ברשת מרפאות פרופורציה
הלהיט הגברי: עיצוב סנטר. בתמונה הכוכב אנטוניו בנדרס

 

נגישות