תפריט

רוב האמהות מכירות את זה. אחרי לידה, או מספר לידות, הגוף מתקשה לחזור לפרופורציות שאפיינו אותו לפני ההריונות.
האגן מתרחב, הירכיים צוברות נפח ומעל הכל – הבטן, שלא משנה מה נעשה, נשארת שמנמנה ופשוט מסרבת לרדת.

מדוע הבטן מסרבת להיעלם?

הריון בדרך כלל משנה את גופנו, ולא רק את הבטן. האגן מתרחב וכלי הדם מתרחבים וישנה עלייה במשקל. השינויים בולטים בעיקר בבטן. השומן הבטני גדל במהלך ההיריון, משתי סיבות עיקריות: ראשית, על מנת לאפשר לעור להימתח כראוי כדי שיתאים להתפתחות וגדילת התינוק לקראת הלידה ושנית כדי לייצר סביבה מגנה ומרופדת לתינוק. כמו כן, לאחר הלידה נותר עור רופס באזור הבטן, מה שמוביל למראה של בטן מדולדלת ונפולה, שלא נעלמת. אמנם הנקה לעתים תורמת רבות לירידה במשקל ובהיקף השומן הבטני, אך לא תמיד.

ישנן נשים רבות שהניקו, ועדיין חודשים רבים ואפילו שנים לאחר הלידה האחרונה לא הצליחו להשיל את אותו שומן בטני עיקש.

כמובן שיש להקפיד על תזונה נכונה ופעילות גופנית, אך יש פתרון תומך שיאפשר להוריד את אותה בטן אמהית שמציקה לנו כלכך, והוא בודי טייט. הבודי טייט מתאים במיוחד לנשים אחרי לידה, שכן ההליך מאפשר גם להמיס את אותו שומן בטני עיקש וגם למתוח ולהגמיש את העור, וכך לטפל בעור הרופס באותה ההזדמנות.

בודי טייט – איך זה עובד?

להבדיל מ שאיבת שומן, בודי טייט הוא הליך זעיר-פולשני שבמהלכו מומס השומן באמצעות גלי רדיו ומנוקז אל מחוץ לגוף. כפעול יוצא מהחימום שמפעילים גלי הרדיו, מוגבר גם ייצור החומרים קולגן ואלסטין, אשר גורמים לעור להיראות גמיש, אלסטי וחיוני יותר.

סיבה נוספת שהבודי טייט מתאים לאמהות, היא שמדובר בהליך קצר (כשעה וחצי) לאחריו נותרים חתכים קטנים המתאחים מעצמם ללא צורך בתפרים, מה שיאפשר לך לחזור במהרה לילדים ולכל הפעילויות, ולהרגיש כאילו בכלל לא ילדת…

 

נגישות